Elektronika a elektrika

Je tu 24 sekcií v ktorej sú 28 podsekcií
 
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9
Zobrazujem produkty 8199 celkom 179
Elektrické ručné náradie

Elektrické ručné náradie

Predaj, servis a požičovňa - elektrické ručné náradie a nástroje značiek METABO, NAREX, BOSCH, PROTOOL. Elektrické ručné náradie - skrutkovače, vŕtačky, rázové či pulsné uťahováky, modulárne vŕtačky.
Prezentácia firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslať správu Elektrické ručné náradie
Výkonové kondenzátory

Výkonové kondenzátory

ZEZ SILKO - výkonové kondenzátory pre kompenzáciu jalovej energie. Výkonové kondenzátory sú určené pre individuálnu, skupinovú alebo centrálnu kompenzáciu jalového induktívneho výkonu v sieti nízkeho napätia.
Prezentácia firmy: ZEZ SILKO, s.r.o.
Poslať správu Výkonové kondenzátory
Vačkové spínače

Vačkové spínače

Firma OBZOR Zlín vyrába vačkové spínače už dlhšie ako 40 rokov. V sortimente sú vačkové spínače v prevedení VSN 10-150A. Majú moderný design, spoľahlivý systém spínania a krytia IP 20 štandardne u všetkých spínačov. Ďalej vyrábame domové spínače a zásuvky ELEGANT.
Prezentácia firmy: OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Poslať správu Vačkové spínače
Sáčky do vysávačov

Sáčky do vysávačov

Sáčky do vysávačov môžete u nás kúpiť v obchode, alebo objednať cez internetový obchod. Jedná sa o sáčky do vysávačov značiek: Vorwerk, Electrolux, ETA, EIO, Daewoo, Rowenta, Phillips, Tornado, Volta, AEG, HANSEATIC, PRIVILEG, THOMAS, PROGRES, AQUAVAC.
Prezentácia firmy: MaT Elektra s.r.o.
Poslať správu Sáčky do vysávačov
Svietidlá

Svietidlá

INGE Opava je zameraná na vývoj a výrobu technických interiérových a exteriérových svietidiel. V našich produktoch je možné si vybrať zo širokej škály - svietidlá vstavané, stojanové, prisadené, nástenné, závesné s rôznymi typmi svetelných zdrojov.
Prezentácia firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslať správu Svietidlá
Výrobca osvetlenia

Výrobca osvetlenia

INGE Opava je významný český výrobca osvetlenia. Kombinácia vlastného konštrukčného vývoja, meracích laboratórií, modernizovaných výrobných technológií, kvalitných komponentov a 20 ročné odborné skúsenosti zabezpečujú užívateľom dlhodobo spoľahlivé svietidlá.
Prezentácia firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslať správu Výrobca osvetlenia
LED svietidlá

LED svietidlá

Spoločnosť INGE Opava neustále pracuje na odborných znalostiach v problematike osvetlenia a reaguje na trendy dopytu trhu a vývoja technológií svetelných zdrojov ku ktorým aktuálne patrí LED.
Prezentácia firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslať správu LED svietidlá
Hudobné nástroje

Hudobné nástroje

Hudobné nástroje Amati Červený ponúkajú všetky bežne žiadané modely. Dychové hudobné nástroje a príslušenstva Amati Červený spĺňajú najvyšší svetový štandard. Priečna flauta, klarinet, fagot, baryton, tuba, plechové, drevené hudobné nástroje, puzdrá, stojany.
Prezentácia firmy: Clarina Music
Poslať správu Hudobné nástroje
Verejné dekoratívne osvetlenie

Verejné dekoratívne osvetlenie

Schréder - to sú svietidlá pre verejné, dekoratívne a architektonické osvetlenie, osvetlenie tunelov, športovísk a prechodov pre chodcov. Široký sortiment nájdete na www.schreder.com. Ponúkame svetelné návrhy a technické poradenstvo zdarma.
Prezentácia firmy: Artechnic - Schréder a.s.
Poslať správu Verejné dekoratívne osvetlenie
Volebný hlasovací systém

Volebný hlasovací systém

Naša firma vyrába a dodáva riadiaci a volebný hlasovací systém pre politické jednania, voľby, hlasovanie a pre ďalšie štatistické spracovanie. Riadiaci software pre volebný hlasovací systém je prispôsobiteľný podľa konkrétnych požiadaviek, vrátane jazykových verzií.
Prezentácia firmy: MINISTR
Poslať správu Volebný hlasovací systém
Prístupové systémy

Prístupové systémy

Výroba riadiacej jednotky RFMR2 pre autonómne prístupové systémy. Vstupy, bezkontaktné karty, tagy, diaľkový ovládač, DALLAS™. Ovládanie pomocou vstupnej klávesnice alebo počítača cez BlueTooth. Autonómne prístupové systémy RFMR využitie ( ochrana v objektoch ).
Prezentácia firmy: NWK TECHNOLOGY s.r.o.
Poslať správu Prístupové systémy
Klamný cieľ

Klamný cieľ

Klamný cieľ FLARE slúži k ochrane leteckej techniky. Klamný cieľ FLARE je určený k vytvoreniu klamného cieľa, na ten je navedená protilietadlová raketa s infračerveným samonavádzacím systémom. Klamný cieľ flare má elektrické odpaľovanie nábojov podľa predpisov STANAG.
Prezentácia firmy: ZEVETA AMMUNITION a.s.
Poslať správu Klamný cieľ
Osadzovanie dosiek plošných spojov

Osadzovanie dosiek plošných spojov

Osadzovanie dosiek plošných spojov - SMT i klasicky vrátane testovania, osadzovanie elektrických káblov, lakovanie dosiek plošných spojov ( PCB ). Počas osadzovania dosiek plošných spojov zabezpečujeme elektrostatickú ochranu. Vykonávame ultrazvukové pranie.
Prezentácia firmy: TNS SERVIS s.r.o.
Poslať správu Osadzovanie dosiek plošných spojov
Tonery

Tonery

Ponúkame tonery do tlačiarní, faxov a tonery do kopírok rôznych značiek ( Canon, Konica Minolta, Panasonic, Develop, Sharp, OKi, Triumph Adler, Philips, Samsung, HP, IBM, Lexmark, Xerox ). K dispozícii tím vyškolených špecialistov, ktorí Vám radi a ochotne poradia.
Prezentácia firmy: TONERCENTRUM, s.r.o.
Poslať správu Tonery
Remeselná výroba

Remeselná výroba

V našej ponuke z Oblasti remeselná výroba nájdete Profesijné desiatky spoľahlivých STROJOV, ktoré VAM uľahčia vašu prácu na maximum. Remeselná výroba zahŕňa stroje všetkých svetových značiek, samozrejme vrátane tech, ktoré pochádza z Českej republiky. Kategórii remeselná výroba patrí kľúčové miesto v ponuke spolocnosti Keller Kalmbach. Naše preverené pristroje si zaobstarávajú Ako Profesionálny Remeselníci, Tak nadšenie kutilovia. Vsetci sú spokojní s úrovňou zakúpeného tovaru Radi o sebe k nám Opäť vracia.
Prezentácia firmy: Keller Kalmbach s.r.o.
Poslať správu Remeselná výroba
Elektrické nářadí

Elektrické nářadí

Poohlížíte se právě po vrtačce, brusce, svářecích přístrojích 4i šroubovacích? V takovém případě Vypsat na správné adrese. V Nasi rozsháhlé nabídce v kategorii Elektrické nářadí Mate k dispozici desítky produktu, které splní veškerá očekávání váza.
Prezentácia firmy: Keller Kalmbach s.r.o.
Poslať správu Elektrické nářadí
Opravy elektromotorov

Opravy elektromotorov

Opravy a revízie elektromotorov, generátorov, transformátorov. Opravujeme asynchrónne elektromotory, nízkonapäťové elektromotory od 50 kW, trakčné motory. Opravy elektromotorov podľa svetových noriem pre elektromotory, diagnostika a technika elektromotorov.
Prezentácia firmy: Energetické strojírny Brno, a.s.
Poslať správu Opravy elektromotorov
Stolové vŕtačky

Stolové vŕtačky

Dodávame stolové vŕtačky tradičného nemeckého výrobcu Arnz FLOTT GmbH. Tieto stolové vŕtačky sa vyznačujú vysokou kvalitou, robustnosťou a životnosťou a stále viac sa zameriavajú aj na súčasné trendy, ako je moderný dizajn, ergonómia a digitálne ovládanie.
Prezentácia firmy: APJ Praha s.r.o.
Poslať správu Stolové vŕtačky
Bezdotykové senzory

Bezdotykové senzory

Bezdotykové senzory - indukčné, optické, magnetické a kapacitné senzory. Špeciálne bezdotykové senzory vyrobíme podľa zadania zákazníka.
Prezentácia firmy: KOTLÍN
Poslať správu Bezdotykové senzory
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.