Batérie

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 16 celkom 6
Zátky na autobatérie

Zátky na autobatérie

Ponúkame zátky na autobatérie - jednotlivé články akumulátorových batérií sú uzavreté skrutkovacími inšpekčnými zátkami, ktoré slúžia na kontrolu hladiny elektrolytu, prípadne dolievanie destilovanej vody. Zátky na autobatérie sú delené s odvetraním - Standard a alebo plné.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: HOLPLAST s.r.o.
Poslať správu Zátky na autobatérie
Akumulátory

Akumulátory

Akumulátory - široký sortiment. Akumulátory olovené, NiCd, NiMH, Li-ion, Li-pol a akumulátorové zostavy z vlastnej výrobnej linky. Akumulátory pre priemyselné i bežné použitie. Akumulátory najrôznejších tvarov. Akumulátory valcové, gombíkové, prizmatické.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.
Poslať správu Akumulátory
Batérie

Batérie

Kompletný sortiment batérií. Batérie alkalické, klasické, lithiové, foto, video, slúchadlové, špeciálne. Batérie pre všetky aplikácie. Batérie pre každodenné a dlhodobé použitie. Batérie pre všetky aplikácie. V našom sortimente nájdete batérie ktoré potrebujete.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.
Poslať správu Batérie
Trakčné batérie pre manipulačné vozíky

Trakčné batérie pre manipulačné vozíky

Firma Moravia Manipulul sa zaoberá predajom olovených štartovacích akumulátorov a trakčných baterií.Trakčné batérie ponúkame pre rôzne typy manipulačných vozíkov. K trakčným batériám pre manipulačné vozíky, poskytujeme servis a zadarmo ekologickú likvidáciu batérií.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
Poslať správu Trakčné batérie pre manipulačné vozíky
Autobatérie

Autobatérie

Stále stúpajúce nároky moderných automobilov s radou elektrických spotrebičov majú významný vplyv pri výbere vhodnej štartovacej autobatérie. Autobatérie fgFORTE sú vyrábané na základe prísnych automobilových štandardov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: fgFORTE s.r.o.
Poslať správu Autobatérie
Batérie do fotoaparátu

Batérie do fotoaparátu

Batérie do fotoaparátov Sanyo Eneloop AA sú špeciálne NiMH akumulátory s extrémne nízkym samovybíjaním. Batérie do fotoaparátov Sanyo Eneloop AA sú vhodné najmä pre napájanie fotoaparátov, bezdrôtových telefónov, walkmanov, diskmanov a ďalších.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Bateria Slaný CZ, s.r.o.
Poslať správu Batérie do fotoaparátu
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.