Č

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem produkty 2140 celkom 93
Čítačky čiarových kódov

Čítačky čiarových kódov

Naša spoločnosť ponúka čítačky čiarových kódov, snímače a scannery čiarových kódov od renomovaných svetových výrobcov Motorola, skôr Symbol, Honeywell, Unitech, Microscan. Ponúkame čítačky čiarových kódov a mnoho ďalších produktov v najlepších cenách na trhu.
Prezentácia firmy: EPRIN spol. s r.o.
Poslať správu Čítačky čiarových kódov
Čistiace stroje

Čistiace stroje

Vysokotlakové čistiace stroje parné a studenovodné. Čistiace stroje pre čistenie povrchov, odmasťovanie. Čistiace stroje na odstraňovanie starých náterov, hrdze - pieskovaním, rotačnou tryskou, sanácia betónu. Kanalizačná tryska. Parné čistiace stroje pre dezinfekciu.
Prezentácia firmy: KRÄNZLE, spol. s r. o.
Poslať správu Čistiace stroje
Čističky vzduchu

Čističky vzduchu

Čističky vzduchu Daikin, Aliseo a Tornado. Tieto čističky vzduchu zabezpečia vyšší komfort dýchania nielen pre alergikov a astmatikov. Vďaka unikátnej technológii Flash Streamer dosahujú vyššiu účinnosť čistenia vzduchu. Účinne odstraňujú cigaretový dym a nepríjemné pachy.
Prezentácia firmy: A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
Poslať správu Čističky vzduchu
Čelné nakladače

Čelné nakladače

Čelné nakladače - všetky dodávané traktory SAME a LAMBORGHINI je možné vybaviť čelnými nakladačmi SIGMA. Tieto čelné nakladače sú ideálnym doplnkom traktora, ktorý významne zvyšuje využiteľnosť po celý rok. Čelné nakladače SIGMA k vášmu traktoru.
Prezentácia firmy: SOME Jindřichův Hradec s.r.o.
Poslať správu Čelné nakladače
Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

Vo svojom vlastnom závode v Čáslavi vyrábame čistiace prostriedky bytovej chémie, kozmetické prípravky a čističe pre priemyselnú sféru i profesionálne upratovanie. Medzi naše najznámejšie značky patrí Real, Solvina, Alba efekt, Hit, Lena, Laguna, Riva či Lotos.
Prezentácia firmy: Zenit,spol.s r.o.
Poslať správu Čistiace prostriedky
Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

Firma Zenit vyrába univerzálne aj špeciálne čistiace prostriedky pre profesionálnu sféru, priemysel i domácnosť. V našom sortimente nájdete i dezinfekčné, umývacie a pracie prostriedky, toaletné i tekuté mydlá, sprchové gély, šampóny a umývacie pasty.
Prezentácia firmy: Zenit,spol.s r.o.
Poslať správu Čistiace prostriedky
Čalúnené kreslá ušiak

Čalúnené kreslá ušiak

Vyrábame a predávame čalúnené kreslá ušiak. Pre naše čalúnené kreslá ušiak ponúkame veľký výber poťahových látok ako od českých výrobcov, tak od zahraničných dodávateľov. Zákazková výroba pre hotely a iné ubytovacie a rekreačné zariadenia.
Prezentácia firmy: Sofa Design s. r. o.
Poslať správu Čalúnené kreslá ušiak
Čalúnené sedacie súpravy

Čalúnené sedacie súpravy

Čalúnené sedacie súpravy - zákazková výroba a predaj čalúnených sedacích súprav od klasiky až po modernu. Čalúnené sedacie súpravy vyrobíme na zákazku aj pre hotely a iné ubytovacie a rekreačné zariadenia.
Prezentácia firmy: Sofa Design s. r. o.
Poslať správu Čalúnené sedacie súpravy
Čalúnený sedací nábytok

Čalúnený sedací nábytok

Vyrábame a predávame čalúnený sedací nábytok. Čalúnený sedací nábytok vyrábame aj na zákazku pre hotely a iné ubytovacie a rekreačné zariadenia. Ponúkame viac ako 60 modelov od klasiky až po modernu.
Prezentácia firmy: Sofa Design s. r. o.
Poslať správu Čalúnený sedací nábytok
Čistiace stroje

Čistiace stroje

Čistiace a upratovacie stroje Kärcher - autorizovaný predaj a servisné stredisko. Dodávame vysokotlakové stroje, čistiace podlahové stroje, vysávače, čistiace stroje na koberce. Požičovňa vysokotlakových, zametacích a podlahových strojov. Opravy hadíc.
Prezentácia firmy: Sedláček s. r. o.
Poslať správu Čistiace stroje
Česká špedícia

Česká špedícia

Franck m.d. - špedícia Česká republika a medzinárodná špedícia - zaisťujeme prepravu zásielok. Česká špedícia - v rámci špedičných služieb Vám ponúkame konzultácie a poradenstvo ( oblasť dodacích podmienok, cenník, poistenie zásielok a ďalšie ).
Prezentácia firmy: Franck m.d. SPOLEČNOST PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU
Poslať správu Česká špedícia
Čistiace zóny

Čistiace zóny

Ponúkame čistiace zóny do Vášho prevádzky podľa priania a požiadaviek a za prijateľné ceny. Kvalitné čistiace zóny sú praktickým výrobkom, ktorý eliminuje zanesenie až 95% nečistôt do budovy. Ponúkame vonkajšie aj vnútorné čistiace zóny.
Prezentácia firmy: de Wolf GROUP s. r. o.
Poslať správu Čistiace zóny
Čistiace rohože

Čistiace rohože

Čistiace rohože vonkajšie v ráme aj voľne, protiskĺzové s drenážou - gumové rohože, gumové rohože, čistiace zóny, ergonomické rohože, textilné rohože. Upratovacia služba, prostriedky, stroje, deratizácia - dezinfekcia - dezinsekcia, upratovacia chémia.
Prezentácia firmy: de Wolf GROUP s. r. o.
Poslať správu Čistiace rohože
Český Krumlov ubytovanie

Český Krumlov ubytovanie

Hotel ARCADIE Český Krumlov poskytuje ubytovanie s celkovou kapacitou 25 lôžok v 10 luxusne nadštandardne zariadených dvoj, troj a štvorlôžkových izbách. Potrebujete ubytovanie priamo v centre mesta Český Krumlov? Ubytujte sa v našom hoteli ARCADIE.
Prezentácia firmy: Hotel ARCADIE
Poslať správu Český Krumlov ubytovanie
Čisté priestory pre farmáciu

Čisté priestory pre farmáciu

Čisté priestory pre farmáciu realizujeme s vysokými nárokmi na kvalitu prostredia určených pre farmáciu a farmaceutický priemysel. Riešime dodávky s vysokými nárokmi na kvalitu a bezpečnosť, s maximálnym podielom, moderných prístupov, vrátane izolátorovej technológie.
Prezentácia firmy: BLOCK a.s.
Poslať správu Čisté priestory pre farmáciu
Čisté priestory na kľúč

Čisté priestory na kľúč

Návrh, projekcia, realizácia: čisté priestory na kľúč. Realizujeme čisté priestory na kľúč, ktoré sú vytvorené stavebnými prvkami, hermeticky izolované od vonkajšieho prostredia. Pre čisté priestory na kľúč používame systém FORCLEAN ako ucelený dodávateľský program.
Prezentácia firmy: BLOCK a.s.
Poslať správu Čisté priestory na kľúč
Časomiery

Časomiery

Vyrábame fotbalové a hokejové časomiery. Typy fotbalových časomier: FC 1.4, FC 2.9, FC 5.10, FC 5.12, FC 5.15. Všetky tieto typy sú riadené z počítača s predvádzacou reklamnou plochou. Hokejové časomiery: HC 1.12, HC 4.9, HC 2.12, HC 3.9 a ďalšie typy časomier.
Prezentácia firmy: SIS Spektrum, spol. s r.o.
Poslať správu Časomiery
Česká kuchyňa

Česká kuchyňa

Reštaurácie v Prahe podávajú najlepšiu českú kuchyňu a oživujú české kulinárske umenie z konca 19. storočia. Tradičná česká kuchyňa ovplyvnená Viedňou a Parížom. Degustačná reštaurácia v Prahe ponúka české degustačné menu s cieľom obnoviť chýr českej kuchyne.
Prezentácia firmy: AMBI CZ, s.r.o.
Poslať správu Česká kuchyňa
České sklo

České sklo

Brúsené české sklo, maľované české sklo a maľovaný porcelán - všetko ručná práca. Krištáľové lampy všetkých foriem. Individuálne zakázky českého brúseného skla podľa priania zákazníka, najrôznejšie vzory a tvary českého skla a porcelánu.
Prezentácia firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslať správu České sklo
Čerpacia technika pohonných hmôt

Čerpacia technika pohonných hmôt

Čerpacia technika pohonných hmôt pod značkou HEFA je v Poličských strojárňach a.s. vyrábaná už 40 rokov. Čerpacia technika pohonných hmôt pre veľkovýdaj má značku HEFA.
Prezentácia firmy: Poličské strojírny a.s.
Poslať správu Čerpacia technika pohonných hmôt
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie  

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety KOVAR a.s. Oceľové konštrukcie KOVOFINIŠ s.r.o. Čistenie odpadových vod MAWER CZ s.r.o. Oceľové konštrukcie
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.