Etikety a štítky

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 21
PP viazacie pásky

PP viazacie pásky

PP viazacie pásky je možné využiť ako v ručných, poloautomatických, tak i automatických strojoch. PP viazacie pásky majú oproti iným druhom pások hneď niekoľko výhod - rýchle a bezporuchové viazanie, nízka hmotnosť, prispôsobenie tvaru viazaného predmetu, nekorodujú a iné.
Ukáž na mape   internet: www.granitol.cz  
Prezentácia firmy: GRANITOL akciová společnost
Poslať správu PP viazacie pásky
Magnetické štítky a výseky

Magnetické štítky a výseky

Ponúkame magnetické štítky a výseky (C-profily) v širokej ponuke. Magnetické štítky a výseky majú najväčšie využitie v skladoch, obchodoch a kanceláriách pri označení. Sú praktické pri zmenách či preprave tovaru, kde sa jednoducho preložia a pripevnia na novom mieste.
Ukáž na mape   internet: www.magnety.sk  
Prezentácia firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslať správu Magnetické štítky a výseky
Štítky

Štítky

Vyrábame hliníkové a nerezové štítky, samolepiace štítky z fólií PVC a PES a gravírované štítky zo sendvičových materiálov, ktoré nájdu využitie pri značenie výrobkov, strojov či ovládacích panelov. Štítky vyrábame o veľkosti a hrúbky podľa požiadaviek zákazníka.
Ukáž na mape   internet: www.podhoran.cz  
Prezentácia firmy: PODHORAN LUKOV a.s.
Poslať správu Štítky
Etikety

Etikety

Etikety do termotransferových a termo tlačiarní všetkých bežných typov a značiek. Dodáme i úlohy s rozmermi podľa požiadaviek zákazníka. Etikety máme v neprebernom množstve a radi Vám budeme nápomocní pri výbere najvhodnejšieho materiálu pre zamýšľaný tlač.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: GABEN, spol. s r. o.
Poslať správu Etikety
Aplikátory etikiet

Aplikátory etikiet

Aplikátory etikiet GBE A-Class sú zárukou kvalitného potlače a presné aplikácie. Aplikátory umožňujú individuálnu potlač etikiet a aplikácie na obal v nadväznosti na zmenu výrobku na dopravníku. Aplikátory môžu byť pre kontaktné aj bezkontaktné použitie.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: GABEN, spol. s r. o.
Poslať správu Aplikátory etikiet
Visačky

Visačky

Vyrábame papierové i plastové visačky na identifikáciu produktu, podporu predaja i marketingové akcie. Visačky je možné vyrobiť papierové, thermo i plastové ( napríklad odolné proti roztrhnutiu ).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SVS, spol. s r.o.
Poslať správu Visačky
Braillovo písmo

Braillovo písmo

Vyrábame samolepiace etikety s Braillovým písmom alebo s výstražnou značkou pre nevidiacich. Braillovo písmo je min. 0,25 mm vysoké. Špeciálna technológia výroby zabezpečuje Braillovmu písmu nadpriemernú odolnosť a životnosť.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: SVS, spol. s r.o.
Poslať správu Braillovo písmo
Potlačené lepiace pásky

Potlačené lepiace pásky

Potlačené lepiace pásky vyrábame z PP alebo PVC fólie a 3 druhov lepidiel. Používame 8 podkladových farieb, na ktoré tlačíme až 3 priame farby. Potlačené lepiace pásky s Vaším logom a texty vytvárajú z anonymného obalu bezpečnú schránku, ktorá dobre reprezentuje.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.
Poslať správu Potlačené lepiace pásky
Nerezové štítky

Nerezové štítky

Vyrábame nerezové štítky popisné, nerezové štítky identifikačné, štítky ozdobné a nerezové štítky reklamné. Okrem štítkov z nerezu vyrábame štítky z mosadze a polykarbonátu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Agentura-D, s.r.o.
Poslať správu Nerezové štítky
2D priemyselné snímače čiarového kódu

2D priemyselné snímače čiarového kódu

Identcode ponúka 2D priemyselné snímače čiarového kódu na základe technológie Adaptus z vlastnej produkcie, ďalej ručné snímače pre čítanie a spracovanie Datamatrix kódov pre priame značenie výrobkov v automobilovom, leteckom a elektronickom priemysle.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Identcode s.r.o.
Poslať správu 2D priemyselné snímače čiarového kódu
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.