Bezpečnostné výrobky

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 110 celkom 10
Protišmykové pásky

Protišmykové pásky

Ponúkame protišmykové pásky, ktoré sú vybavené korundom, ale aj protišmykové pásky plastové s hrubou štruktúrou povrchu. Korund je aluminiumoxid, ktorý patrí medzi najtvrdšie materiály, ktoré používajú poprední výrobcovia brusív pre najvyššie nároky.
Ukáž na mape   internet: www.lepiky.cz  
Prezentácia firmy: Lepíky s.r.o.
Poslať správu Protišmykové pásky
Bezpečnostné skrine

Bezpečnostné skrine

Ponúkame bezpečnostné skrine na skladovanie horľavín, kyselín a luhov, jedov a chemických látok a taktiež na ukladanie horľavých kvapalín a protipožiarne skrine na tlakové fľaše. Certifikované bezpečnostné skrine s požiarnou odolnosťou 15, 30, 60 a 90 minút.
Ukáž na mape   internet: www.bezpecnostni-skrine.cz  
Prezentácia firmy: LABOR - KOMPLET, s.r.o.
Poslať správu Bezpečnostné skrine
Cestné zábrany

Cestné zábrany

Vyvíjame, vyrábame, inštalujeme a distribuujeme cestné zábrany. Cestné zábrany - výsuvné stĺpy, cestné bariéry, parkovacie zábrany a mechanické zábrany s manuálnou obsluhou.
Ukáž na mape   internet: www.autogard.cz  
Prezentácia firmy: AUTOGARD spol. s r.o.
Poslať správu Cestné zábrany
Strešné doplnky

Strešné doplnky

Strešné doplnky Lindab Safety a Lindab Protecline v sebe obsahujú široký sortiment prvkov, ktoré pomáhajú urobiť prevádzku striech bezpečnou. Tieto strešné doplnky sú dostupné v pozinkovanej podobe alebo v piatich najbežnejších farebných odtieňoch.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: LINDAB s.r.o.
Poslať správu Strešné doplnky
Bezpečnostné oplotenie

Bezpečnostné oplotenie

Bezpečnostné oplotenia sa používajú na zabezpečenie väzníc, vojenských objektov a objektov, kde je nutné zabezpečenie s najvyšším stupňom ochrany. Bezpečnostné oplotenie sa vyrába z najsilnejších materiálov, ktoré sú doplnené ostnatým alebo žiletkovým drôtom.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslať správu Bezpečnostné oplotenie
Výroba trezorov

Výroba trezorov

Výroba trezorov, predaj, poradenstvo a odborná montáž. Výroba trezorov je vykonávaná tak, aby bolo možné trezory ukotviť do steny, podlahy prípadne zamurovať. Ponúkame trezory stenové, nábytkové skriňové, ktoré majú vysokú kvalitu a dlhú životnosť.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: T - SAFE s.r.o.
Poslať správu Výroba trezorov
Lovecké odevy

Lovecké odevy

Predávame lovecké odevy a oblečenie do prírody aj na lov. Maskované doplnky. Značky HILLMAN, APOLLO, COMMANDO, MC´Alister. Lovecké odevy sú z príjemného materiálu a sú vhodným vybavením na šport aj rekreáciu v prírode.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslať správu Lovecké odevy
Strelivo

Strelivo

Predávame strelivo, guľové aj brokové náboje pre civilný trh, špeciálnu muníciu pre štátne zložky. Strelivo renomovaných výrobcov dodávame na český trh.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslať správu Strelivo
Strelné zbrane

Strelné zbrane

Predávame strelné zbrane, na českom trhu exkluzívne zastupujeme spoločnosti: Heckler Koch ( pre vojenský materiál ), Benelli, Sako, Fabarm, Hensoldt, MEN. Ďalej strelné zbrane značiek Zabala Hermanos, Hatsan, Avsan, Schmidt Bender, IRT, Newcon a iné.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslať správu Strelné zbrane
Bezpečnostné mreže

Bezpečnostné mreže

Vyrábame a dodávame pevné, nožnicové a certifikované bezpečnostné mreže. Všetky typy pevných a nožnicových bezpečnostných mreží odpovedajú bezpečnostným požiadavkám Českej poisťovne. Bezpečnostné mreže možno využiť k zabezpečeniu dverí, okien, priechodov, pasáží.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: František Kopeček - ZÁMEČNICTVÍ
Poslať správu Bezpečnostné mreže
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.