Potraviny a nápoje

Je tu 18 sekcií v ktorej sú 20 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 163
Dusená bravčová šunka

Dusená bravčová šunka

Dusená bravčová šunka ( výroba a distribúcia ) je nosným programom spoločnosti. Naša dusená bravčová šunka sa vyrába z prvotriednych surovín Dusená bravčová šunka je vyrábana za použitia vysoko moderných technológií za prísne sledovaných hygienických podmienok.
Prezentácia firmy: IDEMA FOODS spol. s r.o.
Poslať správu Dusená bravčová šunka
Zmrzlina

Zmrzlina

Zmrzlina Troy to sú - nanuky 50 - 110 ml smotanové i vodové ( odlievané, extrudované ), kornúty, Ruská zmrzlina, torty 615 ml, rolády 750 - 1000 ml, vaničky, zmrzlina Troy v gastro balení 4200 ml pre cukrárne a reštaurácie - všetko v rôznych príchutiach.
Prezentácia firmy: TIPA a.s. divize Tipafrost
Poslať správu Zmrzlina
Bezvaječné cestoviny

Bezvaječné cestoviny

Bezvaječné cestoviny rádu Standard vyrábame z najlepších druhov polohrubej výberovej múky od 15 významných dodávateľov z Moravy a Čiech. Bezvaječné cestoviny rádu Exclusive, ktoré sú porovnateľné s pravými talianskymi cestovinami vyrábame zo semolíny z Rakúska.
Prezentácia firmy: ADRIANA - výrobce těstovin s.r.o.
Poslať správu Bezvaječné cestoviny
Syr typu parmezán – grana

Syr typu parmezán – grana

Gran Moravia je syr typu parmezán – grana. Je vyrábaný v našej modernej sýrárni len z vybraného mlieka prvotriednej kvality tradičným spôsobom. Výborne doplní všetky druhy pokrmov, je ideálny na cestoviny, do polievok, na mäsové špeciality, k sladkému ovociu a k vínu.
Prezentácia firmy: ORRERO a.s.
Poslať správu Syr typu parmezán – grana
BIO sušená syrovátka

BIO sušená syrovátka

Sušená syrovátka vzniká vylisovaním syrového zrna. BIO sušená syrovátka sa používa predovšetkým pre detskú výživu. Na samom vrcholku kvality a chuti sa nachádza BIO sušená syrovátka AMÁLKA so zníženým podielom solí, obohatená Omegou 3 a Lecitínom.
Prezentácia firmy: Aromatis, s.r.o.
Poslať správu BIO sušená syrovátka
Mrazené polotovary

Mrazené polotovary

Vyrábame mrazené polotovary. Všetky sú vyrábané ručne. Na rozdiel od strojovo vyrábaných polotovarov, sú nami vyrábané mrazené polotovary nezameniteľnej chuti aj vzhľadu. Mrazené výrobky vynikajúcej chute dodávame do Českej republiky i do zahraničia.
Prezentácia firmy: PAJERO s.r.o.
Poslať správu Mrazené polotovary
Vodné fajky

Vodné fajky

Vodné fajky ( hookah, šíša, nargile ) u nás k dostaniu vo všetkých veľkostiach v tradičnom i netradičnom prevedení. V ponuke taktiež kompletné príslušenstvo a uhlíky. Vodné fajky starostlivo vyberáme, sami dovážame a distribuujeme do všetkých krajín Európskej únie.
Prezentácia firmy: Svět dýmek.cz
Poslať správu Vodné fajky
Papierové rozetky

Papierové rozetky

Vyrábame papierové rozetky vyznačujúce sa vysokou kvalitou savého papiera bez chemických prísad, ostrosťou tlače a veľkým výberom výsekových tvarov. Papierové rozetky pre pivovarnícke a gastro prevádzky, s reklamnou potlačou, v neutrálnej bielej s možnosťou 4 farebnej tlače.
Prezentácia firmy: ZOUN s.r.o.
Poslať správu Papierové rozetky
Bezlepkový chlieb svetlý

Bezlepkový chlieb svetlý

Zmes pre prípravu svetlého bezlepkového chleba. Bezlepkový chlieb je možné pripraviť v automatickej domácej pekárni po cca 2 hodinách pečenia alebo je možné bezlepkový chlieb pripravovať tiež v klasickej rúre. Náš bezlepkový chlieb je pre každodennú konzumáciu.
Prezentácia firmy: LABETA, a.s.
Poslať správu Bezlepkový chlieb svetlý
Sušené rastlinné nápoje

Sušené rastlinné nápoje

Sušené rastlinné nápoje sú vhodným doplnkom potravy. Sušené rastlinné nápoje sú zároveň vhodnou alternatívou mliečnych nápojov, ktorý má pre konzumentov radu výhod - nízky obsah cholesterolu, nižší obsah tukov, neobsahujú mliečny cukor laktózu.
Prezentácia firmy: ASP CZECH s.r.o.
Poslať správu Sušené rastlinné nápoje
Športová výživa

Športová výživa

Športovú výživu a doplnky od našej firmy používajú športovci, špičkové profesionálne tímy, detské kluby, usporiadatelia športových akcií. Naša športová výživa je tiež dodávana do lekární, fitnesscentier, do špecializovaných predajní, cyklopredajní a ďalších.
Prezentácia firmy: Pavel Trampota - PT-servis
Poslať správu Športová výživa
Výroba lahôdok

Výroba lahôdok

Výroba lahôdok je hlavnou činnosťou našej firmy. Výroba lahôdok sa vykonáva v priebehu nočných smien a preto môžeme zaručiť, že všetky naše výrobky sú absolútne čerstvé. Rozvoz k odberateľovi je vykonávaný v ranných hodinách v chladiarenských vozoch.
Prezentácia firmy: FRENCL s.r.o.
Poslať správu Výroba lahôdok
Sušené mlieko

Sušené mlieko

Vyrábame sušené mlieko odstredené, polotučné a plnotučné a ďalšie sušené mliečne výrobky a pivovarnícke kvasnice. Sušené mlieko je mliečno biely prášok rozpustný vo vode s charakteristickou vôňou po mlieku získaný zahustením tekutého odtučneného mlieka.
Prezentácia firmy: MGO Trading s.r.o.
Poslať správu Sušené mlieko
Cesnaková tinktúra

Cesnaková tinktúra

Allivictus je cesnaková tinktúra vyrábaná ručne bez použitia kovových nástrojov zo vzácnej odrody českého cesnaku. Cesnaková tinktúra neobsahuje chemické látky ani aditíva. Allivictus blahodárne pôsobí na ľudský organizmus.
Prezentácia firmy: Allivictus s.r.o.
Poslať správu Cesnaková tinktúra
Zelený čaj

Zelený čaj

Náš aromatizovaný zelený čaj je typický svojou zelenožltou farbou nálevu, jemne zvieravou chuťou a dymovou vôňou. V súčasnej dobe je zelený čaj medzi konzumentami veľmi obľúbený pre svoje osviežujúce, povzbudzujúce a zdravotné účinky.
Prezentácia firmy: Jemča a.s.
Poslať správu Zelený čaj
Alkohol testery

Alkohol testery

V našej širokej ponuke nájdete alkohol testery pre osobné, ale aj profesionálne použitie. Kompletnú ponuku digitálnych detektorov alkoholu, ale taktiež náustkov a príslušenstva pre alkohol testery nájdete v našom internetovom obchode.
Prezentácia firmy: V - NET s.r.o.
Poslať správu Alkohol testery
Alkohol tester

Alkohol tester

Alkohol tester ponúkame pre osobné aj profesionálne použitie. Alkohol testery ponúkame v širokej ponuke. Osobný alkohol tester vyniká jednoduchou ovládateľnosťou, vysokou presnosťou a trvanlivosťou.
Prezentácia firmy: V - NET s.r.o.
Poslať správu Alkohol tester
Polosuché biele víno

Polosuché biele víno

Polosuché biele víno Sovetskoe Igristoe vyrábané našou firmou je kvalitné značkové polosuché biele šumivé víno, vyrobené druhotným prekvasením v tanku, ( Charmat ) uzavreté korkovou zátkou. Polosuché biele víno Sovetskoe Igristoe - značka s tradíciou.
Prezentácia firmy: Igristoe-trading CZ, s.r.o.
Poslať správu Polosuché biele víno
Mrazené potraviny

Mrazené potraviny

Hlavný sortiment tvoria mrazené potraviny s pridanou hodnotou, majúce ako základ vysoko kvalitné ryby, zeleninu alebo cestoviny, a ďalej sofistikované hotové jedlá. Mrazené potraviny Findus ponúkajú viac ako 2000 druhov a 100 ostatných vysoko kvalitných produktov.
Prezentácia firmy: Findus C.R. a.s.
Poslať správu Mrazené potraviny
Korenie

Korenie

Náš portál si získavá svojich zákazníkov vďaka vysokej obrátkovosti korenia, čím je zaručený neustály prísun čerstvých surovín a kvalitného korenia našim zákazníkom. Dbáme na spokojnosť zákazníkov, preto sa Vám ponúka korenie neustále čerstvé a kvalitné.
Prezentácia firmy: KOŘENÍ ROSSK s. r. o.
Poslať správu Korenie
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.