Volný čas

Je tu 2 sekcia v ktorej sú 51 podsekcií
Kultúra (13)
Šport (148)
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 daľšie
Zobrazujem produkty 4160 celkom 104
Galéria výtvarného umenia Praha

Galéria výtvarného umenia Praha

Galéria Praha sa taktiež dlhodobo zameriava na českú secesiu a jej hlavného predstaviteľa Alfonsa Muchu. Ponúkame mnoho jeho originálnych litografií a kresieb. Galéria Praha ponúka taktiež autorov ako sú Lada, Zrzavý a Kolár.
Prezentácia firmy: Galerie U Betlémské kaple
Poslať správu Galéria výtvarného umenia Praha
Fitness Praha

Fitness Praha

Dvojpodlažný Fitness Aquapalace Praha s kardiozónou, posilovňou so strojmi Technogym a Power Plate, aeróbnou a spinning sálou ponúka osobné tréningy, skupinové cvičenia, aquaerobic i poradenstvo s trénermi Fitness Aquapalace Praha.
Prezentácia firmy: Aquapalace Praha
Poslať správu Fitness Praha
Lovecké nože

Lovecké nože

Lovecké nože zatváracie i s pevnou čepeľou. Značkové lovecké nože Wenger, Gerber, Mikov Hunter a iné. Kvalitná konštrukcia a prvotriedny materiál. Rôzne veľkosti. Puzdrá a príslušenstvo. Sme špecializovaný obchod s loveckým tovarom českých i zahraničných výrobcov.
Prezentácia firmy: OBCHOD LOVEC s.r.o.
Poslať správu Lovecké nože
Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok padákom je určený pre tých, ktorí si chcú vyskúšať pocity parašutistov pri voľnom páde. Tandemový zoskok padákom skáčeme z výšky 4000 metrov nad terénom. Voľný pád trvá 50 až 60 sekúnd a tandempilot otvára padák vo výške 1500 metrov.
Prezentácia firmy: AFFcentrum.cz, s.r.o.
Poslať správu Tandemový zoskok padákom
AFF výcvik

AFF výcvik

AFF ( accelerated free fall ) - výcvik voľného pádu. Je to moderná, veľmi úspešná, zábavná, ale zároveň i bezpečná metóda, ako začať skákať. Skáčete s veľmi skúsenými inštruktormi rovno zo 4000 metrov. AFF výcvik staňte sa skydivermi!
Prezentácia firmy: AFFcentrum.cz, s.r.o.
Poslať správu AFF výcvik
Lyžovanie v Alpách

Lyžovanie v Alpách

Snowboard a lyžovanie v Alpách. CA Jirout CS, s.r.o. je zavedený špecialista na Alpy na leto a zimu za nízke ceny. Ponúkame lyžovanie v Alpách, celoročne pobyty a servis pre jednotlivcov, rodiny a skupiny vo všetkých alpských strediskách a vo všetkých alpských krajinách.
Prezentácia firmy: JIROUT CS, spol. s r.o.
Poslať správu Lyžovanie v Alpách
Dovolenka v Alpách

Dovolenka v Alpách

Lyžovanie, zimná a letná dovolenka v Alpách. CA Jirout CS, s.r.o. je zavedený špecialista na Alpy na leto a zimu za nízke ceny. Ponúkame celoročne pobyty a servis pre jednotlivcov, rodiny a skupiny vo všetkých alpských strediskách a vo všetkých alpských krajinách.
Prezentácia firmy: JIROUT CS, spol. s r.o.
Poslať správu Dovolenka v Alpách
Tandemové zoskoky

Tandemové zoskoky

Tandemové zoskoky pre všetkých. Tandemové zoskoky absolvujete s profesionálmi, vaša bezpečnosť je 100% zaistená. Rozhodnete sa pre tandemové zoskoky s nami a zažijete voľný pád a rýchlosť cez 200 km/hod z výšky 4 km. Tandemové zoskoky ako darček!
Prezentácia firmy: Tandem2
Poslať správu Tandemové zoskoky
Bowlingové dráhy

Bowlingové dráhy

Vyrábame, predávame a inštalujeme bowlingové dráhy. Naše bowlingové dráhy spĺňajú najprísnejšie kritéria pre výstavbu bowlingových dráh, ktoré umožnia uspokojiť nielen amatérsku verejnosť, ale aj profesionálnych hráčov.
Prezentácia firmy: EURO - BOWLING s.r.o.
Poslať správu Bowlingové dráhy
Múzeum Praha

Múzeum Praha

Múzeum Praha a Geosvet poriada pre Vás výstavu špičkových vzoriek minerálov z Čiech i zo zahraničia. Výstava v Múzeu Praha je zo súkromných zbierok autorov, časť je požičaná alebo darovaná. Múzeum Praha už ponúka k zakúpeniu niektoré z vystavených minerálov.
Prezentácia firmy: GEOSVĚT
Poslať správu Múzeum Praha
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Paintball Klub Milovice nájdeš v bývalej sovietskej radarovej základni u Milovíc o rozlohe 4000 m2. Staň sa členom Paintball Klubu Milovice! Členstvo v našom paintball klube pre teba predstavuje mnoho výhod a zľiav. Mimo iné 200 ks guličiek už v základnej cene.
Prezentácia firmy: Paintball Milovice
Poslať správu Paintball Milovice
Výroba lyží

Výroba lyží

Výroba lyží bežeckých, výroba lyží zjazdových, výroba snowboardov. Výroba lyží a snowboardov je rozdelená na výrobu lyží pod vlastnou značkou a OEM výrobu lyží ( zakázkovu výrobu pod inými značkami ).
Prezentácia firmy: SPORTEN, a.s.
Poslať správu Výroba lyží
Páperové spacie vaky

Páperové spacie vaky

Vyrábame páperové spacie vaky v prevedení letné, 3-sezónne a expedičné zimné do extrémnych podmienok. Pre páperové spacie vaky WARMPEACE sú použité štandardné materiály a doplnky, ktorých kvalita zaisťuje maximálnu funkčnosť a využitie.
Prezentácia firmy: WARMPEACE s.r.o.
Poslať správu Páperové spacie vaky
Ranč

Ranč

Ranč Kostelany ponúka individuálny jazdecký výcvik s inštruktorom alebo vychádzky na koňoch. Ranč Kostelany - Váš ideálny partner pre firemnú klientelu! Možnosť usporiadania firemných akcií, teambuilding indoor & outdoor programy, oslavy narodenín a ďalšie.
Prezentácia firmy: Ranč Kostelany s.r.o.
Poslať správu Ranč
Potápanie v Chorvátsku

Potápanie v Chorvátsku

Celoročne ponúkame kurzy potápania v Chorvátsku i v Českej republike. Pre potápanie v Chorvátsku máme dve české základne. Česká potápačská základňa na Murteru - potápanie v Chorvátsku pri Národnom parku Kornati a potápačská česká základňa Srima.
Prezentácia firmy: FUN DIVING, s.r.o.
Poslať správu Potápanie v Chorvátsku
Zimný štadión Česká republika

Zimný štadión Česká republika

Zimný štadión Česká republika ponúka celoročne ľadovú plochu a kompletné zázemie na usporiadanie vašeho sústredenia. Na zimnom štadióne zabezpečíme kompletné služby. Zimný štadión Česká republika ponúka hotel, fitness, saunu, posilovňu, reštaurácie a telocvičňu.
Prezentácia firmy: NED HOCKEY s.r.o.
Poslať správu Zimný štadión Česká republika
Nafukovacie pretlakové haly

Nafukovacie pretlakové haly

Spoločnosť Techtex sa v rámci svojej širokej ponuky špecializuje aj na nafukovacie pretlakové haly, ktoré realizuje vo vysokej kvalite vrátane profesionálnych servisných služieb, ďalej asistencia po telefóne, možno aj vrátane pohotovostného výjazde v prípade nutnosti.
Prezentácia firmy: TECHTEX s.r.o.
Poslať správu Nafukovacie pretlakové haly
Športové stavby

Športové stavby

Špecializujeme sa na športové stavby. Realizujeme výstavbu športových a viacúčelových ihrísk, beach volejbalové ihriská, zastrešenie športovísk. Vykonávame vlastné návrhy riešení. Zabezpečíme komplexnú dodávku športovej stavby na kľúč podľa priania zákazníka.
Prezentácia firmy: TECHTEX s.r.o.
Poslať správu Športové stavby
Golfový trenažér

Golfový trenažér

Golfový trenažér je ideálnou pomôckou pre amatérskych aj profesionálnych hráčov golfu. Golfový trenažér je svetovou golfovou novinku. Slúži na nácvik golfových odpalov, meria rýchlosť, dĺžku odpalu a počet odpálených rán. Je prenosný, ľahký a ihneď pripravený k nácviku.
Prezentácia firmy: Marketing-PDM
Poslať správu Golfový trenažér
Lovecké odevy

Lovecké odevy

Predávame lovecké odevy a oblečenie do prírody aj na lov. Maskované doplnky. Značky HILLMAN, APOLLO, COMMANDO, MC´Alister. Lovecké odevy sú z príjemného materiálu a sú vhodným vybavením na šport aj rekreáciu v prírode.
Prezentácia firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslať správu Lovecké odevy
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.