Odpadové hospodárstvo

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 19 celkom 9
Pásový separátor

Pásový separátor

Ponúkame pásový separátor, ktorý sa využíva na odlúčenie cudzích feromagnetických predmetov zo sypkých až stredne zrnitých nemagnetických materiálov. Pásový separátor slúži aj ako ochrana úpravníckych zariadení pred poškodením.
Ukáž na mape   internet: www.unikasset.cz  
Prezentácia firmy: UNIKASSET, spol.s r.o.
Poslať správu Pásový separátor
Priemyselné drviče

Priemyselné drviče

Projektujeme kompletné technológie priemyselného drvenia a triedenia rôznych odpadových materiálov. Vyrábame a dodávame priemyselné drviče alebo celé linky spojené s likvidáciou odpadu, vrátane aplikácií separácie odpadu, rôzne typy a spôsoby odvažovania, dávkovania a podobne.
Ukáž na mape   internet: www.agrocs.cz  
Prezentácia firmy: AGRO CS a.s. - Strojírenská divize
Poslať správu Priemyselné drviče
Lisovacie kontajnery

Lisovacie kontajnery

GarFen.cz, s. r. o vyrába, poskytuje servis a opravuje hydraulické a závitovkové lisovacie kontajnery a lisy na odpad. Lisovacie kontajnery a lisy na odpad sa používajú na zmenšenie objemu odpadu pre jednoduchšiu manipuláciu a jeho lacnejšie skladovanie, prepravu.
Ukáž na mape   internet: www.garfen.cz  
Prezentácia firmy: GarFen.cz,s.r.o.
Poslať správu Lisovacie kontajnery
Odpadové hospodárstvo

Odpadové hospodárstvo

V rámci činnosti odpadové hospodárstvo zabezpečujeme ktorej dvadsať rokov komplexné služby vrátane poradenstva. Súčasťou služieb je nákup, predaj a servis lisovacej techniky na spracovanie obalových a odpadových materiálov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslať správu Odpadové hospodárstvo
Zhozy na prádlo

Zhozy na prádlo

Zhozy na prádlo sú praktické zariadenia dopravujúce prádlo hospodárne a rýchlo z jednotlivých poschodí do skladovacej miestnosti v suteréne. Zhozy na prádlo nachádzajú uplatnenie predovšetkým v nemocniciach, hoteloch, v ošetrovateľských domoch, rodinných domoch a podobne.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslať správu Zhozy na prádlo
Viazacia páska

Viazacia páska

Viazacia páska je potrebná k zviazaniu zlisovaného odpadu do balíka. Dodávaná viazacia páska je mäkká a stačí ju zviazať len na uzle, nie sú potrebné ani spony ani kliešte. Veľká pevnosť a elasticita zaisťuje pevné zviazanie po dlhú dobu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslať správu Viazacia páska
Recyklácia odpadu

Recyklácia odpadu

Medzi naše služby sa radí aj recyklácia odpadu. Recyklácia odpadu - spracovávame materiály ako sú zmesová stavebná suť, betónová suť, živičná suť alebo kamenivo zo železničných tratí, ktoré je možné znovu použiť v stavebnej výrobe.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ŽSD a.s.
Poslať správu Recyklácia odpadu
Nakladanie s odpadmi

Nakladanie s odpadmi

Depos Horná Suchá, a.s. pôsobí od roku 1994 v oblasti nakladania s odpadmi. Akciová spoločnosť bola založená na základe potreby nakladania s odpadmi obcí a miest okresu Karviná v súlade s platnou legislatívou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Depos Horní Suchá, a.s.
Poslať správu Nakladanie s odpadmi
Drevené brikety

Drevené brikety

Drevené brikety vyrobené z tvrdého cédrového dreva. Kvalitné, dobre zlisované drevené brikety v tvare válčekov o priemere 50 mm. Vysoká výhrevnosť 19,1 MJ/kg, overená výskumným ústavom. Balené v big bagu alebo vo fólii, balíčky po 10 kg, uložené na palete.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ČECH-ODPADY s.r.o.
Poslať správu Drevené brikety
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.