Jemné súčiastky

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 17 celkom 7
Poistky proti spätnému šľahnutiu

Poistky proti spätnému šľahnutiu

Poistky proti spätnému šľahnutiu SG-5 sú nepostrádateľným ochranným prvkom pri práci s horľavými plynmi i kyslíkom. Povinnosť použiť poistky proti spätnému šľahnutiu - suché predlohy pri autogénnych procesoch definuje vyhláška Ministerstva vnútra č. 87/200 Zb.
Ukáž na mape   internet: czech.gcegroup.com  
Prezentácia firmy: GCE, s.r.o.
Poslať správu Poistky proti spätnému šľahnutiu
Magnetické úchyty

Magnetické úchyty

Magnetické úchyty pre domáce i priemyselné využitie. Magnetické úchyty sa vyrábajú v mnohých typoch, prevedeniach a rozmeroch a spoločnosť Neomag je ponúka aj prostredníctvom e-shopu. Príklad využitia: montáže technologických celkov do kovových skríň.
Ukáž na mape   internet: www.neomag.cz  
Prezentácia firmy: Neomag-magnet s.r.o.
Poslať správu Magnetické úchyty
Trhacie nity

Trhacie nity

Vyrábame trhacie nity. Trhacie nity sú mechanické spájacie prostriedky, ktorými je možné vytvoriť nerozoberateľné spoje. Majú dobré elektroizolačné vlastnosti a odolávajú vibráciám a oteru. Trhacie nity sa skladajú z tela nitu a tŕňa.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: NET, spol. s r.o.
Poslať správu Trhacie nity
Pohony

Pohony

TOS ZNOJMO, a.s. vyvýja a vyrába pohony. Novinkou je presná kužeľočelná prevodovka, ktorá ponúka brúsené ozubenie, veľkú variabilitu usporiadania, veľký rozsah prevodových pomerov, tichý chod a nízku hmotnosť.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TOS ZNOJMO, akciová společnost
Poslať správu Pohony
Veľkoobchod elektrického zariadenia

Veľkoobchod elektrického zariadenia

Veľkoobchod elektrického zariadenia významných výrobcov, medzi ktoré patrí napríklad ABB, Schneider Electric, Siemens, Finder a ďalšie. Celosvetový predaj. Krátke dodacie lehoty. Veľkoobchod elektrického zariadenia a súčiastok pre domové inštalácie a priemysel.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: TechEnergo s.r.o.
Poslať správu Veľkoobchod elektrického zariadenia
Ozubené kolesá

Ozubené kolesá

Výroba ozubení: ozubené kolesá čelné s priamymi i šikmými zubami, ozubené kolesá frézované i ozubené kolesá obrážané od modulu 0,3 mm do modulu 5 mm, reťazové kolesá, ozubené hriadele.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: InFero
Poslať správu Ozubené kolesá
Ozubené kolesá

Ozubené kolesá

Vyrábame prevažne ozubené kolesá s priamym alebo šikmým čelným ozubením. Kľúčovými výrobkami sú ozubené kolesá s m=1 až m=5 mm ( do m=10 nutné posúdenie konkrétnych prípadov ) s priemerom hlavovej kružnice do 400 mm ( u kolies s brúseným ozubením do 300 mm ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ELITEX OK s.r.o.
Poslať správu Ozubené kolesá
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.