Hračky, športy a zábava

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 71 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 175
Playmobil

Playmobil

Playmobil je značka inteligentných nezávadných a bezpečných hračiek. Figúrky Playmobil sú obľúbené u všetkých detí už od 3. mesiaca veku. Playmobil sa vyrába v Nemecku a čiastočne aj v Čechách.
Prezentácia firmy: Play-kids.cz
Poslať správu Playmobil
Horské bicykle Specialized

Horské bicykle Specialized

Horské bicykle Specialized. Americká firma Specialized sa radí medzi zakladateľov mountainbikingu. Jej začiatky siahajú do bezmála tridsaťročnej minulosti. V súčasnej dobe stojí na úplnej špičke medzi výrobcami pre horské bicykle.
Prezentácia firmy: SP KOLO s.r.o.
Poslať správu Horské bicykle Specialized
Horské bicykle Merida

Horské bicykle Merida

Horské bicykle Merida. Merida je jedným z najväčších svetových výrobcov špičkových závodných bicyklov, preslávená vďaka neustálemu vývoju revolučných konštrukčných riešení. Horské bicykle Merida ponúkame v rôznych modelových radoch.
Prezentácia firmy: SP KOLO s.r.o.
Poslať správu Horské bicykle Merida
Fitness zariadení

Fitness zariadení

Patríme k popredným českým výrobcom v oblasti fitness zariadení. Viac ako 20 rokov dodáva na tuzemský i európsky trh spoľahlivé a kvalitné fitness zariadenia, ktoré nachádzajú uplatnenie v súkromných i verejných posilňovniach.
Prezentácia firmy: FILIPSPORT, spol. s r. o.
Poslať správu Fitness zariadení
Viacúčelové stroje

Viacúčelové stroje

Ponúkame niekoľko variantov viacúčelové stroje, ktoré sú vhodné pre amatérske i profesionálne posilňovanie. Jednotlivé stroje sú úzko zameranie na posilňovanie konkrétnych častí vášho tela. Spińajú všetky bezepečnostní normy aj úžitkové funkcie.
Prezentácia firmy: FILIPSPORT, spol. s r. o.
Poslať správu Viacúčelové stroje
Posilňovacie stroje

Posilňovacie stroje

Dobré a kvalitné profesionálne posilňovacie stroje vrátane príslušenstva prechádzajú neustálym vývojom. Stabilné rámy, tichý plynulý chod a použitie kvalitných materiálov radí posilňovacie stroje značky FILIPSPORT medzi výrobky s dlhodobou úžitkovou hodnotou.
Prezentácia firmy: FILIPSPORT, spol. s r. o.
Poslať správu Posilňovacie stroje
Kolotoč sedacie

Kolotoč sedacie

Kolotoč sedací je určený pre inštalácie na detské ihriská, do záhrad a parkov. Pre deti od 3 do 12 rokov a hmotnosti celkom do 150 kg. Kolotoč sedacie má hmotnosť 35 kg, upínanie 12 kg.
Prezentácia firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslať správu Kolotoč sedacie
Hojdačka pre deti

Hojdačka pre deti

Otočná hojdačka pre deti Medveď je určená pre detské ihriská, materské škôlky, záhrady a parky. Otočná hojdačka pre deti ponúka možnosť houpavého aj otáčavého pohybu v jednom pre dve deti súčasne.
Prezentácia firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslať správu Hojdačka pre deti
Pružinová hojdačka

Pružinová hojdačka

Pružinová hojdačka je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov. Pružinová hojdačka je určená na detské ihriská, záhrady a parky pre deti od 3 do 12 rokov s hmotnosťou max. 50 kg.
Prezentácia firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslať správu Pružinová hojdačka
Prenájom luxusných plachetníc

Prenájom luxusných plachetníc

Flotila ponúka prenájom luxusných plachetníc a motorových jácht ELAN IMPRESSION. Hlavnou filozofiou je prenájom plachetníc a motorových jácht komfortne vybavených s možnosťou celoročného využitia s kvalitnými službami. Prenájom plachetníc a motorových jácht.
Prezentácia firmy: TPS centrum
Poslať správu Prenájom luxusných plachetníc
Hudobné nástroje

Hudobné nástroje

Hudobné nástroje Amati Červený ponúkajú všetky bežne žiadané modely. Dychové hudobné nástroje a príslušenstva Amati Červený spĺňajú najvyšší svetový štandard. Priečna flauta, klarinet, fagot, baryton, tuba, plechové, drevené hudobné nástroje, puzdrá, stojany.
Prezentácia firmy: Clarina Music
Poslať správu Hudobné nástroje
Vodné fajky

Vodné fajky

Vodné fajky ( hookah, šíša, nargile ) u nás k dostaniu vo všetkých veľkostiach v tradičnom i netradičnom prevedení. V ponuke taktiež kompletné príslušenstvo a uhlíky. Vodné fajky starostlivo vyberáme, sami dovážame a distribuujeme do všetkých krajín Európskej únie.
Prezentácia firmy: Svět dýmek.cz
Poslať správu Vodné fajky
Bowlingové dráhy

Bowlingové dráhy

Vyrábame, predávame a inštalujeme bowlingové dráhy. Naše bowlingové dráhy spĺňajú najprísnejšie kritéria pre výstavbu bowlingových dráh, ktoré umožnia uspokojiť nielen amatérsku verejnosť, ale aj profesionálnych hráčov.
Prezentácia firmy: EURO - BOWLING s.r.o.
Poslať správu Bowlingové dráhy
Bubenícke paličky

Bubenícke paličky

Bubenícke paličky – štandardná séria, bubenícke paličky i vyrábané na zakázku podľa zadaných rozmerov, alebo bubenícke paličky požadovaného tvaru, či modelu.
Prezentácia firmy: R - STICK
Poslať správu Bubenícke paličky
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Paintball Klub Milovice nájdeš v bývalej sovietskej radarovej základni u Milovíc o rozlohe 4000 m2. Staň sa členom Paintball Klubu Milovice! Členstvo v našom paintball klube pre teba predstavuje mnoho výhod a zľiav. Mimo iné 200 ks guličiek už v základnej cene.
Prezentácia firmy: Paintball Milovice
Poslať správu Paintball Milovice
Výroba lyží

Výroba lyží

Výroba lyží bežeckých, výroba lyží zjazdových, výroba snowboardov. Výroba lyží a snowboardov je rozdelená na výrobu lyží pod vlastnou značkou a OEM výrobu lyží ( zakázkovu výrobu pod inými značkami ).
Prezentácia firmy: SPORTEN, a.s.
Poslať správu Výroba lyží
Hokejový puk

Hokejový puk

Oficiálny hrací hokejový puk GUFEX - hokejový puk spĺňajúci všetky normy a parametre pre svetové súťaže. Hokejový puk váži 165 g, výška 25,5 mm, priemer 76,5 mm. Ďalej vyrábame hokejový puk detský, hokejový puk tréningový, minipuky – kľúčenky.
Prezentácia firmy: GUFEX s.r.o.
Poslať správu Hokejový puk
Športová výživa

Športová výživa

Športovú výživu a doplnky od našej firmy používajú športovci, špičkové profesionálne tímy, detské kluby, usporiadatelia športových akcií. Naša športová výživa je tiež dodávana do lekární, fitnesscentier, do špecializovaných predajní, cyklopredajní a ďalších.
Prezentácia firmy: Pavel Trampota - PT-servis
Poslať správu Športová výživa
Ranč

Ranč

Ranč Kostelany ponúka individuálny jazdecký výcvik s inštruktorom alebo vychádzky na koňoch. Ranč Kostelany - Váš ideálny partner pre firemnú klientelu! Možnosť usporiadania firemných akcií, teambuilding indoor & outdoor programy, oslavy narodenín a ďalšie.
Prezentácia firmy: Ranč Kostelany s.r.o.
Poslať správu Ranč
Výuka hry na bicie

Výuka hry na bicie

Stále populárnejší obor v rockovej škole je výuka hry na bicie nástroje zameriavajúce sa samozrejme na hru na biciu súpravu. Naši žiaci môžu využívať bubenícku skúšobňu v priestoroch školy, pretože výuka hry na bicie vyžaduje pravidelné cvičenie.
Prezentácia firmy: JAM MUSIC INSTITUTE, s.r.o.
Poslať správu Výuka hry na bicie
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.