Potrubie

Je tu 5 sekcií v ktorej je 0 podsekcie
 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem produkty 110 celkom 15
Nerezové potrubné diely

Nerezové potrubné diely

Dodávame a vyrábame nerezové potrubné diely. Jedná sa najmä o potrubné diely: nerezové kolená, redukcie, T-kusy, lemové krúžky, klenuté dná, príruby, Clamp spojenia, strmene a lisovacie fitingy. Potrubné objímky pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel.
Ukáž na mape   internet: www.armat.cz  
Prezentácia firmy: ARMAT, spol. s.r.o.
Poslať správu Nerezové potrubné diely
Plynové armatúry

Plynové armatúry

Membránové bezpečnostné uzávery ( plynové armatúry ) sú určené pre ovládanie prietoku plynných médií potrubím. Sú direktné ( 2 polohy - otvorené x zavreté ) ventily bez napätia uzatvorené ( NC )plynové armatúry vhodné ako havarijné uzávery pred kotolne a horáky.
Ukáž na mape   internet: www.armagas.cz  
Prezentácia firmy: ARMAGAS s. r. o.
Poslať správu Plynové armatúry
Plastové stavebné profily

Plastové stavebné profily

Vyrábame plastové stavebné profily pre zatepľovanie ( lišty pre tepelne izolačné a spojovacie systémy ), omietkové profily ( ochrana rohov a hrán ), obkladové profily ( ukončovacie a dilatačné lišty ) a profily pre sadrokartón ( ukončenie SDK dosiek, spojov atď. ).
Ukáž na mape   internet: www.mat-plasty.cz  
Prezentácia firmy: MATEICIUC a.s.
Poslať správu Plastové stavebné profily
Príruby krkové

Príruby krkové

Predávame príruby krkové a dodávame ich vrátane spojovacieho materiálu, tesnenie ako kompletný prírubový spoj. Je možné prípadne vykonať aj ochranné úpravy povrchov ( nátery, konzerváciu, galvanizáciu ).
Ukáž na mape   internet: www.arapo.cz  
Prezentácia firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslať správu Príruby krkové
Potrubné súčasti

Potrubné súčasti

Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou a dodávkou v obore potrubné súčasti. Náš široký sortiment na potrubné súčasti je vyrábaný podľa noriem EN, DIN, ANSI, ČSN a iných ďalších požiadaviek. Sú to predovšetkým príruby a to ploché, krkové, zaslepovacie, oválne a výkresové.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: AR Brno, spol. s.r.o.
Poslať správu Potrubné súčasti
Uloženie potrubia

Uloženie potrubia

Uloženie potrubia sa používa pre kompletáciu technologického zariadenia trubných rozvodov. Na uloženie potrubia dodávame trmene po potrubí, pružinové závesy, objímky oceľové dvojdielne, kĺzavé podpery, kotviace stojany, putá pre zvislé potrubia.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: STEELING, s.r.o.
Poslať správu Uloženie potrubia
Pedaj prírub

Pedaj prírub

V rámci predaja prírub balíme príruby do kartónových krabíc, do zväzkov, na drevené palety o troch veľkostiach zafixované fóliou. Príruba môže byť vyrobená okrem uhlíkovej ocele aj z ocelí pre nízke alebo vysoké teploty, z nerezovej ocele a vysokopevnostnej ocele.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KVINTAS s.r.o.
Poslať správu Pedaj prírub
Príruba

Príruba

Príruba je základným produktom našej spoločnosti KVINTAS s.r.o. Podľa požiadavku odberateľa je príruba vyrobená a dodaná v čo najkratších termínoch, za priaznivú cenu a v predpísanej kvalite podľa noriem ČSN, EN, DIN, ANSI prípadne iných.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: KVINTAS s.r.o.
Poslať správu Príruba
Viacvrstvová rúrka Pex - Al - Pex

Viacvrstvová rúrka Pex - Al - Pex

Viacvrstvová rúrka NIBCO je vhodná k rozvodu teplej a studenej vody, ústredného vykurovania a podlahového vykurovania. Maximálna teplota je 95 °C a tlak 0,6MPa. Viacvrstvová rúrka je vyrábaná vo veľkostiach 16, 20, 25. Ku všetkým rozmerom je k dispozícii mnoho tvaroviek.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ŠKRAMPAL spol. s r.o.
Poslať správu Viacvrstvová rúrka Pex - Al - Pex
Inštalačný systém PVC - CPVC

Inštalačný systém PVC - CPVC

Lepený plastový inštalačný systém PVC a CPVC NIBCO na rozvody pitnej a TUV vody. Plastový instalačný systém NIBCO má životnosť 50 rokov. Inštalačný systém PVC - CPVC je odolný voči korózii a voči chemickým zlúčeninám.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: ŠKRAMPAL spol. s r.o.
Poslať správu Inštalačný systém PVC - CPVC
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.