Nápoje

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 19 celkom 9
Polotmavé pivo

Polotmavé pivo

Čiapka hustej peny chráni toto pivo ako zlatý poklad, to je Holba Polotmavé 11. Polotmavé výčapné pivo je špecifické krásnou granátovou farbou a plnou chuťou sa skvelým rezkosťou. Pivo Holba Polotmavé 11 je varené na podklade tradičnej receptúry s klasickým výrobným postupom.
Ukáž na mape   internet: www.holba.cz  
Prezentácia firmy: Pivovar HOLBA, a.s.
Poslať správu Polotmavé pivo
Medovina

Medovina

Voňavá medovina lahodnej chuti z Potštejna. Medovina je predávaná vo fľašiach i placatkách, vyrobená z poctivých surovín, pripravená s láskou. Naša firma vyrába aj ďalšie včelie produkty a výrobky z medu, vrátane veľmi oceňované medové kozmetiky.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslať správu Medovina
Nápoje

Nápoje

Naša spoločnosť ponúka nápoje pre pitný režim v školskom a zamestnaneckom stravovaní; nápoje pre liečebný pitný režim v nemocniciach a ústavoch sociálnej starostlivosti; certifikované ochranné nápoje pre vyvážený pitný režim pracujúcich.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: CATUS spol. s r.o.
Poslať správu Nápoje
Slivovica

Slivovica

Pravá Makovická slivovica je vysokokvalitná slivovica s jemnou chuťou, určená pre vybranú spoločnosť nazývaná tiež kráľovské pitie. Makovická slivovica je ponúkaná v baleniach: 0,35 L - budík, 0,7 L - hranatá, 0,35 L - fúkaná a budík darčekového balenia drevo 0,7 L.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Poslať správu Slivovica
Vodka

Vodka

Vodka je najstarším liehovarnickým výrobkom. Likérka Vanapo ju vyrába ako hlavný nosný produkt. Vodka Ambasador je vyrobená z veľmi jemného, dodatočne rafinovaného pšeničného liehu, demineralizovanej vody z horského prameňa a prímesí, ktoré ju robia nezameniteľnou.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Poslať správu Vodka
Likér

Likér

Likéry Royal Vanapo sú liehoviny z rafinovaného jemného liehu, vyrábané podľa špeciálnych technologických postupov, špecifických pre každý druh. Patrí sem likér Harakiri Royal, Horec Vanapo, Karpatský čaj a Karpatská hořká Royal, Vanapo Lemon likér a ďalšie.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Poslať správu Likér
Športové nápoje

Športové nápoje

Športové nápoje Generation UCAN. Tento produktový rad obsahuje prírodný zdroj, ktorý zásobuje telo energiou bez zásadných výkyvov hladiny krvného cukru. Športové nápoje majú zložku zvanú SuperStarch, čo je komplexný sacharid, ktorý sa pomaly štiepi.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Commercium s.r.o.
Poslať správu Športové nápoje
Športová výživa

Športová výživa

Generation UCAN - špičková športová výživa. Jedná sa o vysoko kvalitný produktový rad sacharidových energetických nápojov. Športová výživa obsahuje hlavnú zložku SuperStarch, zdravý a prírodné komplexné sacharid získaný z geneticky nemodifikovanej kukurice.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Commercium s.r.o.
Poslať správu Športová výživa
Ladovej ovocie

Ladovej ovocie

Ľadové ovocie je ľadová chuť Pečeného čaju. Ľadové ovocie je kvalitný a chladený nápoj bez obsahu chemických náhrad a konzervantov. Pečený čaj je zmiešaný s filtrovanou vodou a naplnený do fľaše s objemom 340ml.

Prezentácia firmy: Nature Notea, s.r.o.
Poslať správu Ladovej ovocie
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.