Oblečenie, metrový textil a doplnky

Je tu 18 sekcií v ktorej sú 97 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 6180 celkom 202
Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku

Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku

Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku ponúkame ako pružinové kostry matracov ( typu Bonnell, Minibonnell ) a vankúšov sedacích súprav alebo vlnité, ktoré sa používajú pre pružné rošty do pohoviek, lôžok a kresiel. Novo aj taštičkové pružiny.
Prezentácia firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslať správu Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku
Zahlávky z dutého vlákna

Zahlávky z dutého vlákna

Vyrábame zahlávky z dutého vlákna. Zahlávky z dutého vlákna sú plnené mykaným dutým silanizovaným vláknom, ktoré sa vyznačuje dostatočnou hrejivosťou a pružnosťou. Zahlávky z dutého vlákna - duté vlákno je vyrobené z polyesteru.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Zahlávky z dutého vlákna
Drevené mobilné domčeky

Drevené mobilné domčeky

Vyrábame drevené mobilné domčeky, prevádzame dokonalé odvetranie domčekov izoláciou, obklady domčekov z masívu. Drevené mobilné domčeky vyrábame na zakázku, vybavenie a zloženie možno meniť a pôdorys prispôsobíme Vašim požiadavkám. Mobilné domčeky dodáme v lehote 2-6 mesiacov.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Drevené mobilné domčeky
Kartónové krabice

Kartónové krabice

Vyrábame kartónové krabice na prepravu materiálu, kartónové krabice rôznych rozmerov, kartónové krabice z vlnitej lepenky. Na kartónové krabice ponúkame dvojfarebnú potlač, tvarový výsek.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Kartónové krabice
Kartónové obaly

Kartónové obaly

Vyrábame kartónové obaly z vlnitých lepeniek, kartónové obaly všetkých typov a prevedení. Kartónové obaly vyrobíme i na zakázku podľa priania zákazníka. Kartónové obaly z vlnitých lepeniek vo farbách : prírodná hnedá, mramorová ( bielo-hnedý mramor ) a biela.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Kartónové obaly
Prikrývky z ovčej vlny

Prikrývky z ovčej vlny

Vyrábame prikrývky z ovčej vlny. Prikrývky z ovčej vlny sú vhodné pre ľudí trpiacich reumatizmom a chorobami dýchacieho ústrojenstva. Prikrývky z ovčej vlny plníme vyčisteným a nakrampľovaným ovčím rúnom, ktoré sa vyznačuje vysokou hrejivosťou a zároveň vzdušnosťou.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Prikrývky z ovčej vlny
Netkané textílie

Netkané textílie

Vyrábame netkanej textílie vrátane následného spracovania: tvarové výseky a výrobky, možnosť nanesenie samolepiace vstrvy na plstené tabule, netkanej textílie alebo na Vami dodaný materiál. Netkanej textílie ponúkame v mnohých variantoch.
Prezentácia firmy: NETEX, spol. s r.o.
Poslať správu Netkané textílie
Vlnené plste

Vlnené plste

Vlnené plste sú určené pre technické účely predovšetkým v strojárenskom priemysle a stavebníctve. Vlnené plste v rôznych tvaroch slúžia ako mazacie podložky, tesnenie proti prachu, k tlmeniu otrasov, výplňový materiál vo forme rôznych pásikov, krúžkov.
Prezentácia firmy: NETEX, spol. s r.o.
Poslať správu Vlnené plste
Nábytkové tkaniny

Nábytkové tkaniny

Nábytkové tkaniny – DEKORA-Jeníček, a.s. vyrába plošne pestro tkané žakarské a listové látky. Vo výrobnom sortimente nábytkovej tkaniny je aktuálne ponúkaných takmer 400 druhov nábytkovej tkaniny v priemere s 5timi kolortinnými modifikáciami od 1 druhu.
Prezentácia firmy: DEKORA-Jeníček, a.s.
Poslať správu Nábytkové tkaniny
Tesniace šnúry

Tesniace šnúry

Vyrábame dynamické upchávky ( tesniace šnúry ) z rôzných materiálov ( PTFE, EG, aramid, akryl, bavlna, sklo a tak ďalej ) a statické tesniace šnúry pre teploty vyššie 500 stC ( sklo, keramika ) od rozmeru 3 mm, guľatý alebo hranatý profil, podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: TEMAC, a.s.
Poslať správu Tesniace šnúry
Tesniace krúžky

Tesniace krúžky

Tesniace krúžky ( SWG, obaľované, camprofily a RTJ ) sú používané predovšetkým v olejárskom, plynárenskom, ropnom i chemickom priemysle na utesnenie prírubových spojov aj pri vysokej teplote a tlaku podľa noriem DIN, ASME, EN, GOST, prípadne podľa výkresu.
Prezentácia firmy: TEMAC, a.s.
Poslať správu Tesniace krúžky
Matrace

Matrace

V našej ponuke nájdete matrace v širokej škále z rôznych druhov materiálov - viscoelastické peny, peny s rastlinným olejom, cellpur, latex, pružiny a prírodné materiály. Kombináciou týchto materiálov vytvárame matrace spĺňajúce najvyššie nároky užívateľov.
Prezentácia firmy: MABO TRADE s.r.o.
Poslať správu Matrace
Technické tkaniny

Technické tkaniny

Dodávame technické tkaniny českej i zahraničnej produkcie. Dodávame technické tkaniny na výrobu batohov, ľadviniek, vakov, športových tašiek, obalov, plachiet a iné. V ponuke je taktiež mnoho tkanín s maskáčovým vzorom. Ponúkame taktiež KÁRO - kockovaná tkanina.
Prezentácia firmy: B E D I M E X s.r.o.
Poslať správu Technické tkaniny
Ochranné pracovné pomôcky

Ochranné pracovné pomôcky

Predávame ochranné pracovné pomôcky. Ochranné odevy a pracovné pomôcky sú určené nielen pre odbor upratovania a čistenia, ale aj pre sektory výroby a služieb.
Prezentácia firmy: Sunexclean s.r.o.
Poslať správu Ochranné pracovné pomôcky
Detské bundy

Detské bundy

V našom sortimente nájdete kvalitné detské bundy. Detské bundy šusťákové vo veľkostiach 5-8r a 1-4. Bunda je opatrená kapucňou, dve vrecká na prednej strane, potlač. Ak hľadáte kvalitné detské oblečenie, neváhajte prosím a pozrite si naše kolekcie.
Prezentácia firmy: TULEC TREND
Poslať správu Detské bundy
Športové nohavice

Športové nohavice

E-shop na športové nohavice LITEX. Športové nohavice - leggings sú priamo od českého výrobcu firmy LITEX. Športové nohavice sú moderného strihu z kvalitných materiálov a v širokej škále farieb i dĺžok.
Prezentácia firmy: LITEX
Poslať správu Športové nohavice
Fitness športové oblečenie

Fitness športové oblečenie

Internetový E-shop na fitness športové oblečenie značky LITEX. Fitness športové oblečenie pochádza priamo od výrobcu. Fitness športové oblečenie LITEX je charakteristické moderným strihom a poskytuje jedinečnú slobodu pohybu.
Prezentácia firmy: LITEX
Poslať správu Fitness športové oblečenie
Dámske plavky

Dámske plavky

Internetový E-shop na dámske plavky značky LITEX. Dámske plavky sú priamo od výrobcu z novej kolekcie pre tento rok. Dámske plavky LITEX sú vyrobené z kvalitných materiálov a poskytujú jedinečný komfort a slobodu pohybu.
Prezentácia firmy: LITEX
Poslať správu Dámske plavky
Ľanové tkaniny

Ľanové tkaniny

Ľanové tkaniny využívame pre módne odevy, dekoračné a nábytkárske účely, ktoré je možné zabezpečiť špeciálnymi zátermi a úpravami. Ľanové tkaniny môžeme upraviť chemickým, mechanickým a enzymatickým mäkčením, mäkčením vzduchom, zrážaním, brúsením a podobne.
Prezentácia firmy: CNM textil a.s.
Poslať správu Ľanové tkaniny
Peňaženky

Peňaženky

Dámske a pánske peňaženky v širokom sortimente predovšetkým z pravej kôže. V našej ponuke sú zahrnuté ako jednoduché vzory iba na papierové bankovky a drobné mince, tak peňaženky vybavené priestorom na doklady, platobné karty a podobne.
Prezentácia firmy: ELEGA, spol. s r.o.
Poslať správu Peňaženky
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.