Stroje a zariadenia na výrobu potravín

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 17 celkom 7
Technologické zariadenie mliekarní

Technologické zariadenie mliekarní

Global Servis spol. s r.o. zabezpečuje kompletné dodávky na technologické zariadenie mliekarní. Technologické zariadenie mliekarní vrátane projekčného spracovania a dodávok merania a regulácie, riadiacích systémov a silových káblových rozvodov.
Ukáž na mape   internet: www.globalservis.cz  
Prezentácia firmy: Global Servis, spol. s r.o.
Poslať správu Technologické zariadenie mliekarní
Nárezový stroj

Nárezový stroj

Predávame nárezové stroje značiek BECKERS, DEKO (Berkel), FAC, MANCONI a SCHARFEN. Od nás kúpite kvalitný nárezový stroj vrátane záručného a pozáručného servisu všetkých vyššie spomenutých značiek. Všetky ceny, i akčné ponuky nájdete na našich internetových stránkach.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
Poslať správu Nárezový stroj
Miešadlá pre chemický a potravinársky priemysel

Miešadlá pre chemický a potravinársky priemysel

Miešacie ústrojenstvá sú dodávané v prevedení vertikálnom alebo ako bočné miešadlá vo veľkostiach od 0,5 do 55 kW. Do miešacích ústrojenstiev používame normalizované miešadlá i miešadlá vlastnej konštrukcie - tie vykazujú až dvojnásobnú účinnosť oproti štandardným.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TECHMIX s.r.o.
Poslať správu Miešadlá pre chemický a potravinársky priemysel
Pálenice

Pálenice

Vyrábame a predávame pestovateľské pálenice. Pestovateľské pálenice sú určené pre veľkú výrobu liehovín zo sliviek, jabĺk, marhúľ a dalších produktov vhodných k destilácii. Kotle sa vyrábaju od objemu 220 l do 350 l. Ohrev je možný drevom alebo plynom.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KOVODĚL Janča s.r.o.
Poslať správu Pálenice
Medené kotly

Medené kotly

Medené kotly vyklápacie a dvojplášťové s ohrevom na tuhé palivá alebo plyn vrátane destilačnej aparatúry. Medené kotly pre pestovateľské pálenice od objemu 220 l do 350 l. Medené kotly s pocínovaním pre potravinárske účely napríklad na guláš a lekvár.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KOVODĚL Janča s.r.o.
Poslať správu Medené kotly
Pekárske stroje

Pekárske stroje

Vyrábame pekárske stroje pre priemyslové i malé pekárne. Pekárske stroje tiež montujeme a prevádzame ich servis. Súčasťou kompletných dodávok je i bezplatný transfer know how na výrobu širokého spektra pekárenských produktov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MOPOS
Poslať správu Pekárske stroje
Sladovnícke stroje

Sladovnícke stroje

Sladovnícke stroje - kompletné dodávky investičných celkov pre výrobu sladu, prevádzkové súbory od príjmu jačmeňa až po expedíciu sladu. Máčiarne, klíčiarne, hvozdy. Sladovnícke stroje dodávame na kľúč. Sladovnícke stroje rekonštruujeme a modernizujeme.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MOPOS
Poslať správu Sladovnícke stroje
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.