Hračky, športy a zábava

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 71 podsekcií
 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 120 celkom 182
RC modely lietadiel

RC modely lietadiel

Spoločnosť ModellStudio CZ, s.r.o. vyvíja a vyrába RC modely lietadiel, napríklad modely cvičných lietadiel, akrobatické motorové lietadlá, vetrone a oldtimery do rozpätia 7000 mm. Ponúkame taktiež vákuové tvárnenie dielov pre RC modely lietadiel.
Prezentácia firmy: ModellStudio CZ, s.r.o.
Poslať správu RC modely lietadiel
Vodné kĺzačky

Vodné kĺzačky

Spoločnosť Tunnelslides s.r.o. vyrába nerezové vodné kĺzačky pre verejný a privátny sektor. Našou doménou sú veľké i náročné projekty a precízna výroba na mieru. Vodné kĺzačky a tobogány v top kvalite, s dôrazom na každý detail, komfort a bezpečnosť prevádzky.
Prezentácia firmy: Tunnelslides s.r.o.
Poslať správu Vodné kĺzačky
Nerezové tunelové šmýkačky

Nerezové tunelové šmýkačky

Naša firma sa špecializuje na nerezové tunelové šmýkačky. Vyrábame aj horské nerezové šmýkačky a tobogány, ktoré sú určené na evakuáciu osôb, alebo majú zábavný charakter. Využitie v interiéri i exteriéri. Výroba na mieru podľa požiadavky zákazníka.
Prezentácia firmy: Tunnelslides s.r.o.
Poslať správu Nerezové tunelové šmýkačky
Nerezové kĺzačky

Nerezové kĺzačky

Nerezové kĺzačky vyrábame ako samostatný prvok detského ihriska. Nerezové kĺzačky dodávame s vlastnými schodíkmi alebo ako súčasť pre preliezačky, hrady a iné. Šírka kĺzačky je 0,5m, výška je daná začlenením do terénu a prípadnou úpravou dopadovej plochy.
Prezentácia firmy: ALFEKO s.r.o.
Poslať správu Nerezové kĺzačky
Lode pre rybárov

Lode pre rybárov

Spoločnosť NAUTIG SE vyrába zvárané hliníkové lode pre rybárov. Kajutová loď pre rybárov CarpDream sa vyrába v dvoch veľkostiach a je naším hlavným produktom. Loď CarpDream18 (dĺžka 5,3 m) a CarpDream20 (dĺžka 6 m). Konfigurácia presne podľa priania zákazníka.
Prezentácia firmy: NAUTIG SE
Poslať správu Lode pre rybárov
Hliníkové lode

Hliníkové lode

Vyrábame zvárané hliníkové lode hlavne pre rybolov. Hlavným produktom je kajutová loď CarpDream, ktorú vyrábame v dvoch veľkostiach. Zváraná hliníková loď CarpDream 18 (dĺžka 5,3 m) a CarpDream 20 (dĺžka 6 m). Konfigurácia presne podľa priania zákazníka je samozrejmosťou.
Prezentácia firmy: NAUTIG SE
Poslať správu Hliníkové lode
Treboňský kapor

Treboňský kapor

Chránené zemepisné označenie pôvodu Treboňský kapor je garanciou kvalitného rybieho mäsa, ktoré pozitívne pôsobí na zdravie ľudského organizmu. Zabezpečujeme dodávky živej ryby i výrobkov z rýb, medzi ktoré patrí čistený kapor, polovičky, filety, podkovy.
Prezentácia firmy: Rybářství Třeboň a.s.
Poslať správu Treboňský kapor
Hlasové doštičky

Hlasové doštičky

Hlasové doštičky sú nutnou súčasťou harmoniky. S novými poznatkami v technológii presného strihania profilového brúsenia, elektroerozívneho drôtového obrábania, poloautomatického ladenia sa vyrábajú hlasové doštičky pre všetky akordeóny a harmoniky.
Prezentácia firmy: HARMONIKAS s.r.o.
Poslať správu Hlasové doštičky
Výroba športových potrieb

Výroba športových potrieb

Výroba športových potrieb je alfou a omegou našej činnosti. Zameriavame sa predovšetkým na športové potreby spojené s bowlingom a kuželkami.
Prezentácia firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Poslať správu Výroba športových potrieb
Kolkárske dráhy

Kolkárske dráhy

Kolkárske dráhy - vyrábame a dodávame kolkárske dráhy do celej Európy. Dodávky kolkárskych technológií vrátane projektu nastavenia a následného servisu. Predávame športové potreby pre kolkárske kluby a centrá ako topánky, gule a leštidlá.
Prezentácia firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Poslať správu Kolkárske dráhy
Výroba lyžiarských vlekov

Výroba lyžiarských vlekov

Výroba lyžiarských vlekov s nízkym vedením lana. Pohon 2,2 -7,5 kW. Maximálna dĺžka vlekov do 200m. Spoločným znakom pre výrobu týchto lyžiarských vlekov je voľné vedenie lana nad terénom bez medzipodpôr. To predpokladá plynulý a dutý svah bez zlomov.
Prezentácia firmy: B+J MIKESKA
Poslať správu Výroba lyžiarských vlekov
Vodácke oblečenie

Vodácke oblečenie

Predávame značkové vodácke oblečenie, ktoré vyniká svojou spoľahlivou funkčnosťou i moderným dizajnom. Vybrať si môžete z produktov niekoľkých renomovaných svetových výrobcov.
Prezentácia firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslať správu Vodácke oblečenie
Vodácké potreby

Vodácké potreby

VODÁK šport, s.r.o. ponúka na zapožičanie všetky vodácké potreby. Kajaky, kanoe plastové, nafukovacie lode, vesty, pádla, prilby, neoprenové obleky, pumpy, pramice, náhradné diely a iné vodácké potreby. Poskytujeme tiež vodácké poradenstvo.
Prezentácia firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslať správu Vodácké potreby
Požičovňa lodí

Požičovňa lodí

Požičovňa lodí VODÁK sport, s.r.o. - ponúka k zapožičaniu lode nové alebo zánovné, nafukovacie aj plastové, kanoe, kajaky, morské kajaky, rafty Coloreda aj Pulsary. Naša požičovňa lodí vykonáva testovanie lodí zdarma. Poskytujeme vodácke poradenstvo.
Prezentácia firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslať správu Požičovňa lodí
Drevené hračky

Drevené hračky

Drevené hračky sú z kvalitného bukového materiálu. Celý sortiment drevených hračiek je certifikovaný. Tieto drevené hračky sú vhodné pre deti od 18 mesiacov. Hračky vysokej kvality pre všetkých. Drevené hračky v prevedeniach jazdiace i húpacie.
Prezentácia firmy: Karel Michalík - KAMI
Poslať správu Drevené hračky
Kynologické potreby

Kynologické potreby

Naša firma Zero DC sa zaoberá výrobou potrieb nielen pre psích miláčikov ale hlavne špeciálnych potrieb pre psích športovcov. Zhotovíme obojky, postroje, vodítka na šport i voľný čas, vo všetkých veľkostiach a v rôznych farbách.
Prezentácia firmy: Zero DC s.r.o.
Poslať správu Kynologické potreby
Vodítka pre psov

Vodítka pre psov

Ponúkame vodítka pre všetky veľkosti a plemená psov. Vodítka vyrábame z rôznych materiálov: popruhové, pletené, z lana, guľaté a tiež v mnohých farbách. Všetky naše výrobky (vodítka, obojky, postroje atď.) vieme vyrobiť na mieru podľa priania zákazníka.
Prezentácia firmy: Zero DC s.r.o.
Poslať správu Vodítka pre psov
Kruhové odchovné nádrže pre rybárov

Kruhové odchovné nádrže pre rybárov

Vyrábame kruhové odchovné nádrže pre rybárov. Kruhové odchovné nádrže sú vyrobené z polypropylénu (PP). Kruhové odchovné plastové nádrže majú odtokový a čistiaci valec vyrobený z polypropylénu a nerezového sita.
Prezentácia firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslať správu Kruhové odchovné nádrže pre rybárov
Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP )

Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP )

Plastové nádrže sú vyrobené z polypropylénu ( PP ) s UV stabilizátorom, používajú sa na odchov rýb a manipuláciu s nimi. Tieto plastové nádrže sú: kruhová odchovná nádrž, odchovný žľab, žľab malý, odguľovací žľab, kaďa kónická, vaničky na manipuláciu s rybami.
Prezentácia firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslať správu Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP )
Organza

Organza

Organza tvorí významnú časť nášho sortimentu dekoračných materiálov. Organza je ponúkaná v pestrej škále farieb, s motívmi, v rôznych rozmeroch. V prevedení stuhy, role a taktiež ako vrecká, na originálne balenie darčekov.
Prezentácia firmy: NIXE s.r.o.
Poslať správu Organza
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.