T

Trapézový polykarbonát

Trapézový polykarbonát

Polykarbonát je ideálny materiál pre tepelno izolačné nerozbitné rovné i oblúkové zasklievanie a zastrešenie. Polykarbonát je opatrený ochrannou vrstvou proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje dlhú životnosť a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti nárazu.
Prezentácia firmy: ZENIT, spol. s r.o.
Poslať správu
Technologické kontajnery

Technologické kontajnery

Vyrábame špeciálne technologické kontajnery podľa špecifikácie a výkresov zákazníka. Technologické kontajnery je možno použiť napríklad k umiestneniu prúdových generátorov, púmp, kompresorov, nádrží a čističiek vody, vykurovacích kotlov, rozvodných skríň a ďalších.
Prezentácia firmy: KOVAR a.s.
Poslať správu
Troleje

Troleje

Izolované napájacie troleje Conductix-Wampfler môžeme použiť pre rôzne počty pólov, vstavanú polohu a ďalšie. Jednoduchá a rýchla montáž je ich prednosťou. Izolované napájacie troleje sa vyznačujú robustnou konštrukciou. Preto sú vhodné aj pre náročné aplikácie.
Prezentácia firmy: Conductix-Wampfler s.r.o.
Poslať správu
Telefón do čistého priestoru K-2000

Telefón do čistého priestoru K-2000

Moderný, technologicky pokročilý interkom K-2000 pre čisté priestory, biotechnológia, farmácia zdravotníctvo, elektronika, nanotechnológie, potraviny a iné odvetvia. Pripojenie k analógovej (PBX) resp VoIP telefónnej linke. To vyhovuje aj najprísnejším požiadavkán podľa EN ISO 14644 a noriem GMP .
Prezentácia firmy: LABOX spol. s r.o.
Poslať správu
Turniket

Turniket

Vstupný turniket a bránka od spoločnosti COMINFO a.s. môže byť dodaný v mnohých produktových a designových radách. Je vybavený rýchlou programovateľnou motorovou jednotkou, je nehlučný a bezúdržbový. Spoľahlivá prevádzka s veľmi dlhou životnosťou.
Prezentácia firmy: COMINFO, a.s.
Poslať správu
Technická keramika

Technická keramika

Výroba technickej keramiky. Spoločnosť Jizerská porcelánka sa špecializuje na výrobu technickej keramiky so zameraním na výrobky laboratórneho porcelánu vrátane zákazkovej výroby, ďalej porcelánové trubice a výrobky z porézneho korundu.
Prezentácia firmy: Jizerská porcelánka s.r.o.
Poslať správu
Tlakové spínače

Tlakové spínače

Ponúkame viac ako 20 typov produktov tlakové spínače. Produkty sú prehľadne rozdelené do piatich kategórií, aby ste si jednoducho a rýchlo mohli vybrať tie, ktoré práve potrebujete.
Prezentácia firmy: HYDROMA, spol. s r.o.
Poslať správu
Textilné rohože

Textilné rohože

Na mieru vyrábame textilné rohože v mnohých prevedeniach podľa miesta a účelu využitia. Rohože oktáv sú pružné a protišmykové dlaždice z odolného prírodného kaučuku s možnosťou jednoduchej výmeny dlaždíc pri opotrebení, výplň textilná rohož Fanwell.
Prezentácia firmy: GAPA MB, s.r.o.
Poslať správu
Technická keramika

Technická keramika

Vyrábame steatitové výrobky, ktoré sa radia do skupiny technická keramika. Vo výrobnom programe technická keramika a elektrotechnická keramika sa nachádza viac ako 1500 typov výrobkov, z ktorých asi 50 % je živých ( v bežnom roku sa aspoň jeden krát vyrábali ).
Prezentácia firmy: STEATIT s.r.o.
Poslať správu
Tlakové ventily

Tlakové ventily

Ak hľadáte kvalitné tlakové ventily za dobrú cenu, ste tu správne. Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tlakových ventilov so zameraním na tlakové ventily poistné a redukčné, pre ktoré zabezpečujeme profesionálny servis.
Prezentácia firmy: P.A. servis spol. s r.o.
Poslať správu
Tatra

Tatra

Zaoberáme sa predajom náhradných dielov na nákladné automobily Tatra. Ponúkame náhradné diely Tatra na všetky typy vozidiel - Tatra T148, Tatra T813, Tatra T815, Tatra Jamal, Tatra Phoenix.
Prezentácia firmy: SKARAB, s.r.o.
Poslať správu
Tatra 815

Tatra 815

Ponúkame náhradne diely pre vozidlo Tatra 815. Kompletný zoznam všetkých položiek nájdete v našom internetovom obchode. Nakupovať je možné i bez predchádzajúcej registrácie. E - shop umožňuje prehľadné vyhľadávanie, ktoré vám nákup náhradných dielov pre Tatru 815 zjednoduší na maximum.
Prezentácia firmy: SKARAB, s.r.o.
Poslať správu
Tlmivky

Tlmivky

Tlmivky sú určené pre kompenzácie v sietiach s výskytom harmonických napätí a slúžia najmä k ochrane kondenzátorov. Používajú sa v odrušovacích filtroch pre odrušenie sieťových prípojok zariadení, odrušenie rozvádzačov, signálnych zariadení, riadiach systémov a iné.
Prezentácia firmy: Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.
Poslať správu
Treboňský kapor

Treboňský kapor

Chránené zemepisné označenie pôvodu Treboňský kapor je garanciou kvalitného rybieho mäsa, ktoré pozitívne pôsobí na zdravie ľudského organizmu. Zabezpečujeme dodávky živej ryby i výrobkov z rýb, medzi ktoré patrí čistený kapor, polovičky, filety, podkovy.
Prezentácia firmy: Rybářství Třeboň a.s.
Poslať správu
Termokapsle

Termokapsle

Vyrábame kvalitné termokapsle/záklopky z PVC a polylaminátu. Termokapsla na hrdle fľaše plní estetickú funkciu na dotvorenie vášho konečného produktu. Sme najväčší český výrobca. Záklopky a polykapy exportujeme do Európy, Kanady a na Island.
Prezentácia firmy: PEMAG, spol. s r. o.
Poslať správu
Tukový lapolov

Tukový lapolov

Tukový lapolov je určený na zachytenie a odstránenie tukov a mastnôt odtekajúcich z reštauračných prevádzok, kuchýň, jedální atď. Tukový lapolov MOBILAP sa inštaluje priamo pod drez a vďaka automatickému zberu tukov a malým rozmerom je úplne bezkonkurenčná.
Prezentácia firmy: ABIAN s.r.o.
Poslať správu
Tapety na stenu

Tapety na stenu

Hľadáte moderné tapety na stenu? U nás ich nájdete! Výpredaje tapiet dosahujú až -80%. Tapety skladom zasielame ihneď. Pravidelné akčné ponuky na tapety na stenu. Načerpajte inšpiráciu a posledné trendy zo sveta tapiet! Poštovné zadarmo alebo od 3 €.
Prezentácia firmy: IMPOL TRADE s.r.o.
Poslať správu
Tapety na steny

Tapety na steny

Tapety na stenu Hľadáte lacné tapety na stenu? Výpredaje tapiet dosahujú až -80%. Viac než 3000 originálnych dizajnov tapiet. U nás si vyberiete. Tapety skladom ihneď zasielame. Poštovné zadarmo alebo od 3 €. Načerpajte inšpiráciu a posledné trendy zo sveta tapiet.
Prezentácia firmy: IMPOL TRADE s.r.o.
Poslať správu
Tapety

Tapety

Hľadáte lacné tapety? U nás si vyberiete! Výpredaje tapiet až -80%. Viac než 3000 dizajnov tapiet pre Vaše steny. Moderné vliesové tapety, vinylové aj papierové. Tapety skladom a rýchle doručenie. Poštovné zadarmo alebo od 3 €.
Prezentácia firmy: IMPOL TRADE s.r.o.
Poslať správu
Tepelná energetika

Tepelná energetika

Realizujeme na základe vlastného inžinieringu a projekčného riešenia komplexné dodávky zariadení v oblasti tepelná energetika, teplo a kompletný rozsah technológií úpravovní vôd.
Prezentácia firmy: INTEKA Brno spol. s r.o.
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.