Mliečne výrobky

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
Syry (3)
 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 17 celkom 7
Káva pre nápojové automaty

Káva pre nápojové automaty

Káva pre nápojové automaty. Zrnková a instantná káva: Vendin - instantná káva, káva decafeine, káva Staccato, káva decafeine NESCAFÉ, zrnková káva Vendin, zrnková káva Splendid, zrnková káva Henri, zrnková káva Noir, káva Jacobs Sympatia.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MIXA VENDING s.r.o.
Poslať správu Káva pre nápojové automaty
Tavené syry

Tavené syry

Základný sortiment predstavujú tavené syry bez príchute o rôznych tučnostiach a tavené syry s príchuťou ( šunka, klobása, šampióny, plesňový syr, kápia, zelenina ) v gramáži 100 g, 140 g, 150 g.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TANY, spol. s r.o.
Poslať správu Tavené syry
Plnotučný tvaroh

Plnotučný tvaroh

Ponúkame ručne prekladaný plnotučný tvaroh. Plnotučný tvaroh našej výroby je vhodný pre studenú i teplú kuchyňu. Vďaka našim moderným výrobným možnostiam je plnotučný tvaroh vysokej kvality, ktorú dokazuje i ocenenie kvality ktoré získal.

Prezentácia firmy: Minimlékárny Mláka
Poslať správu Plnotučný tvaroh
Zmrzlina

Zmrzlina

Zmrzlina Troy to sú - nanuky 50 - 110 ml smotanové i vodové ( odlievané, extrudované ), kornúty, Ruská zmrzlina, torty 615 ml, rolády 750 - 1000 ml, vaničky, zmrzlina Troy v gastro balení 4200 ml pre cukrárne a reštaurácie - všetko v rôznych príchutiach.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TIPA a.s. divize Tipafrost
Poslať správu Zmrzlina
Syr typu parmezán – grana

Syr typu parmezán – grana

Gran Moravia je syr typu parmezán – grana. Je vyrábaný v našej modernej sýrárni len z vybraného mlieka prvotriednej kvality tradičným spôsobom. Výborne doplní všetky druhy pokrmov, je ideálny na cestoviny, do polievok, na mäsové špeciality, k sladkému ovociu a k vínu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ORRERO a.s.
Poslať správu Syr typu parmezán – grana
BIO sušená syrovátka

BIO sušená syrovátka

Sušená syrovátka vzniká vylisovaním syrového zrna. BIO sušená syrovátka sa používa predovšetkým pre detskú výživu. Na samom vrcholku kvality a chuti sa nachádza BIO sušená syrovátka AMÁLKA so zníženým podielom solí, obohatená Omegou 3 a Lecitínom.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Aromatis, s.r.o.
Poslať správu BIO sušená syrovátka
Sušené mlieko

Sušené mlieko

Vyrábame sušené mlieko odstredené, polotučné a plnotučné a ďalšie sušené mliečne výrobky a pivovarnícke kvasnice. Sušené mlieko je mliečno biely prášok rozpustný vo vode s charakteristickou vôňou po mlieku získaný zahustením tekutého odtučneného mlieka.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MGO Trading s.r.o.
Poslať správu Sušené mlieko
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.