Stavebné príslušenstvo

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 18 celkom 8
Dlažba pre chemické prevádzky

Dlažba pre chemické prevádzky

Dlažba pre chemické prevádzky je použiteľná pri výrobe napr. kyseliny octovej citrovej, arseničnej, sírovej, dusičnej, soľnej, peroxidu vodíku, chlóridov, chlórňanov, bromidov, amoniakov, vlhkého aj suchého chlóru, farbív, výbušnín, farieb a lakov, fenolov, chrómanu sódneho atď.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PKZ Keramika Poštorná a.s.
Poslať správu Dlažba pre chemické prevádzky
Plastové stavebné profily

Plastové stavebné profily

Vyrábame stavebný ucelený program plastových profilov pre kontaktné zatepľovanie objektov a sádrokartónových konštrukcií. Plastové stavebné profily dodávame podľa požiadavky zákazníka a vyrábame na zakázku.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: BH - PLAST, spol. s r.o.
Poslať správu Plastové stavebné profily
Podlahové rošty

Podlahové rošty

Podlahové rošty SP je možné tvarovať a rozmerovo upravovať na mieste montáže i bez následného dodatočného lemovania. Podlahové rošty P majú využitie predovšetkým v architektúre, kde sa používajú ako slnečné clony, súčasť fasády budov, čistiace zóny a podhľady.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: V-KUTY spol. s r.o.
Poslať správu Podlahové rošty
Oceľové podlahové rošty

Oceľové podlahové rošty

Podlahové rošty oceľové vyrábame v rôznych typoch na objednávku podľa požiadaviek zákazníka na individuálny tvar i rozmer. Ponúkame podlahové rošty zvárané, lisované, ktoré môžu byť i z nerezu. Ďalej tahokovové a špeciálne protisklzové zúbkované rošty.

Prezentácia firmy: NOVING ROŠTY s.r.o.
Poslať správu Oceľové podlahové rošty
Minirýpadlá JCB

Minirýpadlá JCB

Predávame, požičiavame a servisujeme minirýpadlá JCB. Minirýpadlá JCB majú zúžený a rozširovateľný podvozok pre lepšiu stabilitu a manévrovateľnosť v teréne. Ponúkame minirýpadlá JCB, originálne náhradné diely a príslušenstvo.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o.
Poslať správu Minirýpadlá JCB
Minibagre JCB

Minibagre JCB

Ponúkame nové aj použité minibagre JCB. Minibagre JCB sa vyznačujú jednoduchým ovládaním a výbornou stabilitou. V ponuke máme minibagre JCB s uzavretou aj otvorenou kabínou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o.
Poslať správu Minibagre JCB
Soklový profil

Soklový profil

Zakladací soklový profil LO hliníkový s odkvapničkou, základný prvok zatepľovacích systémov. Soklový profil tvorí spoločne s hliníkovými či plastovými stavebnými profilmi, ako sú rohové, okenné, ukončovacie a dilatačné, neoddeliteľnú súčasť doplnkov kompletácie zateplenia.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LIKOV s.r.o.
Poslať správu Soklový profil
Medziokenné vložky

Medziokenné vložky

Na medziokenné izolačné vložky sú z hľadiska technologických požiadaviek kladené tie najvyššie nároky. Medziokenné vložky musia byť vhodné pre stavby tak, aby tieto stavby boli vhodné k ich určenému použitiu a zároveň plnili základné požiadavky.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: FISCHER & PARTNER a.s.
Poslať správu Medziokenné vložky
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.