Počítače a telekomunikácia

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 56 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5
Zobrazujem produkty 4147 celkom 87
Volebný hlasovací systém

Volebný hlasovací systém

Naša firma vyrába a dodáva riadiaci a volebný hlasovací systém pre politické jednania, voľby, hlasovanie a pre ďalšie štatistické spracovanie. Riadiaci software pre volebný hlasovací systém je prispôsobiteľný podľa konkrétnych požiadaviek, vrátane jazykových verzií.
Prezentácia firmy: MINISTR
Poslať správu Volebný hlasovací systém
Radarové informačné panely

Radarové informačné panely

Vývoj, výroba radarové informačné panely merania rýchlosti vozidiel IPR10,IPR11. Zobrazenie rýchlosti vozidla, nápisov: SPOMAĽ, DETI. Ukladanie dát v pamäti s kapacitou 60 dní. Radarová dopravná značka B20a LED pre zobrazenie prekročenia rýchlosti vozidiel.
Prezentácia firmy: NWK TECHNOLOGY s.r.o.
Poslať správu Radarové informačné panely
Repasované počítače

Repasované počítače

Repasované počítače Acer Aspire 3100 predstavujú posledný prírastok do rodiny. Ponúkame repasované počítače založené na najnovších procesoroch Mobile AMD Sempron s technológiou AMD PowerNow! Elegantné repasované počítače Acer Aspire 3100.
Prezentácia firmy: GIGA PC BAZAR
Poslať správu Repasované počítače
Komplexné služby pre energetiku

Komplexné služby pre energetiku

Poskytujeme komplexné služby pre energetiku. Pred zahájením výroby sme schopní poskytnúť štúdie, rozbory, návrhy riešení a prípravnú dokumentáciu. Realizácia zakázok formou na kľúč ( návrh riešenia, projekčné spracovanie, záručný servis a ďalšie ).
Prezentácia firmy: invelt - elektro s.r.o.
Poslať správu Komplexné služby pre energetiku
Tonery

Tonery

Ponúkame tonery do tlačiarní, faxov a tonery do kopírok rôznych značiek ( Canon, Konica Minolta, Panasonic, Develop, Sharp, OKi, Triumph Adler, Philips, Samsung, HP, IBM, Lexmark, Xerox ). K dispozícii tím vyškolených špecialistov, ktorí Vám radi a ochotne poradia.
Prezentácia firmy: TONERCENTRUM, s.r.o.
Poslať správu Tonery
Bezdrôtový rozhlas Domino

Bezdrôtový rozhlas Domino

Bezdrôtový rozhlas Domino je súhrn zariadení slúžiacich k varovaniu obyvateľov v krízových ( ale i bežných ) situáciach. Bezdrôtový rozhlas Domino môže kombinovať viac typov technologických zariadení.
Prezentácia firmy: R.D.Engineering s.r.o.
Poslať správu Bezdrôtový rozhlas Domino
Účtovný software

Účtovný software

Komplexný ekonomický software pre vedenie účtovníctva - účtovný software, fakturácie, pokladne, banky, evidencie majetku, personalistiky a miezd, skladov, objednávok a zakázok. Účtovný software - zaisťujeme inštalácie a školenia, hot - line, pravidelné aktualizácie.
Prezentácia firmy: KELOC CS, s.r.o.
Poslať správu Účtovný software
Stránka:   späť   1 2 3 4 5
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.