Zvarovanie a spájky

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 110 celkom 10
Strojový rezací horák

Strojový rezací horák

Strojový rezací horák pre rezanie kyslíkom, nelegovanej a nízkolegovanej ocele do hrúbky 300 mm. Strojový rezací horák s bezpečnostným patentovaným systémom COOLEX zabraňujúcim vzniku spätného šľahnutia. Modifikácie pre všetky horľavé plyny. Dlhá životnosť.
Ukáž na mape   internet: czech.gcegroup.com  
Prezentácia firmy: GCE, s.r.o.
Poslať správu Strojový rezací horák
HF zváranie

HF zváranie

Vysokofrekvenčné zváranie využívame predovšetkým na spájanie pvc materiálov. Používame napr. pri výrobe bioplynovej membrány alebo zásobníkov na plyn.
Ukáž na mape   internet: autoplachty.tirex.cz  
Prezentácia firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslať správu HF zváranie
Zváranie ocele

Zváranie ocele

Zásadným výrobným produktom firmy je zváranie ocele, vyrábame zákazkové priemyselné zvarence i z nerezovej ocele. Zváranie ocele pre použitie v potravinárskom a textilnom priemysle. Zváranie ocele pre použitie v čistiarňach odpadových vôd a ekológii.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Poslať správu Zváranie ocele
Úväzky

Úväzky

Úväzky zvárané. K fixácii betonárskej výstuže, k viazaniu vriec, rôzne zväzkovanie. Vyrobené z pomedeného drôtu FeCu priemeru 1.1 mm. Rozmery: 100 - 180 mm. Zväzkované po 1000 kusoch. 20 zväzkov v PE vreci. Dodávame i nástroj k viazaniu - špirálový viazač úväzkov.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: DOPS s.r.o.
Poslať správu Úväzky
Zváranie

Zváranie

Bodové zváranie, navarovanie matíc (i s možnosťou elektronického záznamu technologických parametrov procesu), presné navarovanie svorníkov, zváranie MIG-MAG, nastreľovanie svorníkov a komponentov elektrickým výbojom i mechanicky (technológia PEM Serter).
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Geomine a.s.
Poslať správu Zváranie
Zváranie

Zváranie

Zváranie a výrobky pre zváranie sú hlavnou náplňou činnosti našej firmy. Zameriavame sa na odporové zváranie, kde ponúkame sortiment od malých ručných zváracích klieští až po projekčné odporové lisy do výkonu 630 kVA.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: WELDING PROGRESS
Poslať správu Zváranie
Zvarence

Zvarence

Zvarence z ocele od 500 kg do 50 t. Odvetvie: strojárstvo, banské stroje, stavebné, poľnohospodárske a lesné stroje, lisy, časti valcovní a cementárni, lodný priemysel, obrábacie stroje. Zvarence – rámy, plošiny, zvárané konštrukcie, nádoby, strojárske diely.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: MONTAN Group a.s.
Poslať správu Zvarence
Oceľové plechy

Oceľové plechy

Ponúkame oceľové plechy čierne, oceľové plechy pozinkované, oceľové plechy s výstupkami, oceľové plechy trapézové, oceľové plechy hrubé i tenké. Ponúkaný sortiment oceľových plechov a aktuálne skladové zásoby nájdete na našich webových stránkach.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ARCIMPEX s.r.o.
Poslať správu Oceľové plechy
Hutnícky materiál

Hutnícky materiál

Predávame všetok hutnícky materiál ako sú oceľové plechy, rúrky profily a nosiče. Hutnícky materiál sme po dohode schopní dopraviť k zákazníkovi. Ponúkaný hutnícky materiál a jeho aktuálne skladové zásoby nájdete na našich webových stránkach.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ARCIMPEX s.r.o.
Poslať správu Hutnícky materiál
Zváracie horáky

Zváracie horáky

Zváracie horáky majú pokrokové technické riešenie kvality, ktorá je potrebná pre bezproblémovú prácu pri najrôznejších zváracích prácach. Všetky zváracie horáky sú do detailu premyslene konštruované a zaručujú kvalitnú a pre zváračov príjemnú prácu.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Alexander Binzel - svářecí technika spol. s r.o.
Poslať správu Zváracie horáky
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.