Poľnohospodárstvo

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 27 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 daľšie
Zobrazujem produkty 5170 celkom 127
Komunálna technika

Komunálna technika

Komunálna technika AVANT ( mininakladače ), McCONNEL ( príkopové sekačky ), HYDRAC ( snehové pluhy ), KUGELAMNN ( zimné sypače ) a BEMA ( zametače ), to je komunálna technika využiteľná od starostlivosti o trávnaté plochy cez upratovanie komunikácií až po zimnú údržbu miest a obcí.
Prezentácia firmy: Avistech s.r.o.
Poslať správu Komunálna technika
Konské postroje

Konské postroje

Vyrábame konské postroje pre ťažné i športové kone, kočiarové postroje. Sedlárska výroba : konské postroje, chomúty, podklady, podpínky, nachrbátovníky, oprate, podchvostníky, darmovisy, ohlavy, uzdy, oťaže, podbrušníky a ozdoby z kože.
Prezentácia firmy: KŮŽE, spol. s r.o
Poslať správu Konské postroje
Tavené syry

Tavené syry

Základný sortiment predstavujú tavené syry bez príchute o rôznych tučnostiach a tavené syry s príchuťou ( šunka, klobása, šampióny, plesňový syr, kápia, zelenina ) v gramáži 100 g, 140 g, 150 g.
Prezentácia firmy: TANY, spol. s r.o.
Poslať správu Tavené syry
Kvetiny online Česká republika

Kvetiny online Česká republika

Naša služba kvetiny online Česká republika pre Vás zabezpečí doručenie kvetín z akejkoľvek krajiny sveta kamkoľvek po Českej republike. Kvetiny však môžeme doručiť i naopak z Česka na akékoľvek miesto na svete. Kontaktujte nás a my Vám maximálne a radi vyhovieme.
Prezentácia firmy: Kytice.cz
Poslať správu Kvetiny online Česká republika
Priemyslové kĺbové válčekové reťaze

Priemyslové kĺbové válčekové reťaze

Válčekové priemyslové reťaze sú pre svoju univerzálnosť najpoužívanejšie priemyslové reťaze. Válčekové priemyslové reťaze - ich široké využitie je dané širokým výberom prevedení s rôznymi unášačmi a pätkami, s rôznou povrchovou úpravou, prípadne nerezové.
Prezentácia firmy: KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS
Poslať správu Priemyslové kĺbové válčekové reťaze
Korenie

Korenie

Vyrábame a dodávame korenie. Korenie pre profesionálne prevádzky v sortimente: jednodruhové korenie, koreniace zmesi, potravinové prípravky, konvenience, marinády, cesnakové pasty, sušené a konzervované huby, tekuté korenie a FONDy.
Prezentácia firmy: GurmEko, s.r.o.
Poslať správu Korenie
Traktorové návesy

Traktorové návesy

Traktorové návesy FARMTECH: jednonápravové-trojstranne sklápané traktorové návesy, dvojnápravové-trojstranne sklápané traktorové návesy, tandemové-trojstranne sklápané traktorové návesy, univerzálne vysokozdvižné návesy a rozhadzovače maštaľného hnoja.
Prezentácia firmy: UNICOM Agro, a.s.
Poslať správu Traktorové návesy
Sejacie stroje

Sejacie stroje

Sejacie stroje AMAZONE - hlavná výroba je sústredená v blízkosti mesta Osnabrück. Dodávame sejacie stroje mechanické, pneumatické a sejacie stroje na presný výsev. Poskytujeme i servis na sejacie stroje.
Prezentácia firmy: UNICOM Agro, a.s.
Poslať správu Sejacie stroje
Komunálna technika

Komunálna technika

Profesionálna komunálna technika - predaj a servis komunálnej techniky ako sú drtiče a štepkovače, jednoosové malotraktory, mulčovače, profesionálne benzínové sekačky s pojazdom, traktory a ďalšia komunálna technika.
Prezentácia firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslať správu Komunálna technika
Záhradna technika

Záhradna technika

Záhradna technika - predaj a servis širokého sortimentu - záhradné traktory, krovinorezy, sekačky na trávu - STIHL, STIGA, BRILL, drtiče záhradneho odpadu, motorové píly, snehové frézy, vertukulátory, čerpadlá, štípače na drevo, plotostrihy.
Prezentácia firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslať správu Záhradna technika
Elektrické ručné náradie

Elektrické ručné náradie

Predaj, servis a požičovňa - elektrické ručné náradie a nástroje značiek METABO, NAREX, BOSCH, PROTOOL. Elektrické ručné náradie - skrutkovače, vŕtačky, rázové či pulsné uťahováky, modulárne vŕtačky.
Prezentácia firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslať správu Elektrické ručné náradie
Rybárske prúty

Rybárske prúty

V našej širokej ponuke potrieb pre rybárov nájdete aj rybárske prúty. Nakupujte rybárske prúty on-line, objednávajte z pohodlia vašeho domova a výhodne z našej širokej ponuky. Rybárske prúty kaprové, teleskopické, prívlačné, morské a sumcové, muškárske a ďalšie.
Prezentácia firmy: Braunstar
Poslať správu Rybárske prúty
Rybárske potreby

Rybárske potreby

Pre každého rybára sú nepostrádateľné kvalitné rybárske potreby. V našom internetovom obchode nájdete rybárske potreby ako pro začiatočníkov, tak pre skúsených rybárov. Väčšinu tovaru máme skladom a nie je treba ho objednávať.
Prezentácia firmy: Braunstar
Poslať správu Rybárske potreby
Rybárstvo

Rybárstvo

Je rybárčenie Vaším koníčkom? Potom navštívte naše on-line rybárstvo alebo kamenný obchod, kde nájdete všetko pre rybárčenie. Naše rybárstvo ponúka kvalitné výrobky, na ktoré sa môžete behom rybárčenia maximálne spoľahnúť.
Prezentácia firmy: Braunstar
Poslať správu Rybárstvo
Diely na poľnohospodárske stroje

Diely na poľnohospodárske stroje

Vyrábame náhradné diely na poľnohospodárske stroje ( pre lisy ). Diely na poľnohospodárske stroje predaj - na zberové mlátičky, zhrňovače a obracače krmiva, žacie stroje, diskové brány, Cambridge valce a rotačné brány, reťaze, kardany, hydraulické komponenty, motúz a iné.
Prezentácia firmy: Luděk Polčák - NEREZ
Poslať správu Diely na poľnohospodárske stroje
Ľanové semienko

Ľanové semienko

Ľanové semienko je cenené najmä pre vysoký obsah polynenasýtených mastných kyselín ( PUFA ). Je vôbec najbohatším zdrojom pre organizmus nesmierne dôležitých, omega 3 mastných kyselín. Ľanové semienko obsahuje taktiež esenciálne vitamíny a minerály.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Ľanové semienko
Horčičné semienko

Horčičné semienko

Horčičné semienko je odpradávna známe korenie z jednoročnej horčice žltej, ktorá sa pestuje aj v Čechách a je príbuzná repke olejnej. Horčičné semienko je guľaté, žlté, má štipľavú chuť.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Horčičné semienko
Jáhly

Jáhly

Jáhly sa vyrábajú lúpaním prosa. Varené jáhly sa používajú v mnohých pokrmoch – napríklad na prípravu jáhelníka ( na sladko i na slano ), jahelnej kaše a jahelných škubánkov. Jáhly neobsahujú lepok, používajú sa preto na výrobu jáhlového chleba pri bezlepkovej diéte.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Jáhly
Modrý mak

Modrý mak

Jednou z našich poľnohospodárskych komodít, ktoré ponúkame je modrý mak. Hojne je modrý mak využívaný na posyp, alebo ako náplň do rôznych pekárenských výrobkov – pečiva, koláčov, báboviek a ďalších. Pre vysoký obsah oleja je aj významnou olejninou.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Modrý mak
Pracovné plošiny

Pracovné plošiny

Zaisťujeme prenájom, požičiavanie a servis pracovných plošín. Ponúkame nožnicové pracovné plošiny - elektro, ramenové a kĺbové pracovné plošiny - halové, pracovné plošiny prívesné za automobil.
Prezentácia firmy: TRASEK TS s.r.o.
Poslať správu Pracovné plošiny
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.