Technické vybavenie a strojné zariadenie

Je tu 63 sekcií v ktorej sú 105 podsekcií
Filtre (26)
Formy (9)
Hydraulika (39)
Laná (4)
Ložiská (29)
Pružiny (12)
Reťaze (14)
Ventily (18)
Zbrane (45)
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 1096
Dopravníky Jakos

Dopravníky Jakos

Nosným výrobným programom sú pásové dopravníky Jakos pre ťažobný priemysel, dopravníky pre recykláciu a technologické cesty surovín.
Prezentácia firmy: JAKOS s.r.o.
Poslať správu Dopravníky Jakos
Kotly na tuhé palivá

Kotly na tuhé palivá

Vyrábame teplovodné kotly na tuhé palivá, ktoré sú určené na vykurovanie rodinných domov a bytov, s tepelnými stratami, odpovedajúcimi ich výkonu. Kotly na tuhé palivá sú konštruované pre spaľovanie hnedého uhlia, ale aj dreva.
Prezentácia firmy: JAKOS s.r.o.
Poslať správu Kotly na tuhé palivá
Pásové dopravníky

Pásové dopravníky

Vyrábame pásové dopravníky pre ťažobný priemysel, pásové dopravníky pre recykláciu a technologické cesty surovín. Ďalej vyrábame pásové dopravníky pre ťažké a stredne ťažké prevádzky, pojazdné a haldovacie dopravníky, dopravníky vážiace, vynášacie a uzavieracie a ďalšie.
Prezentácia firmy: JAKOS s.r.o.
Poslať správu Pásové dopravníky
Hydraulické mostíky

Hydraulické mostíky

Vyrábame hydraulické mostíky, ktoré je možné využiť pre všetky typy nákladných vozidiel. Hydraulické mostíky ponúkame so sklopným dosadacím plechom NDK-S 2.5 a s výsuvným dosadacím plechom NDK-V 2.5. Dodávame aj atypické konštrukcie.
Prezentácia firmy: NATURA DK, a.s.
Poslať správu Hydraulické mostíky
Čističe cukrovej repy

Čističe cukrovej repy

Vyrábame závesné nakladače a čističe cukrovej repy. Závesný nakladač a čistič cukrovej repy NATURA200 má vysoký výkon, takže vyčistí až 250 ton repy za hodinu. Naše čističe cukrovej repy spĺňajú všetky potrebné normy a povolenia pre prevádzku v EÚ.
Prezentácia firmy: NATURA DK, a.s.
Poslať správu Čističe cukrovej repy
Hydraulické valce

Hydraulické valce

Vyrábame hydraulické valce. Jedná sa o hydraulické valce – priamočiaré hydromotory od priemeru piesta 25 mm až do 250 mm, eventuelne aj väčšie. Súčasťou výrobneho programu firmy HYDRAULICS sú servisné služby.
Prezentácia firmy: HYDRAULICS s.r.o.
Poslať správu Hydraulické valce
Absorbéry

Absorbéry

Na čistenie odplynov navrhujeme a vyrábame systémy absorpčné, na zachytávanie pevných úletov systémom mokrého odprášenia. Ako absorbéry používame predovšetkým TCA kolóny, náplňové absorbéry, hmlové a penové pračky, Venturiho ejektory.
Prezentácia firmy: ZOMAplast s.r.o.
Poslať správu Absorbéry
HPLC kvapalinový chromatograf

HPLC kvapalinový chromatograf

HPLC kvapalinový chromatograf pre náročné analýzy. Chromatograf obsahuje: UV-VIS detektor ECD2800, Čerpadlo ECP2010, Gradientný box s degaserom ECB2004, Termostat kolon s vykurovaním a chladením ECO2080, Analytický dávkovací ventil, Software Clarity atď.
Prezentácia firmy: ECOM spol. s r.o.
Poslať správu HPLC kvapalinový chromatograf
Technológia manipulácie s priemyselnými hnojivami

Technológia manipulácie s priemyselnými hnojivami

Projektujeme, vyrábame a montujeme kompletné technológie manipulácie s priemyselnými hnojivami. Naša činnosť je orientovaná na tuzemské aj zahraničné trhy so zameraním na sklady priemyselných hnojív a výrobné závody priemyselných hnojív.
Prezentácia firmy: AGRO CS a.s. - Strojírenská divize
Poslať správu Technológia manipulácie s priemyselnými hnojivami
Nožnice na plech

Nožnice na plech

Nožnice na plech vyrábame v týchto variantoch - pákové tabuľkové alebo krivkové nožnice, elektrické padacie a hydraulické nožnice. Nožnice na plech sú vyrobené z kvalitných materiálov.
Prezentácia firmy: JESAN KOVO s.r.o.
Poslať správu Nožnice na plech
Ohýbačky plechu

Ohýbačky plechu

Ohýbačky plechu vyrábame liatinové alebo zvárané z ocele, ručné, alebo elektrické. Základná ohýbacia lišta je výmenná, u niektorých typov je možné dodať segmentovú delenú lištu. Ohýbačky plechu je možné dodať s manuálnym alebo s elektrickým dorazom.
Prezentácia firmy: JESAN KOVO s.r.o.
Poslať správu Ohýbačky plechu
Zakružovačky plechov

Zakružovačky plechov

Zakružovačky plechov sú určené pre zakružovanie oceľových, prípadne iných plechov. Vyrábame zakružovačky plechu v prevedení ručné i elektrické. U všetkých typov je možné zakružovať kónusy. Na prianie je možné dodať kalené valce.
Prezentácia firmy: JESAN KOVO s.r.o.
Poslať správu Zakružovačky plechov
Zakružovačky profilov

Zakružovačky profilov

Zakružovačky profilov sú určené na zakružovanie rôznych profilových materiálov do tvaru kruhov, oblúkov a špirál. Zakružovačky profilov majú zdvih horného hriadeľa pomocou skrutiek alebo hydraulicky. Majú pohon dvoch či troch hriadeľov. CE prehlásenie.
Prezentácia firmy: JESAN KOVO s.r.o.
Poslať správu Zakružovačky profilov
Výroba foriem

Výroba foriem

Medzi ďalšie činnosti spoločnosti ModellStudio CZ patrí výroba foriem a výroba laminátových dielov. Výroba foriem je uskutočňovaná podľa požiadaviek zákazníka. Vyrábame príslušenstvo pre modelárov ako sú pánty, páky, skrutky, palivové armatúry, kužele a iné.
Prezentácia firmy: ModellStudio CZ, s.r.o.
Poslať správu Výroba foriem
Drviče kovových triesok

Drviče kovových triesok

Vyrábame drviče kovových triesok s možnosťou dodávok i iného zariadenia na spracovanie kovového odpadu. Drviče kovových triesok sú v prevedení segmentové, alebo jednohriadeľové a dvojhriadeľové pre kontinuálne drvenie triesok oceľových, hliníkových a farebných kovov.
Prezentácia firmy: GANES, s. r.o.
Poslať správu Drviče kovových triesok
Výsypné zariadenia

Výsypné zariadenia

Navrhujeme, vyrábame a dodávame zdvíhacie výsypné zariadenia určené pre priemyselnú manipuláciu so sypkými materiálmi. Výsypné zariadenia sa využívajú všade tam, kde je nutné prekonávať pri výsype rozdielnu výšku a súčasne regulovať jeho priebeh.
Prezentácia firmy: GANES, s. r.o.
Poslať správu Výsypné zariadenia
Převodník pro měření pH, redoxu, chloru a kyslíku

Převodník pro měření pH, redoxu, chloru a kyslíku

Vyrábíme programovatelný převodník WQ-X, který je konstruován pro měření pH, redoxu, chloru nebo kyslíku, jejichž signál převádí na sériovou linku RS485 s protokolem MODBUS RTU. Galvanické oddělení vstupu od výstupu. Provedení na lištu DIN nebo na stěnu.
Prezentácia firmy: SMARIS, s.r.o.
Poslať správu Převodník pro měření pH, redoxu, chloru a kyslíku
Montážne jednoúčelové stroje

Montážne jednoúčelové stroje

Montážne jednoúčelové stroje – výrobné a technologické linky, montážne stroje, testery výrobkov, meracie zariadenia ( meranie mechanických, elektrických a optických parametrov ), robotizované pracovisko, kamerová kontrola výrobkov, identifikácia výrobkov.
Prezentácia firmy: ESY s.r.o.
Poslať správu Montážne jednoúčelové stroje
Čisté výrobné prevádzky

Čisté výrobné prevádzky

Dodávateľ výrobných prevádzok spadajúcich do kategórie čistých priestorov alebo kontrolovaných priestorov. Pre výrobné prevádzky poskytujeme komplexné služby - konzultačné a prípravnú fázu investičného zámeru, projektovanie, dodávku a realizáciu priestorov, certifikáciu a servis.
Prezentácia firmy: CRAC spol. s r.o.
Poslať správu Čisté výrobné prevádzky
Výroba jednoúčelových strojov

Výroba jednoúčelových strojov

Výroba malých jednoúčelových strojov na zákazku. Naša firma sa zaoberá spracovaním kovov frézovaním, sústružením, brúsením, vyvrtávaním presných dier a rozstupom v presnostiach +/- 0,005 mm, erozívnym rezaním.
Prezentácia firmy: KOVO - ZAPLATIL s.r.o.
Poslať správu Výroba jednoúčelových strojov
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.