Magnetické materiály

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 15 celkom 5
Permanentné magnety

Permanentné magnety

Permanentné magnety nachádzajú svoje využitie v rôznych oblastiach priemyslu. Permanentné magnety sa delia na 4 základné typy: ferity, neodymy, SmCo, Alnico. Podrobný popis magnetických materiálov uvádzame na internetových stránkach spoločnosti.
Ukáž na mape   internet: www.magnety.sk  
Prezentácia firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslať správu Permanentné magnety
Bremenový magnet

Bremenový magnet

Permanentný bremenový magnet Neolift vo variantách NEO 125; NEO 250; NEO 500; NEO 1000; NEO 2000. S nosnosťou 125 kg až 2000 kg. Bremenové magnety Neolift nájdu uplatnenie v nástrojárňach, skladoch hutného materiálu, u kovoobrábacích a páliacích strojov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: WALMAG MAGNETICS s.r.o.
Poslať správu Bremenový magnet
Magnetické kontakty pro EZS

Magnetické kontakty pro EZS

Vyrábame magnetické kontakty pre EZS. Magnetické kontakty sú určené pre systémy elektrickej zabezpečovacej signalizácie ( EZS ) ako čidlá otvorenia ( dvier, okien a pododobne ). Magnetické kontakty možno použiť tam, kde spĺňajú požiadavky na systém EZS.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ASITA spol. s r.o.
Poslať správu Magnetické kontakty pro EZS
Stieracie karty

Stieracie karty

Stieracie karty z PVC, papierové stieracie karty, kupóny s PIN, s čiarovým kódom a ďalšími možnosťami personalizácie, balené najčastejšie do fólie vo forme leporela. Stieracie pole : Špeciálna vrstva pre zakrytie tlačených údajov na stieracej karte ( prevažne kódové čísla ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: CARD CENTRUM a.s.
Poslať správu Stieracie karty
Plastové karty

Plastové karty

Plastové karty: väčšina laminovaných kariet je vyrobená z viacvrstvového PVC, čipové karty tiež z ABS. Plastové karty vyrábame s termopotlačou, ražbou, alebo horúcou ražbou. Na plastové karty aplikujeme tiež stieracie pole, podpisové pole a magnetické pásky.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: CARD CENTRUM a.s.
Poslať správu Plastové karty
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.