Nerasty, kovy a materiály

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 29 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 5170 celkom 219
Profily oceľové tenkostenné uzavreté

Profily oceľové tenkostenné uzavreté

Profily oceľové tenkostenné uzavreté dodávame v dvoch prevedeniach- profily tenkostenné obdĺžnikovéalebo profily tenkostenné uzavreté štvorcové.
Prezentácia firmy: FAVEX, s.r.o.
Poslať správu Profily oceľové tenkostenné uzavreté
Nerezový hutný materiál

Nerezový hutný materiál

Dodávame kvalitný nerezový hutný materiál s certifikáciou podľa ISO 9001:2000/ EN ISO 9001:2000, v rôznych dĺžkach, hrúbkach a priemeroch. Obchodujeme s triedami 1.4301, 1.4305, 1.4571, 1.4404, s feritickými triedami 1.4016, 1.4021, 1.4057.
Prezentácia firmy: FAVEX, s.r.o.
Poslať správu Nerezový hutný materiál
Oceľové haly

Oceľové haly

Vyrábame a montujeme oceľové haly a konštrukcie, závesné balkóny pre panelové domy, oceľové haly a atypické zámočnícke konštrukcie. Firma sa špecializuje na oceľové haly ASTRON a široký systém vlastných oceľových konštrukcií.
Prezentácia firmy: Ocelové konstrukce s.r.o.
Poslať správu Oceľové haly
Oceľové tyče B500 a B550

Oceľové tyče B500 a B550

Výrobným programom firmy je betonárska oceľ z vlastnej ťažiarne valcovaného drôtu, betonárska oceľ vo zvitkoch, rebrová betonárska oceľ v prútoch. Betonárska oceľ je základom pre ďalšiu výrobu priestorovej výstuže a oceľovej dištancie.
Prezentácia firmy: FERT a.s.
Poslať správu Oceľové tyče B500 a B550
Oceľová priestorová výstuž

Oceľová priestorová výstuž

Oceľová priestorová a jednostranná výstuž zo za studena tiahnutého drôtu podľa normy DIN 488 a EN 10080. Oceľová priestorová výstuž štandardná i priestorová výstuž neštandardnej výšky a dĺžky. Na prianie možno nosníky skrátiť na požadovanú dĺžku.
Prezentácia firmy: FERT a.s.
Poslať správu Oceľová priestorová výstuž
Pletivo na plot

Pletivo na plot

EXTRUDER je klasické 4-hranné extrudované pletivo na plot. Veľmi dobre sa prispôsobí akémukoľvek terénu a ani výrazné zmeny sklonu terénu nevyžadujú odskoky. Pletivo na plot EXTRUDER je vhodné pre oplotenie pozemkov, záhrad, parkov, priemyselných priestorov a podobne.
Prezentácia firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslať správu Pletivo na plot
Viazacia páska

Viazacia páska

Viazacia páska je potrebná k zviazaniu zlisovaného odpadu do balíka. Dodávaná viazacia páska je mäkká a stačí ju zviazať len na uzle, nie sú potrebné ani spony ani kliešte. Veľká pevnosť a elasticita zaisťuje pevné zviazanie po dlhú dobu.
Prezentácia firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslať správu Viazacia páska
Pieskovanie skla

Pieskovanie skla

Vykonávame pieskovanie skla ako plošné, tak aj celoplošné pieskovanie. Pieskovanie skla tónované v kombinácii s reliéfnym a reliéfne pieskovanie, ktoré je preleštené pemzou. Motívy pieskujeme na rôzne druhy skla.
Prezentácia firmy: Pelechovská sklárna s.r.o.
Poslať správu Pieskovanie skla
Strojárske diely

Strojárske diely

Spoločnosť vyrába strojárenské diely výhradne na zákazku. Vyrábame presné súčiastky obrábacích strojov a brúsok a mnohé ďalšie.
Prezentácia firmy: LAURUS, s.r.o.
Poslať správu Strojárske diely
CNC frézovanie

CNC frézovanie

V rámci CNC obrábania ponúkame CNC frézovanie na vertikálnych trojosových strojoch. Zaoberáme sa kusovou, malosériovou i sériovou výrobou. Vykonávame 3D CNC frézovanie presných súčastí do rozmeru 2000x800x400 mm podľa požiadaviek klienta.
Prezentácia firmy: LAURUS, s.r.o.
Poslať správu CNC frézovanie
Pružiny

Pružiny

Pružiny vyrábame na nových kvalitných CNC strojoch so zameraním na zákazkovú výrobu. Najčastejšie sa jedná o pružiny tlačné, ďalej skrutné a dvouzkrutné, tvarové aj poľnohospodárske pružiny. V prípade záujmu o výrobu či informácie nám zašlite svoju požiadavku.
Prezentácia firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslať správu Pružiny
Skrutné pružiny

Skrutné pružiny

Skrutné pružiny vyrábame na nových CNC strojoch podľa požiadaviek zákazníka podľa dodaných rozmerov, výkresov alebo vzoriek. Skrutné pružiny sú využívané v mnohých odvetviach. Pružinové telesá a konce pružín môžu mať najrôznejšiu veľkosť a tvar.
Prezentácia firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslať správu Skrutné pružiny
Ťažné pružiny

Ťažné pružiny

Ťažné pružiny a všetky ostatné pružiny vyrábame na nových CNC strojoch podľa požiadaviek zákazníka podľa dodaných rozmerov, výkresov alebo vzoriek. Skrutkovité ťažné pružiny sú vyrábané z oceľového pružinového drôtu kruhového prierezu od 0,2 mm do 8 mm.
Prezentácia firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslať správu Ťažné pružiny
Ťahokov

Ťahokov

Ťahokov oceľový, nerezový, pozinkovaný a z farebných kovov. Materiál zabezpečený výrezmi v celej svojej ploche. Výrezy vznikajú vzájomne presadeným prerezávaním bez strát materiálu pri súčasnom tvarovaní ťahom. Oká ťahokovu nevznikajú teda ani splietaním, ani zváraním.
Prezentácia firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslať správu Ťahokov
Dierované plechy

Dierované plechy

Vyrábame a dodávame dierované plechy. Štandardne ponúkame niekoľko typov dierovania: od klasických typov ( kruhové, štvorcové, oválne ) až po niekoľko typov dierovania ozdobného. Vyrábame dierované plechy z konštrukčnej ocele až do hrúbky 12mm a z nerezovej ocele až do hrúbky 8mm.
Prezentácia firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslať správu Dierované plechy
Drôtené ploty

Drôtené ploty

Predávame a montujeme drôtené ploty. Nosným programom sú drôtené ploty, ktoré sú povrchovo upravené zinkom alebo moderným bezúdržbovým spôsobom s úpravou PVC. Naše drôtené ploty majú široký záber použitia. Výrobu drôtených plotov prevádzame tiež na zakázku.
Prezentácia firmy: PILECKÝ s.r.o.
Poslať správu Drôtené ploty
Hutnícky materiál

Hutnícky materiál

Hutnícky materiál veľkoobchod. Ponúkame široký sortiment ocele českého i zahraničného pôvodu podľa požadovaných noriem. Zameriavame sa najmä na špeciálny hutný materiál, ktorý nie je bežne dostať u iných obchodníkov s oceľou.
Prezentácia firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslať správu Hutnícky materiál
Legovaná oceľ

Legovaná oceľ

Veľkoobchod, maloobchod: legovaná oceľ. Hlavnou činnosťou je predaj: hutný materiál a legovaná oceľ. Legovaná oceľ - dodávame špeciálne akosti ocele, ktorú ostatné firmy v obore neponúkajú. Ceny a zoznam skladových položiek nájdete v online sklade EBM.
Prezentácia firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslať správu Legovaná oceľ
Letiskové vozíky

Letiskové vozíky

Vyrábame letiskové vozíky určené pre prepravu batožiny- batožinové, bagážové, letiskové vozíky kontajnerové, letiskové vozíky paletové. Zo základných typov môžeme letiskové vozíky mierne upraviť podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: Opravny Telč, a.s.
Poslať správu Letiskové vozíky
Nerez plech

Nerez plech

Outokumpu s.r.o. - významné stredisko na úpravu zvitkov za studena valcovaného nerez plechu. Nerez plech je možno stríhať na presné dĺžky tabulí a ďalej je možno nerez plech rôzne povrchovo upravovať - brúsený nerez plech a kartáčovaný nerez plech.
Prezentácia firmy: Outokumpu s.r.o.
Poslať správu Nerez plech
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.