Poľnohospodárstvo

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 27 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7
Zobrazujem produkty 6165 celkom 125
Traktory

Traktory

Predávame traktory o výkone 50 - 530 PS určené pre poľnohospodárov. Komunálne traktory pre údržbu mestskej zelene a komunikácií. Lesné traktory, čelné nakladače a lesné nástavby. Malotraktory, sekačky a ďalšie prídavné zariadenia, rotačky, obracače, nahrabovače a lisy.
Prezentácia firmy: TRAKLIS, s. r. o.
Poslať správu Traktory
Chovné jalovice

Chovné jalovice

Firma poľnohospodárske družstvo Mostek predáva i kupuje chovné jalovice. Chovné jalovice všetkých plemien na predaj majú overený pôvod a sú zapísané v knihe organizácie Český zväz chovateľov mäsového dobytka. Predávame a kupujeme taktiež chovné býky.
Prezentácia firmy: Zemědělské družstvo Mostek
Poslať správu Chovné jalovice
Barf pre psov

Barf pre psov

Vetamix s.r.o. vyrába a špecializuje sa na barf pre psov, mačky a ostatné zvieratá - mrazené mäso a mäsové zmesi, sterilizované salámy, sušené maškrty, cestoviny, granule pre psov a mačky, konzervy, kapsičky a ďalšie chovateľské potreby. E-shop – doprava po ČR zdarma.
Prezentácia firmy: VETAMIX, s.r.o.
Poslať správu Barf pre psov
Sušené ovocie a orechy

Sušené ovocie a orechy

Sušené ovocie a orechy distribujeme vo veľkospotrebiteľskom i malospotrebiteľskom balení. Sušené ovocie a orechy dodávame tiež v zmesi, tiež upravené pre pekársky a čokoládovnický priemysel – pražené, sekané, mleté orechy.
Prezentácia firmy: IBK trade
Poslať správu Sušené ovocie a orechy
Mrazené potraviny

Mrazené potraviny

Hlavný sortiment tvoria mrazené potraviny s pridanou hodnotou, majúce ako základ vysoko kvalitné ryby, zeleninu alebo cestoviny, a ďalej sofistikované hotové jedlá. Mrazené potraviny Findus ponúkajú viac ako 2000 druhov a 100 ostatných vysoko kvalitných produktov.
Prezentácia firmy: Findus C.R. a.s.
Poslať správu Mrazené potraviny
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Čerpadlá a vákuové zariadenie LARM a.s. Stroje a zariadenia na kovovýrobu ESA Interplan s.r.o. Tenisové kurty a haly
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.