Kožené výrobky

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 14 celkom 4
Rukavice na mieru

Rukavice na mieru

Rukavice na mieru z jemnej jahňacej kože vyrába firma JUNEK s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v tomto odbore. Rukavice na mieru Vám vyrobíme v rozmeroch, dizajne a farbách tak, ako si sami určíte. Originálny výrobok na želanie, ktorý zahreje aj ozdobí Vaše ruky.
Ukáž na mape   internet: www.rukavicejunek.cz  
Prezentácia firmy: JUNEK
Poslať správu Rukavice na mieru
Koženky

Koženky

Koženky je možné využiť pre čalúnnictvo, v odevnom, automobilovom priemysle a v mnohých ďalších odvetviach. Koženky na mieru je možné na prianie zákazníka vyrobiť s jednostranným alebo obojstranným nánosom na podkladovej tkanine, alebo samostatne bez nej.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
Poslať správu Koženky
Brašnárske potreby

Brašnárske potreby

Kompletný sortiment brašnárskych potrieb pre opravárov a malých výrobcov. Dodávame potreby pre brašnárov, obuvníkov a ďalšie remeslá. Brašnárske potreby z kože, šnurovačky, pätníky, brašnárske náradie, platne. Šité držadlá, držadlá na kufre, ihly, zdrhovadla.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KOMET, spol. s r.o.
Poslať správu Brašnárske potreby
Konské postroje

Konské postroje

Vyrábame konské postroje pre ťažné i športové kone, kočiarové postroje. Sedlárska výroba : konské postroje, chomúty, podklady, podpínky, nachrbátovníky, oprate, podchvostníky, darmovisy, ohlavy, uzdy, oťaže, podbrušníky a ozdoby z kože.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KŮŽE, spol. s r.o
Poslať správu Konské postroje
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.