Oblečenie, metrový textil a doplnky

Je tu 18 sekcií v ktorej sú 97 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 6180 celkom 204
Lesnícke odevy

Lesnícke odevy

Lesnícke odevy pre lesníctvo, lov a voľný čas. Vystrojujeme lesnícke spoločnosti. Šijeme uniformy, lesnícke spoločenské odevy - obleky, lovecké odevy, oblečenie do prírody a na cestovanie. Lesnícke odevy AFARS - záruka kvality.
Prezentácia firmy: AFARS, s.r.o.
Poslať správu Lesnícke odevy
Korkové obuvnícke komponenty

Korkové obuvnícke komponenty

Korkové obuvnícke komponenty vyrábame lisovaním vo formách, ktoré zhotovujeme na základe požiadavky zákazníka na výsledný produkt. Korkové obuvnícke komponenty sa vyznačujú vysokou kvalitou. Korkové obuvnícke komponenty upravujeme podľa priania zákazníka.
Prezentácia firmy: KJZ, spol. s r.o.
Poslať správu Korkové obuvnícke komponenty
Knihárske plátna

Knihárske plátna

Platex vyrába a dodáva do 35-tich krajín kniharské plátna na báze bavlny, ľanu, viskózy a ich zmesí. Kniharské plátna sa bežne vyrábajú v roliach šírky 100, 107, 132 a 137 cm alebo v prírezoch od 5 cm do 132 cm v jednom smere a v hmotnostiach od 140g/m2 do 300g/m2.
Prezentácia firmy: Platex, s.r.o.
Poslať správu Knihárske plátna
Reklamný textil

Reklamný textil

Vyrábame a predávame reklamný textil. Náš reklamný textil zahŕňa tričká, polokošele, mikiny, vyšívaný reklamný textil a ďalšie výrobky z pletáže. Jedná sa o reklamu šitú na mieru, na základe Vašej objednávky tak, ako si ju konkrétne a bezprostredne dohodnete.
Prezentácia firmy: SEŠITE, s.r.o.
Poslať správu Reklamný textil
Vlnité pružiny

Vlnité pružiny

Vlnité pružiny zhotovujeme v prevedení - ploché, rovné s miernym oblúkom a kruhové. Vlnité pružiny sú obľúbeným nosným prvkom pri výrobe kresiel, sedačiek, sedákov a pohoviek. Štandardná dĺžka pružín je v rozmedzí od 305mm do 680mm po 5-tich mm.
Prezentácia firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslať správu Vlnité pružiny
Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku

Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku

Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku ponúkame ako pružinové kostry matracov ( typu Bonnell, Minibonnell ) a vankúšov sedacích súprav alebo vlnité, ktoré sa používajú pre pružné rošty do pohoviek, lôžok a kresiel. Novo aj taštičkové pružiny.
Prezentácia firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslať správu Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku
Zahlávky z dutého vlákna

Zahlávky z dutého vlákna

Vyrábame zahlávky z dutého vlákna. Zahlávky z dutého vlákna sú plnené mykaným dutým silanizovaným vláknom, ktoré sa vyznačuje dostatočnou hrejivosťou a pružnosťou. Zahlávky z dutého vlákna - duté vlákno je vyrobené z polyesteru.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Zahlávky z dutého vlákna
Drevené mobilné domčeky

Drevené mobilné domčeky

Vyrábame drevené mobilné domčeky, prevádzame dokonalé odvetranie domčekov izoláciou, obklady domčekov z masívu. Drevené mobilné domčeky vyrábame na zakázku, vybavenie a zloženie možno meniť a pôdorys prispôsobíme Vašim požiadavkám. Mobilné domčeky dodáme v lehote 2-6 mesiacov.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Drevené mobilné domčeky
Kartónové krabice

Kartónové krabice

Vyrábame kartónové krabice na prepravu materiálu, kartónové krabice rôznych rozmerov, kartónové krabice z vlnitej lepenky. Na kartónové krabice ponúkame dvojfarebnú potlač, tvarový výsek.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Kartónové krabice
Kartónové obaly

Kartónové obaly

Vyrábame kartónové obaly z vlnitých lepeniek, kartónové obaly všetkých typov a prevedení. Kartónové obaly vyrobíme i na zakázku podľa priania zákazníka. Kartónové obaly z vlnitých lepeniek vo farbách : prírodná hnedá, mramorová ( bielo-hnedý mramor ) a biela.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Kartónové obaly
Prikrývky z ovčej vlny

Prikrývky z ovčej vlny

Vyrábame prikrývky z ovčej vlny. Prikrývky z ovčej vlny sú vhodné pre ľudí trpiacich reumatizmom a chorobami dýchacieho ústrojenstva. Prikrývky z ovčej vlny plníme vyčisteným a nakrampľovaným ovčím rúnom, ktoré sa vyznačuje vysokou hrejivosťou a zároveň vzdušnosťou.
Prezentácia firmy: K V D spol. s r.o.
Poslať správu Prikrývky z ovčej vlny
Netkané textílie

Netkané textílie

Vyrábame netkanej textílie vrátane následného spracovania: tvarové výseky a výrobky, možnosť nanesenie samolepiace vstrvy na plstené tabule, netkanej textílie alebo na Vami dodaný materiál. Netkanej textílie ponúkame v mnohých variantoch.
Prezentácia firmy: NETEX, spol. s r.o.
Poslať správu Netkané textílie
Vlnené plste

Vlnené plste

Vlnené plste sú určené pre technické účely predovšetkým v strojárenskom priemysle a stavebníctve. Vlnené plste v rôznych tvaroch slúžia ako mazacie podložky, tesnenie proti prachu, k tlmeniu otrasov, výplňový materiál vo forme rôznych pásikov, krúžkov.
Prezentácia firmy: NETEX, spol. s r.o.
Poslať správu Vlnené plste
Nábytkové tkaniny

Nábytkové tkaniny

Nábytkové tkaniny – DEKORA-Jeníček, a.s. vyrába plošne pestro tkané žakarské a listové látky. Vo výrobnom sortimente nábytkovej tkaniny je aktuálne ponúkaných takmer 400 druhov nábytkovej tkaniny v priemere s 5timi kolortinnými modifikáciami od 1 druhu.
Prezentácia firmy: DEKORA-Jeníček, a.s.
Poslať správu Nábytkové tkaniny
Tesniace šnúry

Tesniace šnúry

Vyrábame dynamické upchávky ( tesniace šnúry ) z rôzných materiálov ( PTFE, EG, aramid, akryl, bavlna, sklo a tak ďalej ) a statické tesniace šnúry pre teploty vyššie 500 stC ( sklo, keramika ) od rozmeru 3 mm, guľatý alebo hranatý profil, podľa požiadaviek zákazníka.
Prezentácia firmy: TEMAC, a.s.
Poslať správu Tesniace šnúry
Tesniace krúžky

Tesniace krúžky

Tesniace krúžky ( SWG, obaľované, camprofily a RTJ ) sú používané predovšetkým v olejárskom, plynárenskom, ropnom i chemickom priemysle na utesnenie prírubových spojov aj pri vysokej teplote a tlaku podľa noriem DIN, ASME, EN, GOST, prípadne podľa výkresu.
Prezentácia firmy: TEMAC, a.s.
Poslať správu Tesniace krúžky
Matrace

Matrace

V našej ponuke nájdete matrace v širokej škále z rôznych druhov materiálov - viscoelastické peny, peny s rastlinným olejom, cellpur, latex, pružiny a prírodné materiály. Kombináciou týchto materiálov vytvárame matrace spĺňajúce najvyššie nároky užívateľov.
Prezentácia firmy: MABO TRADE s.r.o.
Poslať správu Matrace
Technické tkaniny

Technické tkaniny

Dodávame technické tkaniny českej i zahraničnej produkcie. Dodávame technické tkaniny na výrobu batohov, ľadviniek, vakov, športových tašiek, obalov, plachiet a iné. V ponuke je taktiež mnoho tkanín s maskáčovým vzorom. Ponúkame taktiež KÁRO - kockovaná tkanina.
Prezentácia firmy: B E D I M E X s.r.o.
Poslať správu Technické tkaniny
Ochranné pracovné pomôcky

Ochranné pracovné pomôcky

Predávame ochranné pracovné pomôcky. Ochranné odevy a pracovné pomôcky sú určené nielen pre odbor upratovania a čistenia, ale aj pre sektory výroby a služieb.
Prezentácia firmy: Sunexclean s.r.o.
Poslať správu Ochranné pracovné pomôcky
Detské bundy

Detské bundy

V našom sortimente nájdete kvalitné detské bundy. Detské bundy šusťákové vo veľkostiach 5-8r a 1-4. Bunda je opatrená kapucňou, dve vrecká na prednej strane, potlač. Ak hľadáte kvalitné detské oblečenie, neváhajte prosím a pozrite si naše kolekcie.
Prezentácia firmy: TULEC TREND
Poslať správu Detské bundy
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.