Oblečenie, metrový textil a doplnky

Je tu 18 sekcií v ktorej sú 97 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 91110 celkom 204
Slnečné okuliare

Slnečné okuliare

Distribuujeme slnečné, optické a športové okuliare. Sme výhradný dovozca slnečných okuliarov a korekčných obrúb Polaroid v Českej republike. Naše slnečné okuliare v kompletnom sortimente nájdete v našom e-shope. Jedná sa o slnečné okuliare moderného designu.
Prezentácia firmy: EXIT 1 s.r.o.
Poslať správu Slnečné okuliare
Textilné vlhčiace poťahy pre ofsetové tlačiarenske stroje

Textilné vlhčiace poťahy pre ofsetové tlačiarenske stroje

Textilné vlhčiace poťahy pre ofsetové tlačiarenske stroje sú určené pre vlhčiace a prenášacie válce archových i rotačných ofsetových tlačiarenských strojov ROMAYOR, DOMINANT, POLLY, HEIDELBERG, MAILLANDER, MILLER, MANN, ROLAND, RYOBI, SAKURAI, SOLNA a ďalších.
Prezentácia firmy: JAROŠ, s.r.o.
Poslať správu Textilné vlhčiace poťahy pre ofsetové tlačiarenske stroje
Svadobné šaty

Svadobné šaty

Svadobné šaty značky PRONUPTIA v Českej republike inde nenájdete. Licenciu na tieto svadobné šaty má len 10 značkových salónov. Svadobné šaty Pronuptia majú výborné strihy, kvalitné materiály a na českom trhu ojedinelý vzhľad.
Prezentácia firmy: Pronuptia de Paris
Poslať správu Svadobné šaty
Značkové športové oblečenie

Značkové športové oblečenie

Zákazníkom ponúkame značkové športové oblečenie KLIMATEX. Naše značkové športové oblečenie je známe kvalitnými funkčnými materiálmi ( polypropylén zaručuje rýchly odvod potu, luxusný vzhľad a je veľmi príjemný na omak ) a pohodlnými strihmi.
Prezentácia firmy: KLIMATEX a.s.
Poslať správu Značkové športové oblečenie
Funkčné prádlo

Funkčné prádlo

Funkčné prádlo je vyrobené z polypropylénu, polyamidu a elastanu. Funkčné prádlo je charakteristické moderným designom v spojení s vysokou funkčnosťou ( vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, vysoká priepustnosť vodných pár, vhodné pre alergikov ).
Prezentácia firmy: KLIMATEX a.s.
Poslať správu Funkčné prádlo
Matrace do postele

Matrace do postele

OSTAŠ CZ s.r.o. vyrába kvalitné matrace do postele. Našou prednosťou je priaznivá cena, rýchlosť dodania a doprava po celej Českej republike zdarma. Naše matrace do postele si môžete taktiež zdarma otestovať. Bolí Vás chrbtica? Je čas vybrať si tie správne matrace do postele.
Prezentácia firmy: OSTAŠ CZ, s.r.o.
Poslať správu Matrace do postele
Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje

Špecializáciou VÚB a.s. v obore strojárstvo sú jednoúčelové stroje - konštrukcia, výroba, servis a dodávky náhradných dielov. Jednoúčelové stroje je možné na objednávku doplniť o prídavné a pomocné zariadenia - centrovače, rozpínky, zásobníky tkanín a podobne.
Prezentácia firmy: VÚB a.s.
Poslať správu Jednoúčelové stroje
Outdoorové oblečenie

Outdoorové oblečenie

Vyrábame outdoorové oblečenie. Outdoorové oblečenie značky Rejoice patrí už od roku 1998 k najobľúbenejším na českom trhu. Outdoorové oblečenie Rejoice je obľúbenou voľbou nielen pri horolezeckých aktivitách, ale i na bežné výlety do prírody či voľný čas.
Prezentácia firmy: REJOICE ® Flowers manufactory
Poslať správu Outdoorové oblečenie
Technické textílie

Technické textílie

Technické textílie nehorľavé, antistatické, clean-room, kyselinovzdorné, antiabrazívne, filtračné a športovné technické textílie. Technické textílie vinutých sviečkových filtrov. Technické textílie pre ochranné pracovné odevy. Antibakteriálne textílie.
Prezentácia firmy: SPOLSIN, spol. s r.o.
Poslať správu Technické textílie
Pánske kravaty

Pánske kravaty

Pánske kravaty na zakázku, materiál 100% polyester, 100% hodváb. Módne pánske kravaty s vtkaným logom. Zákazník si sám môže navrhnúť dezén kravaty, ktorý graficky spracujeme a vyrobíme. Možno kombinovať s dámskymi doplnkami v rovnakom dezéne ( šatky ).
Prezentácia firmy: LOGOTEX s.r.o.
Poslať správu Pánske kravaty
Klobúky

Klobúky

Klobúky ponúkame dámske, pánske, detské pre všetky ročné obdobia a použitia. Klobúky sa opäť stávajú veľmi obľúbeným módnym doplnkom.
Prezentácia firmy: Adolf Nytra - ANYTRA
Poslať správu Klobúky
Pracovná obuv

Pracovná obuv

Pracovná obuv spoločnosti Flexiko sa vyznačuje vysokou kvalitou a priaznivou cenou, spĺňa akékoľvek požiadavky a bezpečnostné prvky. Bezpečnostná a pracovná obuv má tieto bezpečnostné prvky oceľovú tužinku, obuv je odolná proti prepichnutiu a pošmyknutiu.
Prezentácia firmy: FLEXIKO CZ s.r.o.
Poslať správu Pracovná obuv
Prikrývky

Prikrývky

Prikrývky sú atestované, vhodné pre alergikov. Prikrývky sú ľahké a vzdušné, s možnosťou prania v práčke.
Prezentácia firmy: DITA výrobní družstvo invalidů
Poslať správu Prikrývky
Chirurgická oceľ retiazky

Chirurgická oceľ retiazky

Chirurgická oceľ retiazky - ponúkame ako pánske, tak dámske retiazky za veľmi prijateľné ceny. Chirurgická oceľ retiazky - široký sortiment rozdielnych tvarov, veľkostí a dĺžky retiazky. Kompletný sortiment retiazok z chirurgickej ocele nájdete na našom e-shope.
Prezentácia firmy: SKALIMAR s.r.o.
Poslať správu Chirurgická oceľ retiazky
Pracovné odevy

Pracovné odevy

Firma navrhuje a vyrába profesné a pracovné odevy, uniformy, rovnošaty, reklamné odevy, historické odevy a uniformy, divadelné a filmové kostýmy. Profesné a pracovné odevy, uniformy, rovnošaty vyrábame formou konfekcie, merania a zo skúškou.
Prezentácia firmy: ILLA original modell s.r.o.
Poslať správu Pracovné odevy
Pánske košele

Pánske košele

Vyrábame pánske košele, ktoré sa radia do vyššej strednej triedy. Pánske košele Arikos sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov ( 100% bavlna ), väčšina materiálov má nežehlivú úpravu. Naše pánske košele sú vyrobené technológiou preplátovaných švov.
Prezentácia firmy: Arikos, spol. s r.o.
Poslať správu Pánske košele
Spoločenské kravaty

Spoločenské kravaty

Spoločenské kravaty vyrábame z materiálu zo 100% polyesteru a hodvábu. Tento materiál je tlačený alebo tkaný z rôznofarebných vlákien ( žakárové ) od známych zahraničných výrobcov. Spoločenské kravaty vyrobíme od návrhu po konečný výrobok podľa požiadavky zákazníka.
Prezentácia firmy: Jan Kulhánek - VERONIKA
Poslať správu Spoločenské kravaty
Geotextílie

Geotextílie

Ponúkame tkané a pletené geotextílie na bázi PET, PP, PVA. Geotextílie sa využívajú k vystuženiu zemín, separácii, filtrácii, protieróznej ochrane svahov, vystuženiu násypov a oporných múrov. Geotextílie používame i pri vystužení asfaltových povrchov vozoviek.
Prezentácia firmy: KORDÁRNA, a.s.
Poslať správu Geotextílie
Detská zdravotná obuv

Detská zdravotná obuv

Výrobnou náplňou našej spoločnosti je kožená a textilná detská zdravotná obuv. Detská zdravotná obuv má pevné držanie päty, kvalitný kožený zvršok a elastickú podrážku. Dostatočný vnútorný priestor zaručuje šírka v rozmedzí G - H.
Prezentácia firmy: V. OBUV s.r.o.
Poslať správu Detská zdravotná obuv
Uniformné čapice

Uniformné čapice

Vyrábame uniformné čapice pre ozbrojené zložky ako sú armáda, štátna a mestská polícia, bezpečnostné agentúry, hasičské zbory. Uniformné čapice sú vyrábané podľa priania zákazníka ako brigadírky, lodičky, letušky, barety, ušianky a športové čapice.
Prezentácia firmy: AKSANA s.r.o.
Poslať správu Uniformné čapice
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.