Ú

Účtovnícke programy

Účtovnícke programy

Účtovnícke programy ( ekonomický software ) AdmWin sú previazané evidenciou faktúr, skladov, zákaziek, objednávok, ponúk, dopytu, dlhodobého majetku a miezd do podvojného účtovníctva alebo daňovej evidencie. Tieto účtovnícke programy upravujeme na objednávku.
Prezentácia firmy: Ing. Vladimír Jehlička
Poslať správu
Úžitkové vozidlá Volkswagen

Úžitkové vozidlá Volkswagen

Aktuálne na našej pražskej a príbramskej pobočke ponúkame úžitkové vozidlá Volkswagen vo variantách Caddy, Transporter, Multivan, California, Caravelle, Crafter a Amarok. Radi vám poradíme s výberom vozidla tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašim požiadavkám.
Prezentácia firmy: Auto - Poly spol. s r.o.
Poslať správu
Úväzky

Úväzky

Úväzky zvárané. K fixácii betonárskej výstuže, k viazaniu vriec, rôzne zväzkovanie. Vyrobené z pomedeného drôtu FeCu priemeru 1.1 mm. Rozmery: 100 - 180 mm. Zväzkované po 1000 kusoch. 20 zväzkov v PE vreci. Dodávame i nástroj k viazaniu - špirálový viazač úväzkov.
Prezentácia firmy: DOPS s.r.o.
Poslať správu
Úpravne vody

Úpravne vody

Úpravne vody na pitnú vodu a pre technologické celky. Úpravne vody navrhneme na základe aktuálneho rozboru, prietoku a potrebnej kvality výstupnej vody. Úpravne vody - zmekčovacie systémy, filtrácie, dezinfekčné systémy, reversné osmózy, dávkovacie čerpadlá.
Prezentácia firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Poslať správu
Úžitkové vozy

Úžitkové vozy

Sme významný predajca ojazdených úžitkových vozov. U nás nájdete úžitkové vozy všetkých značiek a kategórií. Dovezieme úžitkový voz podľa Vášho priania. Všetky úžitkové vozy sú v perfektnom technickom stave s jasným pôvodem. Úžitkové vozy i na leasing.
Prezentácia firmy: AUTO - GRUBER s.r.o.
Poslať správu
Úpravy povrchov

Úpravy povrchov

Úpravy povrchov - priemyslové podlahy betónové s možnosťou následných vsypov, ďalšie vrstvy na báze epoxidov či akrylátov. Vlastná produkcia materiálov pre úpravy povrchov rady EPOTEC a ACRILE. Úpravy povrchov realizujeme 10 rokov, máme za sebou 8 miliónov m2 plôch.
Prezentácia firmy: TECHFLOOR s. r. o.
Poslať správu
Úpravne priemyselných vôd

Úpravne priemyselných vôd

AQUA-STEEL - zakázková výroba tlakových a netlakových aparátov do priemeru 4000 mm a 120 m3. Úpravne priemyselných vôd a ich technológie: čírenie, filtrácia, zmäkčovanie, dekarbonizácia, deionizácia, odplynenie. Naše úpravne priemyselných vôd sú vyrábané na zakázku.
Prezentácia firmy: DUKLA Trutnov, s.r.o.
Poslať správu
Úprava vody

Úprava vody

Úprava vody - výroba a dodávky technologických zariadení na úpravu vody najmä pre výhrevné a parné systémy, systémy teplej vody. Úprava vody pre chemické a potravinárske prevádzky, zdravotníctvo, farmáciu a taktiež úprava vody pre privátne a verejné plavecké bazény.
Prezentácia firmy: DETO Brno, spol. s r.o.
Poslať správu
Úkosovacie stroje

Úkosovacie stroje

Vyrábame úkosovacie stroje na zrážanie hrán oceľových plechov pod uhlom. Veľmi rýchle a lacné úkosovacie stroje od českého výrobcu. Úkosovacie stroje sú k dodaniu ihneď zo skladu.
Prezentácia firmy: N.KO spol. s r.o.
Poslať správu
Úkosovačka

Úkosovačka

Úkosovačka plechov s automatickým posuvom za veľmi prijateľnú cenu priamo od výrobcu. Slúži na zrážanie hrán oceľových plechov pred zváraním. Úkosovačka je veľmi produktívny zrážač hrán oceľových plechov s automatickým posuvom až 3,5 m/min.
Prezentácia firmy: N.KO spol. s r.o.
Poslať správu
Účtovnícke služby

Účtovnícke služby

Sme schopní spracovávať mzdy a účtovnícke služby ako v malých, tak i veľkých organizáciách. Zabezpečujeme účtovnícke služby a akúkoľvek administratívu pri odhlasovaní a prihlasovaní zamestnancov a zastupovanie na správach sociálneho zabezpečenia a zdravotných poisťovniach.
Prezentácia firmy: Bluetit s.r.o.
Poslať správu
Úprava vody

Úprava vody

Úprava demineralizovanej vody pomocou reverznej osmózy. Úprava vody pomocou špeciálnych filtrov a technológie. Úprava vody sa prevádza pomocou špeciálnych filtrov bez nutnosti elektrickej energie. Voda je potom úplne čistá pre laboratórne i priemyslové použitie.
Prezentácia firmy: Demos
Poslať správu
Územné a stavebné konanie

Územné a stavebné konanie

Územné a stavebné konanie: na základe skúseností je spracovaný rozsah a skladba dokumentácií s postupo od prípravy až po získaní príslušných povolení verejnoprávnych inštitúcií a organizácií, ktorý je potrebný pre úspešné absolvovanie prijímacieho konania.
Prezentácia firmy: CHEMOPRAG, s.r.o.
Poslať správu
Účtovný software

Účtovný software

Komplexný ekonomický software pre vedenie účtovníctva - účtovný software, fakturácie, pokladne, banky, evidencie majetku, personalistiky a miezd, skladov, objednávok a zakázok. Účtovný software - zaisťujeme inštalácie a školenia, hot - line, pravidelné aktualizácie.
Prezentácia firmy: KELOC CS, s.r.o.
Poslať správu
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.