Poľnohospodárstvo

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 27 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 daľšie
Zobrazujem produkty 5170 celkom 125
Tavené syry

Tavené syry

Základný sortiment predstavujú tavené syry bez príchute o rôznych tučnostiach a tavené syry s príchuťou ( šunka, klobása, šampióny, plesňový syr, kápia, zelenina ) v gramáži 100 g, 140 g, 150 g.
Prezentácia firmy: TANY, spol. s r.o.
Poslať správu Tavené syry
Kvetiny online Česká republika

Kvetiny online Česká republika

Naša služba kvetiny online Česká republika pre Vás zabezpečí doručenie kvetín z akejkoľvek krajiny sveta kamkoľvek po Českej republike. Kvetiny však môžeme doručiť i naopak z Česka na akékoľvek miesto na svete. Kontaktujte nás a my Vám maximálne a radi vyhovieme.
Prezentácia firmy: Kytice.cz
Poslať správu Kvetiny online Česká republika
Priemyslové kĺbové válčekové reťaze

Priemyslové kĺbové válčekové reťaze

Válčekové priemyslové reťaze sú pre svoju univerzálnosť najpoužívanejšie priemyslové reťaze. Válčekové priemyslové reťaze - ich široké využitie je dané širokým výberom prevedení s rôznymi unášačmi a pätkami, s rôznou povrchovou úpravou, prípadne nerezové.
Prezentácia firmy: KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS
Poslať správu Priemyslové kĺbové válčekové reťaze
Korenie

Korenie

Vyrábame a dodávame korenie. Korenie pre profesionálne prevádzky v sortimente: jednodruhové korenie, koreniace zmesi, potravinové prípravky, konvenience, marinády, cesnakové pasty, sušené a konzervované huby, tekuté korenie a FONDy.
Prezentácia firmy: GurmEko, s.r.o.
Poslať správu Korenie
Traktorové návesy

Traktorové návesy

Traktorové návesy FARMTECH: jednonápravové-trojstranne sklápané traktorové návesy, dvojnápravové-trojstranne sklápané traktorové návesy, tandemové-trojstranne sklápané traktorové návesy, univerzálne vysokozdvižné návesy a rozhadzovače maštaľného hnoja.
Prezentácia firmy: UNICOM Agro, a.s.
Poslať správu Traktorové návesy
Sejacie stroje

Sejacie stroje

Sejacie stroje AMAZONE - hlavná výroba je sústredená v blízkosti mesta Osnabrück. Dodávame sejacie stroje mechanické, pneumatické a sejacie stroje na presný výsev. Poskytujeme i servis na sejacie stroje.
Prezentácia firmy: UNICOM Agro, a.s.
Poslať správu Sejacie stroje
Komunálna technika

Komunálna technika

Profesionálna komunálna technika - predaj a servis komunálnej techniky ako sú drtiče a štepkovače, jednoosové malotraktory, mulčovače, profesionálne benzínové sekačky s pojazdom, traktory a ďalšia komunálna technika.
Prezentácia firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslať správu Komunálna technika
Záhradna technika

Záhradna technika

Záhradna technika - predaj a servis širokého sortimentu - záhradné traktory, krovinorezy, sekačky na trávu - STIHL, STIGA, BRILL, drtiče záhradneho odpadu, motorové píly, snehové frézy, vertukulátory, čerpadlá, štípače na drevo, plotostrihy.
Prezentácia firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslať správu Záhradna technika
Elektrické ručné náradie

Elektrické ručné náradie

Predaj, servis a požičovňa - elektrické ručné náradie a nástroje značiek METABO, NAREX, BOSCH, PROTOOL. Elektrické ručné náradie - skrutkovače, vŕtačky, rázové či pulsné uťahováky, modulárne vŕtačky.
Prezentácia firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslať správu Elektrické ručné náradie
Rybárske prúty

Rybárske prúty

V našej širokej ponuke potrieb pre rybárov nájdete aj rybárske prúty. Nakupujte rybárske prúty on-line, objednávajte z pohodlia vašeho domova a výhodne z našej širokej ponuky. Rybárske prúty kaprové, teleskopické, prívlačné, morské a sumcové, muškárske a ďalšie.
Prezentácia firmy: Braunstar
Poslať správu Rybárske prúty
Rybárske potreby

Rybárske potreby

Pre každého rybára sú nepostrádateľné kvalitné rybárske potreby. V našom internetovom obchode nájdete rybárske potreby ako pro začiatočníkov, tak pre skúsených rybárov. Väčšinu tovaru máme skladom a nie je treba ho objednávať.
Prezentácia firmy: Braunstar
Poslať správu Rybárske potreby
Rybárstvo

Rybárstvo

Je rybárčenie Vaším koníčkom? Potom navštívte naše on-line rybárstvo alebo kamenný obchod, kde nájdete všetko pre rybárčenie. Naše rybárstvo ponúka kvalitné výrobky, na ktoré sa môžete behom rybárčenia maximálne spoľahnúť.
Prezentácia firmy: Braunstar
Poslať správu Rybárstvo
Diely na poľnohospodárske stroje

Diely na poľnohospodárske stroje

Vyrábame náhradné diely na poľnohospodárske stroje ( pre lisy ). Diely na poľnohospodárske stroje predaj - na zberové mlátičky, zhrňovače a obracače krmiva, žacie stroje, diskové brány, Cambridge valce a rotačné brány, reťaze, kardany, hydraulické komponenty, motúz a iné.
Prezentácia firmy: Luděk Polčák - NEREZ
Poslať správu Diely na poľnohospodárske stroje
Ľanové semienko

Ľanové semienko

Ľanové semienko je cenené najmä pre vysoký obsah polynenasýtených mastných kyselín ( PUFA ). Je vôbec najbohatším zdrojom pre organizmus nesmierne dôležitých, omega 3 mastných kyselín. Ľanové semienko obsahuje taktiež esenciálne vitamíny a minerály.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Ľanové semienko
Horčičné semienko

Horčičné semienko

Horčičné semienko je odpradávna známe korenie z jednoročnej horčice žltej, ktorá sa pestuje aj v Čechách a je príbuzná repke olejnej. Horčičné semienko je guľaté, žlté, má štipľavú chuť.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Horčičné semienko
Jáhly

Jáhly

Jáhly sa vyrábajú lúpaním prosa. Varené jáhly sa používajú v mnohých pokrmoch – napríklad na prípravu jáhelníka ( na sladko i na slano ), jahelnej kaše a jahelných škubánkov. Jáhly neobsahujú lepok, používajú sa preto na výrobu jáhlového chleba pri bezlepkovej diéte.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Jáhly
Modrý mak

Modrý mak

Jednou z našich poľnohospodárskych komodít, ktoré ponúkame je modrý mak. Hojne je modrý mak využívaný na posyp, alebo ako náplň do rôznych pekárenských výrobkov – pečiva, koláčov, báboviek a ďalších. Pre vysoký obsah oleja je aj významnou olejninou.
Prezentácia firmy: SAIK s.r.o.
Poslať správu Modrý mak
Pracovné plošiny

Pracovné plošiny

Zaisťujeme prenájom, požičiavanie a servis pracovných plošín. Ponúkame nožnicové pracovné plošiny - elektro, ramenové a kĺbové pracovné plošiny - halové, pracovné plošiny prívesné za automobil.
Prezentácia firmy: TRASEK TS s.r.o.
Poslať správu Pracovné plošiny
Traktorové fekálne návesy

Traktorové fekálne návesy

Pracovné stroje prípojné traktorové - traktorové fekálne návesy a aplikátory hnojovice sú poľnohospodárske stroje určené k aplikácii a prevozu hnojovice, hnojovky, hnojivá a úžitkovej vody. Stroje sú o objeme 3 až 18 m3, vybavené zariadením pre sanie, miešanie a rezanie.
Prezentácia firmy: A g r o S t a r spol. s r.o.
Poslať správu Traktorové fekálne návesy
Samozavlažovacie kvetináče

Samozavlažovacie kvetináče

Samozavlažovacie kvetináče Lechuza obsahujú špeciálny zavlažovací systém umožňujúci minimalizovať početnosť zálievky. Samozavlažovacie kvetináče Lechuza rastlinu zásobujú vodou zo zásobníka, ktorý len doplňujete na patričnú mieru indikovanú hydroznakom.
Prezentácia firmy: Květiny BB
Poslať správu Samozavlažovacie kvetináče
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 daľšie  

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Čerpadlá a vákuové zariadenie LARM a.s. Stroje a zariadenia na kovovýrobu ESA Interplan s.r.o. Tenisové kurty a haly
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.