Výstavba a nehnuteľný majetok

Je tu 43 sekcií v ktorej sú 142 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 1000
Podlahové profily

Podlahové profily

Podlahové profily prechodové, ukončovacie, rohové, soklové, nájazdové a schodové hrany. Podlahové profily skrutkovacie, narážacie a samolepiace. Podlahové profily, lišty a hrany pre interiéry a exteriéry nerezové, kovové a plastové.
Prezentácia firmy: PROFIL Team s.r.o.
Poslať správu Podlahové profily
Podlahové lišty

Podlahové lišty

Podlahové lišty prechodové, ukončovacie, rohové, soklové, nájazdové a schodové hrany. Podlahové lišty skrutkovacie, narážacie a samolepiace. Podlahové lišty, lišty a hrany pre interiér a exteriér nerezové, kovové a plastové.
Prezentácia firmy: PROFIL Team s.r.o.
Poslať správu Podlahové lišty
Plynové armatúry

Plynové armatúry

Membránové bezpečnostné uzávery ( plynové armatúry ) sú určené pre ovládanie prietoku plynných médií potrubím. Sú direktné ( 2 polohy - otvorené x zavreté ) ventily bez napätia uzatvorené ( NC )plynové armatúry vhodné ako havarijné uzávery pred kotolne a horáky.
Prezentácia firmy: ARMAGAS s. r. o.
Poslať správu Plynové armatúry
Záhradné pozinkované skleníky

Záhradné pozinkované skleníky

Ponúkame záhradné pozinkované skleníky vysokej kvality. Záhradné pozinkované skleníky vyrábané v rôznych veľkostiach a prevedeniach podľa požiadaviek zákazníka. Záhradné pozinkované skleníky vyhovujú drobným zahrádkárom, ale i veľmi náročným pestovateľom.
Prezentácia firmy: LIMES Litomyšl s.r.o.
Poslať správu Záhradné pozinkované skleníky
Kanadské zruby

Kanadské zruby

Kanadské zruby, rodinné domy, chaty, rekreačné objekty, tesárstvo, výroba ekologických a vysoko estetických objektov. Kanadské zruby sa vyznačujú vysokými izolačnými vlastnosťami. Všetko stavané štýlom kanadských zrubov z guľatiny o priemere 25-45 cm.
Prezentácia firmy: Kanadské sruby s.r.o.
Poslať správu Kanadské zruby
Infra vykurovanie elektrické

Infra vykurovanie elektrické

Infra vykurovanie elektrické, sálavé stropné panely Ecosun, Infra nástenné MR panely mramorové, Infra nástenné GR panely sklenené, sálavé konvektory Aixance, vykurovacie rohože Ecofloor, podlahové a stropné fólie Ecofilm, regulácia Infra vykurovania elektrická.
Prezentácia firmy: ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.
Poslať správu Infra vykurovanie elektrické
Štetovnice

Štetovnice

Vykonávame paženie jám pomocou štetovnice larsen typu IIIn, VL 604 vrátane utesnenia, zabezpečenia ich stability zemnými kotvami alebo rozpernými konštrukciami. Štetovnice larsen - baranenie z pontónov, vo výlukách, stiesnených pomeroch, s veľkým vyložením žeriavu.
Prezentácia firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Poslať správu Štetovnice
Zakladanie stavieb

Zakladanie stavieb

Ponúkame špeciálne zakladanie stavieb: širokoprofilové piloty, CFA piloty, prevrtávané pilotové steny pre paženia jám a zaistenie stability svahov a zosuvov, štrkopieskové konsolidačné vrty, pilotové základy protihlukových stien, návrhy zakladanie stavieb.
Prezentácia firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Poslať správu Zakladanie stavieb
Sklenené steny

Sklenené steny

Sklenené steny MILT môžu byť zhotovené ako interiérové ​​priečky alebo posuvné steny, ktorými možno docieliť rozdelenie priestoru miestností podľa potreby. Sklenené steny vytvoria nové priestory luxusného vzhľadu, zároveň je zvukovo oddelí.
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Sklenené steny
Montované systémy

Montované systémy

Montované systémy spoločnosti MILT s.r.o. so zameraním na realizácie mobilných a deliacich priečok, presklených stien a ďalej vstavieb, vstavkov a dispečingov. Na montované systémy poskytujeme komplexné služby od návrhu až po vlastnú realizáciu.
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Montované systémy
Sklenené priečky

Sklenené priečky

Sklenené priečky MILT typ GlassTECH umožňujú prevedenie presklených interiérových stien s dôrazom na maximálnu vizuálnu komunikáciu a exkluzívny dizajn. Sklenené priečky vytvoria efektívnu akustickú clonu medzi zamýšľanými priestormi.
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Sklenené priečky
Skladacie steny

Skladacie steny

Skladacie steny MILT ESPERO umožňujú rýchlo rozdeliť väčší priestor na menšie miestnosti. Sú zavesené na stropnej koľajnici a za pomoci ložísk sa panely jednoducho posúvajú. Skladacie steny MILT spĺňajú vysoké požiadavky na design a nepriezvučnosť.
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Skladacie steny
Prestaviteľné priečky

Prestaviteľné priečky

Prestaviteľné priečky MILT & MILT DESIGN spĺňajú požiadavky na design a nepriezvučnosť. Sú ideálnym riešením pre rozčlenenie kancelárskych priestorov a jednoducho premiestniteľné. Prestaviteľné priečky je možné dodať v akomkoľvek rozmere a type prevedenia.
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Prestaviteľné priečky
Kuchynske pracovné dosky

Kuchynske pracovné dosky

Spoločnosť Pelc-kuchyne ponúka kuchynské pracovné dosky z polymérneho kameňa, kuchynské pracovné dosky technistone a kuchynské pracovné dosky z prírodného kameňa. Uvedené kuchynské pracovné dosky sa vyznačujú najmä jednoduchou údržbou, farebnou stálosťou a tepelnou odolnosťou.
Prezentácia firmy: PELC kuchyně
Poslať správu Kuchynske pracovné dosky
Moderná kuchyňa

Moderná kuchyňa

Moderná kuchyňa zhotovená z exotických lamín s hliníkovym ohranením. Profesionálny návrh modernej kuchyne až po kompletnú výrobu. Materiály a technológie ktoré používame spĺňajú ako technické, tak aj estetické nároky na moderné kuchynské zostavy.
Prezentácia firmy: PELC kuchyně
Poslať správu Moderná kuchyňa
Zruby

Zruby

Vyrábame zruby zo smrekovej guľatiny s priemerom  30-40 cm. Zruby, ktorých životnosť dosahuje pri starostlivej údržbe viac ako 100 rokov. Zruby ponúkajú rovnako komfortné bývanie ako klasické murované domy a navyše vďaka svojej energetickej náročnosti šetria vašu peňaženku.
Prezentácia firmy: SRUBY TÁBOR s. r. o.
Poslať správu Zruby
Drevenice

Drevenice

Drevenice predstavujú komfortné moderné bývanie, ktoré navyše nezaťažuje životné prostredie. Drevenice uvoľňujú do vnútorných obytných priestorov kyslík a drevo tak udržuje ideálnu vlhkosť vzduchu. Jedinečné bývanie, ktoré je šetrné k vašej peňaženke i zdraviu.
Prezentácia firmy: SRUBY TÁBOR s. r. o.
Poslať správu Drevenice
E-shop

E-shop

E-shop JakNakupovat.cz neustále dopĺňa a rozširuje sortiment. E-shop so sortimentom elektro, domáce potreby, záhrada a stavba je zaujímavý pre každého. E-shop zaujme s množstvom akčných cien.
Prezentácia firmy: JakNakupovat.cz
Poslať správu E-shop
Internetový obchodný dom

Internetový obchodný dom

Tento internetový obchodný dom je zaujímavý svojím veľkým rozsahom tovaru. JakNakupovat.cz je internetový obchodný dom plný akčných cien. Internetový obchodný dom upúta šírkou sortimentu elektronika, domáce potreby, záhrada, stavba, náradie, auto moto.
Prezentácia firmy: JakNakupovat.cz
Poslať správu Internetový obchodný dom
Internetový obchod

Internetový obchod

Internetový obchod JakNakupovat.cz neustále dopĺňa a rozširuje sortiment. Internetový obchod so sortimentom elektro, domáce potreby, záhrada a stavba je zaujímavý pre každého. Navštívte tento internetový obchod s množstvom akčných cien.
Prezentácia firmy: JakNakupovat.cz
Poslať správu Internetový obchod
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.