Informačné systémy

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 18 celkom 8
RTLS

RTLS

RTLS - Real-time locating systems. RTLS sa používajú na sledovanie a zistenie polohy predmetov alebo osôb pomocou bezdrôtovej technológie. Poloha RTLS tagu je určovaná s rôznou presnosťou, od niekoľkých metrov u technológie WiFi až po niekoľko centimetrov u UWB systémov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: GABEN, spol. s r. o.
Poslať správu RTLS
Mobilná čítačka kariet

Mobilná čítačka kariet

Mobilná čítačka kariet je vhodná pre obsluhu vrátnice, ktorá môže kontrolovať platnosť a oprávnenie identifikátorov osôb, kariet priamo u áut a zároveň z klávesnice ovládať závory, brány atď Obsluha sa môže s čítačkou kariet voľne pohybovať po pracovisku.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
Poslať správu Mobilná čítačka kariet
Bezkontaktné karty

Bezkontaktné karty

Bezkontaktné karty obsahujú RFID čip. Bezkontaktné karty sú používané pre ľahkú identifikáciu osôb v dochádzkových a prístupových systémoch. Bezkontaktné karty sú najčastejšie vyrábane z bieleho PVC materiálu a sú dodávane v štandardnom ISO formáte.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LUX - IDent s.r.o.
Poslať správu Bezkontaktné karty
Odbavovací turniketový systém

Odbavovací turniketový systém

Odbavovací turniketový systém na RFID bezkontaktné čipové karty. Záruka na odbavovací turniketový systém je 36 mesiacov. Celonerezové prevedenia, veľmi odolné mechanické prevedenie, komunikácia na TCP/IP, výkonné a univerzálne programové vybavenie, výborná cena.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ELVIS
Poslať správu Odbavovací turniketový systém
EAS systém

EAS systém

Špičkový jednoanténny RF EAS systém 8.2 MHz pre detekciu pevných a papierových etikiet s vynikajúcimi parametrami detekcie. Digitálne spracovanie signálu, automatický režim, ľahká montáž bez zriadzovania pomocou prístrojov. EAS systém - spoľahlivý, kvalitný a výkonný.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: American Security spol. s r.o.
Poslať správu EAS systém
Dochádzkový systém

Dochádzkový systém

Dochádzkový systém Absent slúži k evidencii dochádzky a vytváraniu podkladov pre ďalšie spracovanie. Dochádzkový systém využíva terminály s dotykovou obrazovkou. Tieto terminály umožňujú použiť dochádzkový systém Absent i v bankovnom a manažérskom sektore.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: PHOBOS, spol. s r.o.
Poslať správu Dochádzkový systém
RFID

RFID

Špecializujeme sa RFID bezkontaktné identifikačné systémy. Z tejto oblasti ponúkame RFID čítačky pre čítanie identifikátorov tagov v poli antény, pre čítanie a zapisovanie užívateľských dát, v prípade, že je podporované. Ponuka RFID antén a príslušenstva.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: METRA BLANSKO a.s.
Poslať správu RFID
Bezkontaktný identifikačný systém

Bezkontaktný identifikačný systém

Bezkontaktný identifikačný systém BIS® ponúka riešenie identifikácie osôb, vozidiel, majetku a tovaru. Identifikačné systémy využívajú technológie bezkontaktnej čipovej identifikácie. Možnosť integrácie so systémami mzdovými, personálnymi a zabezpečovacími.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ESKON a.s.
Poslať správu Bezkontaktný identifikačný systém
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.