C

CNC stroje

CNC stroje

Elektroerozívne CNC stroje Sodick sú prvotriedne drôtové rezačky a hĺbiace stroje japonskej výroby. CNC stroje Sodick sú štandardne poháňané lineárnymi motormi. 10 rokov záruka na presnosť, štandardne pre každý stroj s lineárnym pohonom.
Prezentácia firmy: ZENIT, spol. s r.o.
Poslať správu
CAD program

CAD program

Ponúkame rôzne verzie CAD programov. CAD program TurboCAD Deluxe je všetko čo potrebujete na vytvorenie prezentácie pôdorysu, modelu, ilustrácie a ďalších častí technických návrhov v 2D i 3D priestore vrátane fotorealistických výstupov.
Prezentácia firmy: ŠPINAR - software s.r.o.
Poslať správu
CNC spracovanie plechu

CNC spracovanie plechu

Ponúkame CNC spracovanie plechu. Laserové rezanie vykonávame na strojoch TruLaser 3030 a TruLaser 2525. Na CNC spracovanie plechu, vysekávanie, dierovanie a čiastočné tvárnenie dielov z plechu používame vysekávací stroj TruPunch 1000.
Prezentácia firmy: kovo VESUV s.r.o.
Poslať správu
CNC pásová píla

CNC pásová píla

Tenkorezná CNC pásová píla na drevo je určená pre ekonomické rezanie tenkých lamiel zo všetkých druhov dreva. Tenkorezná CNC pásová píla na drevo - najväčšou prednosťou je veľmi malá rezná škára, presnosť hrúbky lamiel až ± 0,1 mm.
Prezentácia firmy: NEVA - TST s.r.o.
Poslať správu
CNC obrábanie kovov

CNC obrábanie kovov

CNC obrábanie kovov zabezpečuje laserové centrum EAGLE iNspire 2040, plazmový CNC stroj Vanad Proxima a CNC ohraňovací lis TRUMPF TruBend 5230. CNC obrábanie kovov vykonávame certifikované zváranie konštrukčných ocelí 2 robotmi QIROX CLOOS a zdrojmi FRONIUS.
Prezentácia firmy: NATURA DK, a.s.
Poslať správu
Cepákové mulčovač

Cepákové mulčovač

Cepákové mulčovač MC 100 bol zhotovený do najnáročnejších podmienok. Oproti jemu podobným strojom je odolnejší voči nárazom do kameňov a iných pevných prekážok. Cepákové mulčovač sa používa na trávu vysokú aj cez 1 m Rovnako sa hodí pre mulčovanie náletových krovín.
Prezentácia firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslať správu
CNC obrábanie

CNC obrábanie

Ponúkame CNC obrábanie na obrábacích centrách, opravy foriem a výrobu oceľových konštrukcií, dielov, apod. Okrem samotného CNC obrábania zabezpečujeme aj potrebné úpravy ako černenie, zinkochromát, žíhanie, cementovanie, kalenie a podobne.
Prezentácia firmy: GarFen.cz,s.r.o.
Poslať správu
CNC trieskové obrábanie kovov

CNC trieskové obrábanie kovov

Naša spoločnosť KOVOSPI s.r.o. sa špecializuje na CNC trieskové obrábanie kovov. Okrem trieskového obrábania železných kovov obrábame aj ďalšie materiály, ako je nerez oceľ, oceľoliatina, hliníková zliatina a taktiež plast. Pôsobíme v Českej republike, avšak naše výrobky dodávame aj do zahraničia.
Prezentácia firmy: KOVOSPI, s.r.o.
Poslať správu
CNC frézovanie

CNC frézovanie

Vykonávame CNC frézovanie do maximálneho obrobku 1220 x 800 x 500 mm. Sme však schopní zabezpečiť pre vás prostredníctvom CNC frézovania aj obrobky s veľkosťou 4000 x 2500 x 1500 mm.
Prezentácia firmy: ROSTRA s.r.o.
Poslať správu
CNC obrábanie

CNC obrábanie

Vykonávame CNC obrábanie. Vďaka vybaveniu novými obrábacími strojmi zabezpečujeme zákazky v oblasti CNC obrábanie. Moderné strojové vybavenie značky STYLE nám umožňuje sústruženie, frézovanie i vŕtanie s veľkou flexibilitou, rýchlosťou, jednoduchým programovaním a riadením.
Prezentácia firmy: ALFICO s. r. o.
Poslať správu
Cokamid DEA

Cokamid DEA

Kokamid DEA je hojne rozšírený neionogénny tenzid používaný v produktoch osobnej hygieny, kozmetike, pracích a čistiacích prostriedkoch pre domácnosti ako zmáčadlo, zosilňovač a stabilizátor peny, zmäkčujúca a antistatická prísada a zahusťovadlo.
Prezentácia firmy: Enaspol a.s.
Poslať správu
CNC obrábanie kovov

CNC obrábanie kovov

Naša firma sa zaoberá CNC obrábaním kovov, brúsením na guľato, CNC sústružením a CNC frézovaním, preťahovaním drážok, lisovaním, niektorými typmi ozubenia a drobnými montážami. V našom sortimente nájdete novo aj bazénove čerpadlá.
Prezentácia firmy: ČERPOL Olczak s.r.o.
Poslať správu
CNC obrábanie

CNC obrábanie

CNC obrábanie - jednoúčelové stroje - vŕtanie, sústruženie, závitovanie a frézovanie. Spolu s prácou sa môže vykonávať kontrola prítomnosti vyvŕtaných otvorov, prípadne kontrola celistvosti nástrojov. CNC obrábanie. Zhruba 90% zákaziek získavame zo zahraničia.
Prezentácia firmy: NTS Prometal Machining, s.r.o.
Poslať správu
CPP fólie

CPP fólie

Pod označením CPP fólia je tepelne zvárateľná neorientovaná polypropylénová fólia vhodná napríklad pre výrobu sáčkov alebo na balenie pečiva. Naša firma dodáva CPP fólie a ďalší obalový materiál vrátane dodávky baliacich strojov.
Prezentácia firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslať správu
CNG - plniace zariadenie

CNG - plniace zariadenie

Motor Jikov vyrába a vyvíja CNG - plniace zariadenia. CNG - plniace zariadenie výrazne zníži náklady na prevádzku Vášho vozidla a to až 50% oproti pohonu na benzín a 25% oproti pohonu na naftu. CNG - plniace zariadenie využíva pre pohon biometán alebo zemný plyn.
Prezentácia firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Poslať správu
CNC obrábanie

CNC obrábanie

CNC obrábanie - jednoúčelové stroje - na týchto strojoch môžeme súčasne prevádzať následujúce operácie: vŕtanie, vystruženie, závitovanie a frézovanie. Zároveň sa môže prevádzať kontrola prítomnosti vyvŕtaných otvorov, prípadne kontrola celistvosti nástrojov.
Prezentácia firmy: MOTOR JIKOV Group a.s.
Poslať správu
Certifikovaná výroba

Certifikovaná výroba

Ponúkame prvotriednu kvalitu výrobkov vďaka certifikovanej výrobe a kompletné riešenie požiadaviek našich zákazníkov. Pravidelne rozširujeme naše certifikované prevádzky zákazníkom z oboru dopravy, prepravy, stavebníctva, poľnohospodárstva, letectva, strojárstva, energetiky a iné.
Prezentácia firmy: SAVEA spol. s r.o.
Poslať správu
Cestné zábrany

Cestné zábrany

Vyvíjame, vyrábame, inštalujeme a distribuujeme cestné zábrany. Cestné zábrany - výsuvné stĺpy, cestné bariéry, parkovacie zábrany a mechanické zábrany s manuálnou obsluhou.
Prezentácia firmy: AUTOGARD spol. s r.o.
Poslať správu
CNC ohýbanie drôtu

CNC ohýbanie drôtu

CNC ohýbanie drôtu je našou primárnou činnosťou. CNC ohýbanie aj delenie drôtu sa vykonáva na centrách Wafios. Ponúkame možnosť CNC delenia a odhranenia drôtu do priemeru 8 mm na presný rozmer, ďalej tiež bodovania, zvárania a povrchové úpravy.
Prezentácia firmy: KBNK s.r.o.
Poslať správu
CNC brúsenie na guľato

CNC brúsenie na guľato

Spoločnosť TM ELITEX vykonáva CNC brúsenie na guľato na CNC rotačnej univerzálnej brúske STUDER S33. Rotačná brúska má vzdialenosť medzi hrotmi max. 1.000 mm. Pri CNC brúsení na guľato je možné dosiahnuť maximálny priemer obrobku 350 mm.
Prezentácia firmy: TM ELITEX s.r.o.
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.