Sklo

Je tu 2 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 20
Leptanie skla

Leptanie skla

Ponúkame leptanie skla podľa návrhu a priania zákazníka alebo navrhneme rôzne varianty našich vlastných motívov. Leptanie skla je metóda zdobenia skla, ktorú je možné kombinovať s matovaním a taktiež pieskovaním. Leptanie je taktiež možné použiť na zrkadlá.
Ukáž na mape   internet: www.art-glass.cz  
Prezentácia firmy: AGS -ART GLASS Schovánek
Poslať správu Leptanie skla
Sklenené trubice

Sklenené trubice

Ponúkame sklenené trubice a tyče z certifikovanej borosilikátovej skloviny, často používanej pre svoje doteraz neprekonané technické vlastnosti. Sklenené trubice ako vodoznaky, trubice do prietokomerov, sklenené valce pre bio krby, trubice a tyče na výrobu dekorácií, lámp a lustrov, madiel.
Ukáž na mape   internet: www.glass-sphere.com  
Prezentácia firmy: Glass Sphere, s.r.o.
Poslať správu Sklenené trubice
Presklené steny

Presklené steny

Presklené steny MILT & MILT DESIGN sú riešením členenia kancelárskych priestorov. Spĺňajú požiadavky na dizajn a nepriezvučnosť. Je možné ich jednoducho premiestniť. Presklené steny ponúkame v akomkoľvek rozmere a type prevedenia. Celosklenené, čiastočne presklené a s plnou výplňou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Presklené steny
Ľahčené PVC dosky

Ľahčené PVC dosky

Naša firma dodávam ľahčené PVC dosky, ktoré sa využívajú pri výrobe reklamných tabúľ, stojanov a veľkoplošné reklamy. Ľahčené PVC dosky vynikajú nízkou hmotnosťou a výhodnou obstarávacou cenou. Umožňujú digitálna potlač a polep samolepiacimi fóliami.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TITAN - Multiplast s.r.o.
Poslať správu Ľahčené PVC dosky
Nepriestrelné sklo

Nepriestrelné sklo

Naša firma dodáva nepriestrelné sklo SecuLam. Jedná sa o nepriestrelné sklo všetky úrovne ochrany. Predstavuje vrstvené dosky, ktoré sú zložené z prvkov skla, polykarbonátu s tvrdeným povrchom, polymetylmetakrylátu a polymérnych medzivrstiev.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TITAN - Multiplast s.r.o.
Poslať správu Nepriestrelné sklo
Sklo Bohemia Crystal

Sklo Bohemia Crystal

CZECH GASTRO GLASS ponúka krištáľové sklo - Bohemia Crystal a fusing skla - sklenené taniere. České sklo Bohemia Crystal zhotovíme aj na objednávku. Sme pripravení dodávať do celého sveta automatickú i ručnú výrobu skla Crystalite Bohemia a CGG.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: CZECH GASTRO GLASS
Poslať správu Sklo Bohemia Crystal
Chytré sklo

Chytré sklo

Našou špecializáciou je chytré sklo známe tiež pod pojmom smart glass. Chytré sklo je hi-tech produkt tieniacej techniky, ktorý umožňuje za pomoci elektrického prúdu prepínať priehľadnosť skiel a tým navodiť v miestnosti súkromie.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslať správu Chytré sklo
Pieskovanie skla

Pieskovanie skla

Vykonávame pieskovanie skla ako plošné, tak aj celoplošné pieskovanie. Pieskovanie skla tónované v kombinácii s reliéfnym a reliéfne pieskovanie, ktoré je preleštené pemzou. Motívy pieskujeme na rôzne druhy skla.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Pelechovská sklárna s.r.o.
Poslať správu Pieskovanie skla
Sklenené krištáľové lustre

Sklenené krištáľové lustre

Sklenené krištáľové lustre ponúkame v klasických aj moderných variantoch. Navštívte náš obchod s veľkým výberom českých krištáľových lustrov. Sklenené krištáľové lustre s farebnou úpravou skla - maľovanie, smaltovanie a brúsenie (ručná výroba).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MAXIMUS
Poslať správu Sklenené krištáľové lustre
Fotoaparáty

Fotoaparáty

Ponúkame kompaktné fotoaparáty značky Premier určené pre bežnú amatérsku, rodinnú fotografiu vo veľmi priaznivých cenách. Na fotoaparáty poskytujeme záruku po dobu 1 roka.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslať správu Fotoaparáty
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.