Vydavateľstvo a tlač, obalová technika

Je tu 13 sekcií v ktorej sú 63 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 1130 celkom 251
Väzba kníh

Väzba kníh

Našou špecializáciou je väzba kníh s kompletnými službami od farebnej a čiernej tlače cez vysoko kvalitné knihárske a dokončovacie spracovanie. Väzba kníh je realizovaná v krátkych termínoch dodania a za priaznivé ceny.
Prezentácia firmy: FINIDR, s. r. o.
Poslať správu Väzba kníh
Magnetická fólia

Magnetická fólia

Magnetická fólia prináša v súčasnosti široký rozsah využitia a to ako na reklamné účely, tak aj napríklad v domácnostiach. V nami ponúkanom sortimente magnetického materiálu je magnetická fólia zastúpená v pestrej ponuke typov a farieb, z ktorej si určite vyberiete.
Prezentácia firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslať správu Magnetická fólia
Magnetické štítky a výseky

Magnetické štítky a výseky

Ponúkame magnetické štítky a výseky (C-profily) v širokej ponuke. Magnetické štítky a výseky majú najväčšie využitie v skladoch, obchodoch a kanceláriách pri označení. Sú praktické pri zmenách či preprave tovaru, kde sa jednoducho preložia a pripevnia na novom mieste.
Prezentácia firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslať správu Magnetické štítky a výseky
CPP fólie

CPP fólie

Pod označením CPP fólia je tepelne zvárateľná neorientovaná polypropylénová fólia vhodná napríklad pre výrobu sáčkov alebo balenie pečiva. Naša firma dodáva CPP fólie a ďalší obalový materiál vrátane dodávok baliacich strojov.
Prezentácia firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslať správu CPP fólie
BOPP fólie

BOPP fólie

Naša firma je dodávateľom pre BOPP fólie. Jedná sa o druh fólie vhodný pre častú prepravu vďaka svojej pevnosti a odolnosti. BOPP fólie sú ideálne na balenie časopisov, papierových výrobkov, textilu, plochých a súmerných výrobkov (krabíc, kníh, videokaziet).
Prezentácia firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslať správu BOPP fólie
BOPET fólie

BOPET fólie

Špecializujeme sa na BOPET fólie, sú to biaxálne orientované polyethylentereftalátové fólie určené pre potravinárske i priemyselné využitie. BOPET fólie sa vyznačujú hlavne odolnosťou a univerzálnosťou použitia na takmer akýkoľvek výrobok.
Prezentácia firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslať správu BOPET fólie
Polyolefín

Polyolefín

Polyolefín je fólia, ktorá má výborné vlastnosti v ťahu, vysokú pevnosť a odolnosť proti prierazu. Polyolefín je charakteristický optimalizovanou priedušnosťou, vysokým leskom a transparentnosťou. Obal zostáva pružný a pevný v širokom rozsahu teplôt.
Prezentácia firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslať správu Polyolefín
Použité baliace stroje

Použité baliace stroje

Použité baliace stroje vertikálne pre balenie sypkých a kusových materiálov, použité baliace stroje horizontálne, použité baliace stroje pre prebaľovanie zmrštiteľnou fóliou. Dávkovacie zariadenie pre baliace stroje i pre voľné dávkovanie do hotových sáčkov a dóz.
Prezentácia firmy: KÁBEK
Poslať správu Použité baliace stroje
Flexotlač, potlačené lepiace pásky

Flexotlač, potlačené lepiace pásky

Vyrábame potlačené lepiace pásky, potlač metódou flexotlač. Potlač lepiacích pásiek reklamou alebo univerzálnou potlačou. Potlačené lepiace pásky kódom EAN. 3 farebná flexotlač, reklamná potlač baliaceho papiera a lepiace pásky v roliach do šírky 1,3m.
Prezentácia firmy: Czech Pack, spol. s r.o.
Poslať správu Flexotlač, potlačené lepiace pásky
Papierové lepiace pásky

Papierové lepiace pásky

Vyrábame papierové lepiace pásky s dlhoročnou tradíciou, papierové lepiace pásky na kartóny, ktoré môžete znova použiť. Papierové lepiace pásky predstavujú minimálnu ekologickú záťaž. Papierové lepiace pásky od nás - istota dobrého zabalenia.
Prezentácia firmy: Czech Pack, spol. s r.o.
Poslať správu Papierové lepiace pásky
Samolepiace etikety

Samolepiace etikety

Vyrábame samolepiace etikety v širokom sortimente, samolepiace etikety i v malých sériách za priaznivú cenu. Samolepiace etikety logistické, samolepiace etikety grafické na aršíkoch alebo roličkách, print etikety A4, etikety v sáčkoch, bezpečnostné etikety.
Prezentácia firmy: TECOM paper s.r.o.
Poslať správu Samolepiace etikety
Lepiace pásky

Lepiace pásky

Obojstranné a jednostranné lepiace pásky - výroba, converting a distribúcia. Lepiace pásky - rezanie a prevíjanie obojstranne a jednostranne lepiacích pások, laminovanie, tvarové výseky, perforácia.
Prezentácia firmy: LAGA Borohrádek s.r.o.
Poslať správu Lepiace pásky
Protihlukové fólie

Protihlukové fólie

Firma Vestin-izolačné materiály je špecialista na protihlukové fólie. Protihlukové fólie používané na izolácie proti hluku spĺňajú požiadavky priemyslu, stavebníctva aj koncových zákazníkov na účinné zníženie hluku, s vynaložením primeraných prostriedkov.
Prezentácia firmy: VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY s.r.o.
Poslať správu Protihlukové fólie
Zásobníky na papierové ručníky

Zásobníky na papierové ručníky

Zásobníky na papierové ručníky Merida dodávame, ako na skladané papierové ručníky, tak na ručníky v roliach. Zásobníky na papierové ručníky vyrábame buď z tvrdeného, veľmi odolného plastu ABS, alebo kombináciou plast + nerez, alebo z nerezu.
Prezentácia firmy: Merida Hradec Králové, s.r.o.
Poslať správu Zásobníky na papierové ručníky
Zásobníky na toaletný papier

Zásobníky na toaletný papier

Zásobníky na toaletný papier Merida vyrábame buď z tvrdeného, veľmi odolného plastu ABS, alebo v kombinácii plast + nerez alebo z nerezu. V ponuke máme zásobníky na klasický papier i na JUMBO role od priemeru 19 cm do priemeru 32 cm.
Prezentácia firmy: Merida Hradec Králové, s.r.o.
Poslať správu Zásobníky na toaletný papier
Automatické baliace stroje

Automatické baliace stroje

Vreckové automatické baliace stroje AMT na balenie sypkých produktov. Vysoko výkonné automatické baliace stroje ( až 70 cyklov / min ) a spoľahlivé, viactubusové, vertikálne, hadicové automatické baliace stroje.
Prezentácia firmy: Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o.
Poslať správu Automatické baliace stroje
Štítky

Štítky

Vyrábame hliníkové a nerezové štítky, samolepiace štítky z fólií PVC a PES a gravírované štítky zo sendvičových materiálov, ktoré nájdu využitie pri značenie výrobkov, strojov či ovládacích panelov. Štítky vyrábame o veľkosti a hrúbky podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: PODHORAN LUKOV a.s.
Poslať správu Štítky
Palety na pneumatiky

Palety na pneumatiky

Palety na pneumatiky sú určené k manipulácii a skladovaniu pneumatík vo výrobných a skladovacích halách. Tieto kovové palety sú sklápacie a stohovateľné na sebe. Vďaka tomu je maximálne využitý dostupný priestor skladu.
Prezentácia firmy: Avex Steel Products s.r.o.
Poslať správu Palety na pneumatiky
Oceľové palety

Oceľové palety

Vyrábame špeciálne oceľové palety pre účely ukladania sudov s rádioaktívnymi látkami. Tieto oceľové palety vynikajú dlhou životnosťou, vysokou spoľahlivosťou a nadštandardnou kvalitou.
Prezentácia firmy: Avex Steel Products s.r.o.
Poslať správu Oceľové palety
IPTV riešenie

IPTV riešenie

4network.tv™ je český produkt s uceleným IPTV riešením. IPTV riešenie ponúka stabilitu, rýchlosť, intuitívne ovládanie a elegantný grafický vzhľad. Služby IPTV, VOD, PVR služby, Timeshifting, Pause TV archív, multijazykový systém.
Prezentácia firmy: KonekTel, a.s.
Poslať správu IPTV riešenie
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.