Poľnohospodárstvo

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 27 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7
Zobrazujem produkty 6170 celkom 130
Jáhly

Jáhly

Jáhly sa vyrábajú lúpaním prosa. Varené jáhly sa používajú v mnohých pokrmoch – napríklad na prípravu jáhelníka ( na sladko i na slano ), jahelnej kaše a jahelných škubánkov. Jáhly neobsahujú lepok, používajú sa preto na výrobu jáhlového chleba pri bezlepkovej diéte.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Jáhly
Modrý mak

Modrý mak

Jednou z našich poľnohospodárskych komodít, ktoré ponúkame je modrý mak. Hojne je modrý mak využívaný na posyp, alebo ako náplň do rôznych pekárenských výrobkov – pečiva, koláčov, báboviek a ďalších. Pre vysoký obsah oleja je aj významnou olejninou.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Modrý mak
Pracovné plošiny

Pracovné plošiny

Zaisťujeme prenájom, požičiavanie a servis pracovných plošín. Ponúkame nožnicové pracovné plošiny - elektro, ramenové a kĺbové pracovné plošiny - halové, pracovné plošiny prívesné za automobil.
Prezentácia firmy: TRASEK TS s.r.o.
Poslať správu Pracovné plošiny
Traktorové fekálne návesy

Traktorové fekálne návesy

Pracovné stroje prípojné traktorové - traktorové fekálne návesy a aplikátory hnojovice sú poľnohospodárske stroje určené k aplikácii a prevozu hnojovice, hnojovky, hnojivá a úžitkovej vody. Stroje sú o objeme 3 až 18 m3, vybavené zariadením pre sanie, miešanie a rezanie.
Prezentácia firmy: A g r o S t a r spol. s r.o.
Poslať správu Traktorové fekálne návesy
Samozavlažovacie kvetináče

Samozavlažovacie kvetináče

Samozavlažovacie kvetináče Lechuza obsahujú špeciálny zavlažovací systém umožňujúci minimalizovať početnosť zálievky. Samozavlažovacie kvetináče Lechuza rastlinu zásobujú vodou zo zásobníka, ktorý len doplňujete na patričnú mieru indikovanú hydroznakom.
Prezentácia firmy: Květiny BB
Poslať správu Samozavlažovacie kvetináče
Traktory

Traktory

Predávame traktory o výkone 50 - 530 PS určené pre poľnohospodárov. Komunálne traktory pre údržbu mestskej zelene a komunikácií. Lesné traktory, čelné nakladače a lesné nástavby. Malotraktory, sekačky a ďalšie prídavné zariadenia, rotačky, obracače, nahrabovače a lisy.
Prezentácia firmy: TRAKLIS, s. r. o.
Poslať správu Traktory
Chovné jalovice

Chovné jalovice

Firma poľnohospodárske družstvo Mostek predáva i kupuje chovné jalovice. Chovné jalovice všetkých plemien na predaj majú overený pôvod a sú zapísané v knihe organizácie Český zväz chovateľov mäsového dobytka. Predávame a kupujeme taktiež chovné býky.
Prezentácia firmy: Zemědělské družstvo Mostek
Poslať správu Chovné jalovice
Barf pre psov

Barf pre psov

Vetamix s.r.o. vyrába a špecializuje sa na barf pre psov, mačky a ostatné zvieratá - mrazené mäso a mäsové zmesi, sterilizované salámy, sušené maškrty, cestoviny, granule pre psov a mačky, konzervy, kapsičky a ďalšie chovateľské potreby. E-shop – doprava po ČR zdarma.
Prezentácia firmy: VETAMIX, s.r.o.
Poslať správu Barf pre psov
Sušené ovocie a orechy

Sušené ovocie a orechy

Sušené ovocie a orechy distribujeme vo veľkospotrebiteľskom i malospotrebiteľskom balení. Sušené ovocie a orechy dodávame tiež v zmesi, tiež upravené pre pekársky a čokoládovnický priemysel – pražené, sekané, mleté orechy.
Prezentácia firmy: IBK trade
Poslať správu Sušené ovocie a orechy
Mrazené potraviny

Mrazené potraviny

Hlavný sortiment tvoria mrazené potraviny s pridanou hodnotou, majúce ako základ vysoko kvalitné ryby, zeleninu alebo cestoviny, a ďalej sofistikované hotové jedlá. Mrazené potraviny Findus ponúkajú viac ako 2000 druhov a 100 ostatných vysoko kvalitných produktov.
Prezentácia firmy: Findus C.R. a.s.
Poslať správu Mrazené potraviny
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.