Stavebné drevo a doska

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 15 celkom 5
Palivové drevo

Palivové drevo

Ponúkame Vám palivové drevo a to už vykrátené a naštiepané na polená. Palivové drevo a krbové drevo vyrábame z listnatej ( napríklad buk, hrab, dub, jasan, breza a ďalšie ) a ihličnatej guľatiny ( napríklad smrek, borovica, jedľa, modrín a ďalšie ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: JACER - CZ, a.s.
Poslať správu Palivové drevo
Rezivo stavebné

Rezivo stavebné

Rezivo stavebné - výroba a predaj. Píla Svetlá nad Sázavou produkuje rezivo stavebné predovšetkým pre stavebné účely a výrobu lepených profilov. Manipulujeme taktiež smrekové výrezy pre výrobu zrubových domov a priamy predaj.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: WOOD-FOREST GROUP a.s.
Poslať správu Rezivo stavebné
Drevené masívne podlahy

Drevené masívne podlahy

Vyrábame drevené masívne podlahy z exotických drevín. Ide hlavne o maranti, gerutu, durian, bintangor, bangkirai, massaranduba, merbau, mempas, hevea. Tieto drevené masívne podlahy vynikají vysokou odolnosťou. Drevené masívne podlahy najvyššej kvality.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Jakub Fiala
Poslať správu Drevené masívne podlahy
Škárovka

Škárovka

Borovicová a smreková škárovka výhradne zo škandinávskeho dreva je vyrábana a dodávana našou firmou. Základné údaje: priebežná škárovka o šírke lamely 40 - 45 mm, minimálnu dĺžku a šírku určuje zákazník, vlhkosť 10%, sila 15 - 60 mm ( podľa dohody 10 - 12 mm ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Ing. Štefan Madaj
Poslať správu Škárovka
Obrazové lišty

Obrazové lišty

Obrazové lišty sú lišty používané pre výrobu rámov obrazov. Materiál pre obrazové lišty býva väčšinou borovica. Na prianie zákazníka vyrobíme profil lišty, buď podľa doneseného vzorku alebo vlastného technického výkresu lišty.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: P + K Lišty s.r.o.
Poslať správu Obrazové lišty
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.