Spracovanie dreva

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 13
Prepravné bedne

Prepravné bedne

Vyrábame drevené prepravné bedne pre tuzemskú i medzinárodnú prepravu. Všetky prepravné bedne plne odpovedajú medzinárodnej smernici FAO Nr.15 pre vývoz drevených obalov do zahraničia a sú v súlade s touto smernicou značené.
Ukáž na mape   internet: www.moiry.cz  
Prezentácia firmy: MOIRY, s.r.o.
Poslať správu Prepravné bedne
Štiepkovače za traktor

Štiepkovače za traktor

Naše štiepkovače rozdrvia drevo na veľkú štiepku. Majú optimálny trojnožový systém na každom hriadeli. Medzera medzi ostrím nožov je len 0,1 mm, preto štiepkovač presekne aj tenké konáre. Maximálny priemer vkladaných konárov je 80 mm u rady "70" alebo 120 mm u rady "110".
Ukáž na mape   internet: www.stiepkovac-urban.sk  
Prezentácia firmy: URBAN KOVO s.r.o.
Poslať správu Štiepkovače za traktor
Drevené záhradné domčeky

Drevené záhradné domčeky

Drevené záhradné domčeky štandardne vyrábame zo smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Naše drevené záhradné domčeky vyrábame na zákazku podľa zadaných požiadaviek ( materiál, rozmery, povrchová úprava ). Dodáváma do 30tich pracovných dní od zaplatenia zálohy.
Ukáž na mape   internet: www.dreveny-obchudek.cz  
Prezentácia firmy: DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK
Poslať správu Drevené záhradné domčeky
Dýhové zosadenky

Dýhové zosadenky

Dýhové zosadenky vyrábame plné i rámové na dvere, panelové, nábytkové, intarzované. Dýhové zosadenky v prevedení šité vláknom, lepené natupo, laserové vyrezávanie, ručné sesazování, pozdĺžne a priečne do 340 cm. Spracovávame dýhy o sile 0,6 až 2 mm. Zadýhovanie v lise.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Poslať správu Dýhové zosadenky
Rezivo

Rezivo

Ponúkame kvalitné truhlárske a exotické rezivo. U nás na sklade nájdete smrek, smrekovec, jasan, javor, borovica, buk, dub, orech, breza, brest, olša, čerešňa, hrab.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Poslať správu Rezivo
Predaj a nákup dreva

Predaj a nákup dreva

Nákup a predaj dreva od ostatných vlastníkov lesov. Predaj dreva je uskutočňovaný vo všetkých hrúbkových a kvalitatívnych triedach v drevinnej skladbe SM, BO, MD, BK v dĺžkach 2-14 m. Nákup ihličnatého aj listnatého dreva všetkých hrúbkových a kvalitatívnych tried a driev.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Poslať správu Predaj a nákup dreva
Káblové bubny

Káblové bubny

Drevené káblové bubny vyrábame od roku 1997, ako pre tuzemský, tak i zahraničný trh ( Rakúsko, Poľsko, Nemecko ). Káblové bubny sú vyrábané od priemeru 600 do 2600 mm a dodávané v zmontovanom stave. Preprava káblových bubnov kamiónmi alebo vlakom.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Stolárna Santo a.s.
Poslať správu Káblové bubny
CNC drevoobrábacie centrá

CNC drevoobrábacie centrá

Technologické trendy v obrábaní dreva už niekoľko rokov smerujú k automatizácii a robotizácii. Spoločnosť HOUFEK a.s. na tento trend reaguje vývojom CNC drevoobrábacích centier v radách: ORION, MERCURY, TITAN.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: HOUFEK a.s.
Poslať správu CNC drevoobrábacie centrá
Širokopásové brúsky

Širokopásové brúsky

Základom produkcie sú drevoobrábacie stroje pre špeciálne technológie povrchových úprav. Najrozšírenejším predstaviteľom tejto kategórie sú širokopásové brúsky v radách: PONY, CINDY, BULDOG, MAXX.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: HOUFEK a.s.
Poslať správu Širokopásové brúsky
Škárovka

Škárovka

Borovicová a smreková škárovka výhradne zo škandinávskeho dreva je vyrábana a dodávana našou firmou. Základné údaje: priebežná škárovka o šírke lamely 40 - 45 mm, minimálnu dĺžku a šírku určuje zákazník, vlhkosť 10%, sila 15 - 60 mm ( podľa dohody 10 - 12 mm ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Ing. Štefan Madaj
Poslať správu Škárovka
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.