Výstavba a nehnuteľný majetok

Je tu 42 sekcií v ktorej sú 142 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 1000
Demolície - likvidácie

Demolície - likvidácie

Vykonávame demolície – likvidáciu , vypratanie či presťahovanie vašich výrobných technológií a strojov. Vyprataním pripravíme vaše výrobné prevádzky na montáž nových technológií a strojov. Demolície – likvidácie ponúkame fyzickým osobám aj rôznym firmám
Prezentácia firmy: MORKUS Morava s.r.o.
Poslať správu Demolície - likvidácie
Spojovací materiál

Spojovací materiál

V sekcii spojovací materiál ponúkame široké spektrum výrobkov podľa noriem ČSN, DIN, ANSI. Dodávame spojovací materiál k prírubám ako sú skrutky či matice, a to v niekoľkých variantách pevnosti.
Prezentácia firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslať správu Spojovací materiál
Príruby krkové

Príruby krkové

Predávame príruby krkové a dodávame ich vrátane spojovacieho materiálu, tesnenie ako kompletný prírubový spoj. Je možné prípadne vykonať aj ochranné úpravy povrchov ( nátery, konzerváciu, galvanizáciu ).
Prezentácia firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslať správu Príruby krkové
Preglejka so zníženou horľavosťou

Preglejka so zníženou horľavosťou

Preglejka so zníženou horľavosťou Pyroplex je doska, ktorej jednotlivé vrstvy sú impregnované špeciálnymi roztokmi. Roztoky plnia funkciu retardéra horenia. Preglejka so zníženou horľavosťou vykazuje zvýšenú odolnosť proti horeniu, v porovnaní s bežnými preglejkami.
Prezentácia firmy: DYAS.EU, a.s.
Poslať správu Preglejka so zníženou horľavosťou
Buková preglejka

Buková preglejka

Buková preglejka je tvorená z niekoľkých vrstiev lúpanych dýh spojených močovino - formaldehydovým lepidlom. Buková preglejka v prevedení celobuk alebo kombináciach drevín smrek, topoľ, buk. Buková preglejka sa používa v nábytkárskej a truhlárskej výrobe.
Prezentácia firmy: DYAS.EU, a.s.
Poslať správu Buková preglejka
Sadrové ozdobné prvky

Sadrové ozdobné prvky

Vyrábame dekoračné sadrové ozdobné prvky. Interiérové sadrové rímsy, sadrové odliatky stropných roziet, sadrové antické stĺpy, odliatky dekoračných rohových líšt, sadrové erby i odliatky sôch a interiérových sadrových plastík.
Prezentácia firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslať správu Sadrové ozdobné prvky
Podstrešné rímsy

Podstrešné rímsy

Dodávame sadrové podstrešné rímsy zo stálej ponuky. Zároveň sme pripravení vyrobiť sadrové podstrešné rímsy podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka. Dbáme o prvotriednu kvalitu, sadrové odliatky vyrábame už 25 rokov.
Prezentácia firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslať správu Podstrešné rímsy
Fasádne profily

Fasádne profily

Fasádne profily vyrábame nielen v štandardných tvaroch, ale aj na objednávku pre historické centrá s požiadavkom na zachovanie pôvodných štukatúr. Fasádne profily sa používajú k estetickému stvárneniu fasád.
Prezentácia firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslať správu Fasádne profily
Nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizácia

Nástenná klimatizácia a vzduchotechnika - predaj, montáž a servis. Dodávka a montáž nástenná klimatizácia a vzduchotechnika - jednotky FUJITSU, TOSHIBA, MIDEA a KARMA. Nástenná klimatizácia a vzduchotechnika - naša tradícia a istota.
Prezentácia firmy: MEDICASTO servis, s.r.o.
Poslať správu Nástenná klimatizácia
Podlahové profily

Podlahové profily

Podlahové profily prechodové, ukončovacie, rohové, soklové, nájazdové a schodové hrany. Podlahové profily skrutkovacie, narážacie a samolepiace. Podlahové profily, lišty a hrany pre interiéry a exteriéry nerezové, kovové a plastové.
Prezentácia firmy: PROFIL Team s.r.o.
Poslať správu Podlahové profily
Podlahové lišty

Podlahové lišty

Podlahové lišty prechodové, ukončovacie, rohové, soklové, nájazdové a schodové hrany. Podlahové lišty skrutkovacie, narážacie a samolepiace. Podlahové lišty, lišty a hrany pre interiér a exteriér nerezové, kovové a plastové.
Prezentácia firmy: PROFIL Team s.r.o.
Poslať správu Podlahové lišty
Plynové armatúry

Plynové armatúry

Membránové bezpečnostné uzávery ( plynové armatúry ) sú určené pre ovládanie prietoku plynných médií potrubím. Sú direktné ( 2 polohy - otvorené x zavreté ) ventily bez napätia uzatvorené ( NC )plynové armatúry vhodné ako havarijné uzávery pred kotolne a horáky.
Prezentácia firmy: ARMAGAS s. r. o.
Poslať správu Plynové armatúry
Záhradné pozinkované skleníky

Záhradné pozinkované skleníky

Ponúkame záhradné pozinkované skleníky vysokej kvality. Záhradné pozinkované skleníky vyrábané v rôznych veľkostiach a prevedeniach podľa požiadaviek zákazníka. Záhradné pozinkované skleníky vyhovujú drobným zahrádkárom, ale i veľmi náročným pestovateľom.
Prezentácia firmy: LIMES Litomyšl s.r.o.
Poslať správu Záhradné pozinkované skleníky
Kanadské zruby

Kanadské zruby

Kanadské zruby, rodinné domy, chaty, rekreačné objekty, tesárstvo, výroba ekologických a vysoko estetických objektov. Kanadské zruby sa vyznačujú vysokými izolačnými vlastnosťami. Všetko stavané štýlom kanadských zrubov z guľatiny o priemere 25-45 cm.
Prezentácia firmy: Kanadské sruby s.r.o.
Poslať správu Kanadské zruby
Infra vykurovanie elektrické

Infra vykurovanie elektrické

Infra vykurovanie elektrické, sálavé stropné panely Ecosun, Infra nástenné MR panely mramorové, Infra nástenné GR panely sklenené, sálavé konvektory Aixance, vykurovacie rohože Ecofloor, podlahové a stropné fólie Ecofilm, regulácia Infra vykurovania elektrická.
Prezentácia firmy: ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.
Poslať správu Infra vykurovanie elektrické
Štetovnice

Štetovnice

Vykonávame paženie jám pomocou štetovnice larsen typu IIIn, VL 604 vrátane utesnenia, zabezpečenia ich stability zemnými kotvami alebo rozpernými konštrukciami. Štetovnice larsen - baranenie z pontónov, vo výlukách, stiesnených pomeroch, s veľkým vyložením žeriavu.
Prezentácia firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Poslať správu Štetovnice
Zakladanie stavieb

Zakladanie stavieb

Ponúkame špeciálne zakladanie stavieb: širokoprofilové piloty, CFA piloty, prevrtávané pilotové steny pre paženia jám a zaistenie stability svahov a zosuvov, štrkopieskové konsolidačné vrty, pilotové základy protihlukových stien, návrhy zakladanie stavieb.
Prezentácia firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Poslať správu Zakladanie stavieb
Sklenené steny

Sklenené steny

Sklenené steny MILT môžu byť zhotovené ako interiérové ​​priečky alebo posuvné steny, ktorými možno docieliť rozdelenie priestoru miestností podľa potreby. Sklenené steny vytvoria nové priestory luxusného vzhľadu, zároveň je zvukovo oddelí.
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Sklenené steny
Montované systémy

Montované systémy

Montované systémy spoločnosti MILT s.r.o. so zameraním na realizácie mobilných a deliacich priečok, presklených stien a ďalej vstavieb, vstavkov a dispečingov. Na montované systémy poskytujeme komplexné služby od návrhu až po vlastnú realizáciu.
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Montované systémy
Sklenené priečky

Sklenené priečky

Sklenené priečky MILT typ GlassTECH umožňujú prevedenie presklených interiérových stien s dôrazom na maximálnu vizuálnu komunikáciu a exkluzívny dizajn. Sklenené priečky vytvoria efektívnu akustickú clonu medzi zamýšľanými priestormi.
Prezentácia firmy: MILT s.r.o.
Poslať správu Sklenené priečky
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.