Nerasty, kovy a materiály

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 29 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 81100 celkom 219
Zvárance

Zvárance

Do našeho výrobneho programu patria zvárance vrátane opracovania. Zvárance presne obrobené, žíhané, lakované, zvárance zinkované. Možnosť montáže ďalších dielov. Merací protokol. Skidy, strojné rámy, zdviháky, valce, tlakové nádoby, plošiny, palety a kontajnery.
Prezentácia firmy: FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Poslať správu Zvárance
Bentonity

Bentonity

Bentonity - ich ťažba a spracovanie sú hlavnými aktivitami spoločnosti KERAMOST. Tieto bentonity majú výnimočné vlastnosti využívané zlievárenstvom, stavebníctvom, chovateľstvom a ďalšími obormi. Bentonity je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: KERAMOST, a.s.
Poslať správu Bentonity
Konzervové sklo

Konzervové sklo

Veľkú časť našej výroby tvorí konzervové sklo. Konzervové sklo sa používa najmä pre potravinárske produkty. Konzervové sklo sa vyznačuje širokým hrdlom a používa sa na balenie a uchovanie rôznych druhov potravín konzervovaných chemicky alebo sterilizáciou.
Prezentácia firmy: VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Poslať správu Konzervové sklo
Plechové skrine

Plechové skrine

Vyrábame plechové skrine a rozvádzače, typové rady a taktiež podľa požiadaviek zákazníka. Všetko pre vnútorné a vonkajšie prostredie, montáž na omietku alebo pod omietku, samostatne stojace skrine. Plechové skrine dodáme vrátane certifikátu.
Prezentácia firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslať správu Plechové skrine
Stavebné bunky

Stavebné bunky

Stavebné bunky sú konštruované ako univerzálny systém, kedy si zákazník sám objedná jednotlivé komponenty a veľkosť bunky v našom katalógu, vrátane príslušenstva a vybavenia. Stavebné bunky je možné využiť aj ako uzavreté skladovacie priestory, garáže a ďalšie.
Prezentácia firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslať správu Stavebné bunky
Pásový dopravník

Pásový dopravník

Vyrábame pásový dopravník ( dopravníkový systém ) pre obrábacie a tvárniace stroje. Pásový dopravník je vlastnej konštrukcie a je stavebnicového systému. Vývoj, konštrukcia a výroba dopravníkov aj na objednávku.
Prezentácia firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslať správu Pásový dopravník
Práškové lakovanie

Práškové lakovanie

Ponúkame práškové lakovanie, ktoré vykonávame pomocou nanášacej kabíny ( ručné nanášanie prášku, integrované zásobníky s preosievaním prášku ) a vytvrdzovacej pece ( zavážanie vo vozíkoch či podvesným dopravníkom ). Práškové lakovanie podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslať správu Práškové lakovanie
CNC spracovanie plechov

CNC spracovanie plechov

Vykonávame CNC spracovanie plechov. Na CNC spracovanie plechov používame vysekávací stroj TRUMPF TruPunch 3000 ( vysoký výkon pri dierovaní, niblovaní tvárnení ), ohraňovací lis TRUMPF TruBend 3066 a hydraulický lis ( lisovanie matíc, skrutiek, plastov a podobne ).
Prezentácia firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslať správu CNC spracovanie plechov
Výkovky

Výkovky

Voľné výkovky z ocele – od 50 kg do 120 t ( hriadele, kroužky, časti lisov, valce ). Zápustkové výkovky z ocele a farebných kovov – od 0,1 do 300 kg ( pre strojárstvo, poľnohospodárstvo, automotiv a iné ). Ozubené diely – pastorky, ozubené kolesá a vence, prevodovky.
Prezentácia firmy: MONTAN Group a.s.
Poslať správu Výkovky
Nástrojová oceľ

Nástrojová oceľ

Na českom a zahraničnom trhu pôsobíme v oblasti dodávok ušľachtilých nástrojových ocelí. Hlavnou činnosťou je predaj hutníckeho materiálu : nástrojová oceľ vo vyšších akostných triedach, ďalej nástrojová oceľ, konštrukčná oceľ, nerezová oceľ, farebné kovy.
Prezentácia firmy: VALSTEEL, spol. s r.o.
Poslať správu Nástrojová oceľ
Hutnícky materiál

Hutnícky materiál

Ponúkame akýkoľvek hutnícky materiál, servis a dopravu. Hutnícky materiál: oceľ profilová, pásová, široká, plechy za tepla, studena, trapézové, pozinkované, rúrky, tenkostenné profily, betonárská oceľ, neželezné kovy.
Prezentácia firmy: PREMIE STEEL a.s.
Poslať správu Hutnícky materiál
Pneumatické kladivá

Pneumatické kladivá

Pneumatické kladivá belgickej značky Lacroix pre stavebné práce, cestné práce a demolačné práce. Pneumatické kladivá TYP BBR 2, TYP FLH, TYP FLR 2 a TYP MBS 2 sú vhodné najmä pre stavebné práce a pre cestné a demolačné práce drobného charakteru.
Prezentácia firmy: BEST ALIANCE s.r.o.
Poslať správu Pneumatické kladivá
Strojárenské výrobné kooperácie

Strojárenské výrobné kooperácie

Strojárenské výrobné kooperácie - samostatné strojné diely, dielčie podzostavy i finálne celky, napríklad lóže, vodiace lišty, rámy, suporty, sklíčidla, podávacie zariadenie, triskové dopravníky, kapotáže strojov a ďalšie.
Prezentácia firmy: BEST ALIANCE s.r.o.
Poslať správu Strojárenské výrobné kooperácie
Medzinárodná autodoprava

Medzinárodná autodoprava

Ponúkame služby v oblasti medzinárodná a vnútroštátna kamiónová autodoprava. Prepravujeme zásielky od 100 kilogramov do 30 ton. Naša medzinárodná autodoprava ponúka i skladovacie a logistické služby. Doprava tovaru je poistená na 2 milióny Kč pre každé auto.
Prezentácia firmy: BEST ALIANCE s.r.o.
Poslať správu Medzinárodná autodoprava
Odliatky zo šedej liatiny

Odliatky zo šedej liatiny

Dodávame odliatky zo šedej liatiny pre použitie vo všetkých priemyselných odvetviach. Kusová, malosériová a veľkosériová dodávka i veľmi tvarovo zložitých odliatkov. Dodávame odliatky zo šedej liatiny o hmotnostiach od 0,2 kg do 5000 kg.
Prezentácia firmy: EVOLUTA s.r.o.
Poslať správu Odliatky zo šedej liatiny
Stojany na tlačoviny

Stojany na tlačoviny

Vyrábame stojany na tlačoviny. Stojany na tlačoviny umožňujú jednoduché umiestnenie plagátov v rámoch bez ďalších spojovacích prvkov. Stojany na tlačoviny sú atraktívnym moderným doplnkom vybavenia obchodov a predajní.
Prezentácia firmy: FIGREMA, spol. s r. o.
Poslať správu Stojany na tlačoviny
CNC obrábanie hliníka

CNC obrábanie hliníka

Vykonávame CNC obrábanie hliníka a jeho zliatín pre stavebný, elektrotechnický a automobilový priemysel. Ponúkame ako výrobu finálneho výrobku, tak aj dodávky materiálu. CNC obrábanie hliníka vykonávame na základe dohody so zákazníkom na požadované rozmery.
Prezentácia firmy: Alubra s. r. o.
Poslať správu CNC obrábanie hliníka
Tepelné spracovanie materiálu

Tepelné spracovanie materiálu

Vykonávame tepelné spracovania materiálov. Vlastníme moderným zariadenie, ktoré zabezpečuje všetky spôsoby tepelného spracovania materiálu, najmä zušľachťovanie tyčové ocele a výkovkov.
Prezentácia firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Poslať správu Tepelné spracovanie materiálu
Voľné výkovky

Voľné výkovky

Voľné výkovky smerujú najmä do lodného a motorového priemyslu, veternej a jadrovej energetiky. Ponúkame tieto voľné výkovky: osadené hriadele a prírubové hriadele ( Priemer 100 - 1050 mm ), excentrické hriadele ( Priemer 100 - 1050 mm ), Kruhy, kotúče, kruhové dosky.
Prezentácia firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Poslať správu Voľné výkovky
Kované oceľové tyče

Kované oceľové tyče

Vyrábame kované oceľové tyče: kruhové: priemer 95 - 1200 mm, štvorcové: 95 - 900 mm, ploché: šírka 90 - 1500 mm, plocha 7500 - 640 000 mm2, dĺžky 1500 - 12 000 mm. Kované oceľové vyrábame z uhlíkovej konštrukčnej a vysoko legovanej ocele.
Prezentácia firmy: POLDI Hütte s.r.o.
Poslať správu Kované oceľové tyče
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.