Oblečenie, metrový textil a doplnky

Je tu 18 sekcií v ktorej sú 97 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 81100 celkom 204
Detský second hand

Detský second hand

Ponúkame detský second hand, ktorý dovážame z Anglicka. Detský second hand – tovar ponúkame k predaju v celých baleniach cca 15 - 25 kg, vždy si však môžete všetok tovar prehliadnuť. Samozrejmosťou je i aktuálny sortiment podľa ročného obdobia ( letný, zimný ).
Prezentácia firmy: Pavlína KNOBLOCHOVÁ
Poslať správu Detský second hand
Veľkoobchod second hand

Veľkoobchod second hand

Veľkoobchod second hand – použítý tovar, je dodávané z niektorých triediarní v Spojenom kráľovstve. Jedná sa o veľmi moderné a prevažne značkové veci. Veľkoobchod second hand týchto značiek: NEXT, ADAMS, GAP, MEXX, DIESEL, MARKS & SPANCER, H & M, ETAM a ďalšie.
Prezentácia firmy: Pavlína KNOBLOCHOVÁ
Poslať správu Veľkoobchod second hand
Punčochový tovar

Punčochový tovar

V našom sortimente punčochový tovar nájdete punčochové kalhoty, punčochy, podkolienky, nadkolienky, ponožky, legíny, ťapky. Ponúkame punčochový tovar značiek EVONA, DOTEX, ARLEX, TLAPA, FIORE, TRISPOL.
Prezentácia firmy: TRISPOL
Poslať správu Punčochový tovar
Spodné prádlo

Spodné prádlo

Spodné prádlo: štandard ( dámske, pánske, detské ), luxus ( dámske, pánske ), termo prádlo ( dámske, pánske ). Značkové spodné prádlo Evona, Trispol. Dodávame spodné prádlo dámske ako sú košielky nohavičky a pánske nátelníky, triká, trenírky, slipy a ďalšie.
Prezentácia firmy: TRISPOL
Poslať správu Spodné prádlo
Pyžamá

Pyžamá

Sústredíme sa taktiež na vlastnú výrobu pyžám, teplákov, tričiek, mikín a podobne. Pyžamá vyrábame pánske s dlhými alebo krátkymi nohavicami, detské pyžamá s krátkymi nohavicami a pre dámy vyrábame nočné košele. Pyžamá majú predný diel s potlačou.
Prezentácia firmy: TRISPOL
Poslať správu Pyžamá
Povrazníctvo bondage

Povrazníctvo bondage

Okrem klasických, profesných povrazov a lán vyrábame a dodávame špeciálny viazací materiál povrazníctvo bondage. Využívame prírodne materiály ako bavlna, ľan alebo konope, ktoré nepoškodia kožu. Povrazníctvo bondage vyžaduje špeciálne povrazy a pásiky.
Prezentácia firmy: Provaznictví VIKING
Poslať správu Povrazníctvo bondage
Laná a povrazy

Laná a povrazy

Vyrábame a predávame laná a povrazy, REEP ( REP ) šnúry, siete a popruhy. Laná a povrazy vyrábame z prírodnych aj syntetických materiálov, vo všetkých priemeroch a farebných prevedeniach. Dodávame speleologické, horolezecké aj pracovné laná a lavínove šnúry.
Prezentácia firmy: Provaznictví VIKING
Poslať správu Laná a povrazy
Prešívané prikrývky

Prešívané prikrývky

Prešívané prikrývky sú vhodné pre alergikov ( duté vlákno ). Prešívané prikrývky sú atestované a veľmi kvalitné. Tieto prešívané prikrývky sa môžu prať v pračke. Prešívané prikrývky ROTTER vyrábame v gramážach od 200 do 400gr/m2 ( DUO 200+300gr/m2 ).
Prezentácia firmy: ROTTER, s.r.o.
Poslať správu Prešívané prikrývky
Pracovné obleky

Pracovné obleky

Pracovné obleky sú vyrobené s vysokou kvalitou spracovania pre dlhodobé nosenie. Pozáručný servis. Pracovné obleky sme schopní rýchlo došiť v prípade ďalších objednávok pracovných oblekov.
Prezentácia firmy: ALPI SPORT CENTRUM s.r.o.
Poslať správu Pracovné obleky
Zákazková výroba oblečenia

Zákazková výroba oblečenia

Zákazková výroba oblečenia - športového, firemného, klubového a profesného oblečenia s 20 ročnou tradíciou. Zákazková výroba oblečenia pre významné české i nadnárodné spoločnosti. Zákazková výroba oblečenia pre jednotlivcov, tímy a bezpečnostné agentúry.
Prezentácia firmy: ALPI SPORT CENTRUM s.r.o.
Poslať správu Zákazková výroba oblečenia
Šiltovky

Šiltovky

Vyrábame kvalitné šiltovky, reklamné šiltovky, šiltovky s výšivkou či logom, šiltovky zimné i letné, na šiltovky sme schopní vyšiť logo či znak podľa Vašej predlohy, ďalej vyrábame čapice, klobúky a ostatné pokrývky hlavy.
Prezentácia firmy: Ing. Zdeněk Blažek
Poslať správu Šiltovky
Horizontálne i vertikálne žalúzie

Horizontálne i vertikálne žalúzie

Ponúkame horizontálne i vertikálne žalúzie. Sortiment zastupujú žalúzie medziokenné ovládané kardankou, interiérové žalúzie s plastovým zámkom a tyčkou. Pre drevené a plastové Eurookná sú vhodné žalúzie Euro Design so systémom ovládania monomatic.
Prezentácia firmy: ARQUATI CZECH s.r.o.
Poslať správu Horizontálne i vertikálne žalúzie
Reklamné tričká

Reklamné tričká

Reklamné tričká BC – 190 g. Počet farieb 28, viac než 700 druhov. Reklamné tričká dámske, pánske a detské. Tričká 100% bavlna alebo zmes bavlny/elastanu. B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan.
Prezentácia firmy: GEKKO PROMOTION s.r.o.
Poslať správu Reklamné tričká
Pánske pyžamá

Pánske pyžamá

Vyrábame kvalitné pánske pyžamá z tkaných i úpletových materiálov. Podľa strihových požiadaviek zákazníka zhotovujeme pánske pyžamá strednej a vyššej kategórie. Pánske pyžamá vyrábame zo 100% bavlny a ľanu. Podľa priania zákazníka je možné pánske pyžamá ozdobiť výšivkou.
Prezentácia firmy: JOLAVA, spol. s r.o.
Poslať správu Pánske pyžamá
Priemyslové šicie stroje

Priemyslové šicie stroje

Priemyslové šicie stroje Garudan. Ponúkame ucelenú radu šicích strojov pre textilnú, kožiarsku a čalúnickú výrobu. Na vyžiadanie dodávame priemyslové šicie stroje podľa špeciálnych požiadaviek zákazníka. Šicie stroje Garudan si vyberiete na našich www stránkach.
Prezentácia firmy: ANITA B s.r.o.
Poslať správu Priemyslové šicie stroje
Dámske spoločenské háčkované šaty

Dámske spoločenské háčkované šaty

Vyrábame dámske spoločenské háčkované šaty. Všetky naše výrobky sú vyrábané ručne. Spojením ručne háčkovaného topu a efektným tkaným materiálom získavá výrobok punc nevšednosti a originality. Háčkované šaty je originál český výrobok.
Prezentácia firmy: Pleta DESIGN
Poslať správu Dámske spoločenské háčkované šaty
Pánske košele

Pánske košele

Pánske košele JACOB sa vyznačujú dlhoročnou tradíciou kvality, elegancie a profesionálnym prístupom k zákazníkom. Vyrábame pánske košele, od športových ( pre voľný čas ), klasické kravatové ( city, spoločenské ) a firemné ( uniformy ), košele s výšivkou logom.
Prezentácia firmy: JACOB CZ
Poslať správu Pánske košele
Dámske košele

Dámske košele

Dámske košele JACOB sú novinkou na trhu, garantujeme kvalitu, eleganciu a profesionálny prístup k zákazníkom. Dámske košele vyrábame športové, pre voľný čas, klasické-city, spoločenské, do kostýmov, firemné alebo uniformy, košele s výšivkou alebo logom.
Prezentácia firmy: JACOB CZ
Poslať správu Dámske košele
Matrace

Matrace

Ako prví v Českej republike sme začali vyrábať zdravotné matrace so zníženou sadzbou DPH. Neviete si rady, ktorý matrac je pre Vás najlepší? Navštívte naše stránky www.matrace-by-gumotex.cz kde s výberom matraca Vám pomôže náš pomocník KOLEČKO.
Prezentácia firmy: GUMOTEX, akciová společnost
Poslať správu Matrace
Výrobca karnevalových kostýmov

Výrobca karnevalových kostýmov

Ako výrobca karnevalových kostýmov Vám dokážeme ponúknuť široký sortiment kostýmov určených ako pre deti tak i pre dospelých. Výrobca karnevalových kostýmov Lipta a.s. sa sústredí predovšetkým na export do Nemecka, Holandska, Švajčiarska a ostatných krajín.
Prezentácia firmy: Lipta - TDP a.s.
Poslať správu Výrobca karnevalových kostýmov
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.