Elektronika a elektrika

Je tu 24 sekcií v ktorej sú 28 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem produkty 6180 celkom 179
Výroba billboardov

Výroba billboardov

Výroba billboardov o rozmeroch 2,38 x 5,04 m. Plagátovacia plocha billboardu sa skladá z jednotlivých dosiek z pozinkovaného plechu, vzájomne spojených hornými a dolnými úpinkami. Výroba billboardov typu na 1 nohe, na 2 stĺpoch, na stenu a typu stavebnice.
Prezentácia firmy: INPRO Čáslav s.r.o.
Poslať správu Výroba billboardov
Dosky plošných spojov

Dosky plošných spojov

Dosky plošných spojov ( DPS ) - jednostranné, obojstranné, viacvrstvové od 4 do 12 vrstiev ( vrátane výroby filmových predlôh z dodaných dát ). Flexibilné dosky plošných spojov a kombinácie flexi-rigid. Leptané šablóny pre osadzovanie DPS ( fosfor-bronz alebo alpaka ).
Prezentácia firmy: PCB Benešov, a.s.
Poslať správu Dosky plošných spojov
Tonery

Tonery

Tonery - široká ponuka všetkých značiek do tlačiarní, kopírok a faxov. Veľkoobchod, maloobchod. Tonery dodávame do 24 hodín. Dovoz zdarma. Akčné ceny každý mesiac. Dodávame tiež kopírky, faxy, tlačiarne. Vykupujeme prázdne cartridge.
Prezentácia firmy: RKL Servis s.r.o.
Poslať správu Tonery
Tlačiarne

Tlačiarne

Veľkoobchod, maloobchod tlačiarne všetkých značiek. Tlačiarne laserové, atramentové, ihličkové. Odborne Vám poradíme s výberom najvýhodnejšej tlačiarne s ohľadom na využiteľnosť, nízke prevádzkové náklady a podobne. Servisné zaistenia. Doprava zdarma. Akčné ponuky.
Prezentácia firmy: RKL Servis s.r.o.
Poslať správu Tlačiarne
Cartridge

Cartridge

Cartridge do tlačiarní, faxov nové i repasované za veľmi výhodné ceny. Ponúkame atramentové náplne pre tlačiarne všetkých značiek napríklad: HP, Canon, Lexmark, Epson, Brother, Philips a ďalšie. Tonerové cartridge. Prevádzame recyklácie a renovácie náplní.
Prezentácia firmy: RKL Servis s.r.o.
Poslať správu Cartridge
Káblové žľaby

Káblové žľaby

Káblové systémy, výroba a distribúcia nosných káblových systémov. Vyrábame káblové žľaby plechové, káblové žľaby plechové s požiarnou odolnosťou-DIN 4102 - 12, káblové žľaby drôtené, káblové rebríky, káblové systémy a príchytky SONAP.
Prezentácia firmy: TOP servis spol. s r.o.
Poslať správu Káblové žľaby
Nabíjačka batérie

Nabíjačka batérie

Ponúkame nabíjačky pre všetky typy akumulátorov. Každá nabíjačka batérie má mikroprocesorové riadenie nabíjacieho cyklu, robustnú skrinku a samozrejme vyhovuje podmienkam CE. Nabíjačka batérie - 50 Hz, vysokofrekvenčné, automatické a CTEK nabíjačky.
Prezentácia firmy: fgFORTE s.r.o.
Poslať správu Nabíjačka batérie
Autobatérie

Autobatérie

Stále stúpajúce nároky moderných automobilov s radou elektrických spotrebičov majú významný vplyv pri výbere vhodnej štartovacej autobatérie. Autobatérie fgFORTE sú vyrábané na základe prísnych automobilových štandardov.
Prezentácia firmy: fgFORTE s.r.o.
Poslať správu Autobatérie
Stieracie karty

Stieracie karty

Stieracie karty z PVC, papierové stieracie karty, kupóny s PIN, s čiarovým kódom a ďalšími možnosťami personalizácie, balené najčastejšie do fólie vo forme leporela. Stieracie pole : Špeciálna vrstva pre zakrytie tlačených údajov na stieracej karte ( prevažne kódové čísla ).
Prezentácia firmy: CARD CENTRUM a.s.
Poslať správu Stieracie karty
Plastové karty

Plastové karty

Plastové karty: väčšina laminovaných kariet je vyrobená z viacvrstvového PVC, čipové karty tiež z ABS. Plastové karty vyrábame s termopotlačou, ražbou, alebo horúcou ražbou. Na plastové karty aplikujeme tiež stieracie pole, podpisové pole a magnetické pásky.
Prezentácia firmy: CARD CENTRUM a.s.
Poslať správu Plastové karty
Turbodúchadlá

Turbodúchadlá

Ponúkame nové turbodúchadlá a ich náhradné diely. Prevádzame tuning - upravujeme športovné turbodúchadlá. Poradenská činnosť v oblasti preplňovania. Skúšanie turbodúchadiel. Základné, stredné a generálne opravy všetkých druhov turbodúchadiel.
Prezentácia firmy: REMA TURBO, spol. s r.o.
Poslať správu Turbodúchadlá
Turbodúchadlo Rema Turbo

Turbodúchadlo Rema Turbo

REMA TURBO s.r.o. - opravujeme a predávame všetky typy turbodúchadiel. Turbodúchadlo - KKK, Schwitzer, Garrett, Holset, IHI, Mitsubishi, Toyota. Turbodúchadlo ( turbo ) pre vozy Liaz, Tatra a Avia - výmenným spôsobom. Krátke dodacie lehoty, nízke ceny.
Prezentácia firmy: REMA TURBO, spol. s r.o.
Poslať správu Turbodúchadlo Rema Turbo
Elektrické prístroje

Elektrické prístroje

Naša firma prevádzkuje medzinárodnú veľkoobchod pre elektrické prístroje pre domové inštalácie a priemysel. Elektrické prístroje dodávame našim zákazníkom v krátkych lehotách. Kladieme dôraz na osobný prístup ku každej dopytu či požiadavky zákazníka.
Prezentácia firmy: TechEnergo s.r.o.
Poslať správu Elektrické prístroje
Kremíková doska

Kremíková doska

Kremíková doska je základným materiálom pre výrobu polovodičových súčiastok, ktoré sú používané v mnohých oblastiach elektroniky ( výpočtová technika, spotrebná elektronika, telekomunikácie, automobilový priemysel a iné ).
Prezentácia firmy: ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Poslať správu Kremíková doska
Výroba stožiarov

Výroba stožiarov

Výroba stožiarov verejného osvetlenia. Každý produkt staticky odpovedá bežnému vrcholovému zaťaženiu, je overený výpočtom a skúškou. Prevádzame svetelné výpočty nasvetlených plôch vrátane kalkulácii intenzity osvetlenia. Stožiary žiarovo zinkujeme podľa EN ISO 1461.
Prezentácia firmy: T L - Systems spol. s r.o.
Poslať správu Výroba stožiarov
Vysokorýchlostný tester pre diskrétne polovodiče

Vysokorýchlostný tester pre diskrétne polovodiče

Prvotriedny vysokorýchlostný tester určený pre veľkokoobjemovú výrobu nízkovýkonových diskrétnych polovodičov. Platforma UNISPOT predstavuje flexibilné a efektívne riešenie s testovacím časom od 25 ms a testovacou kapacitou až 60 000 jednotiek za 1 hodinu.
Prezentácia firmy: UNITES Systems a.s.
Poslať správu Vysokorýchlostný tester pre diskrétne polovodiče
Automatické testovacie zariadenie pro polovodiče

Automatické testovacie zariadenie pro polovodiče

UNITES Systems a.s. ponúka automatické testovacie zariadenie ( ATE ) pre testovanie širokého spektra polovodičových súčiastok. Testery sú využívané pre vstupnú kontrolu kvality, vývojové oddelenie, test houses a výstupnú kontrolu u sériovej výroby polovodičov.
Prezentácia firmy: UNITES Systems a.s.
Poslať správu Automatické testovacie zariadenie pro polovodiče
Vývoj test aplikácií

Vývoj test aplikácií

UNITES Systems ponúka vývoj na zakázku nových test aplikácií pre rôzne testovacie platformy a oblasti použitia. Vývoj zahŕňa HW i SW. V súčasnej dobe ponúkame vývoj aplikácií napríklad pre: CREDENCE Falcon, LTX Fusion, SZ M3000.
Prezentácia firmy: UNITES Systems a.s.
Poslať správu Vývoj test aplikácií
Tester pre testovanie hybridných súčiastok

Tester pre testovanie hybridných súčiastok

Mixed-signal tester pre efektívne testovanie hybridných súčiastok alebo špecifických integrovaných obvodov. Nastaviteľný podľa zákazníka s digitálnou pin elektronikou a rôznymi V / I zdroji, UNIMET 4000H ponúka veľmi presné a spoľahlivé výsledky merania.
Prezentácia firmy: UNITES Systems a.s.
Poslať správu Tester pre testovanie hybridných súčiastok
Informačný výstražný a varovací systém

Informačný výstražný a varovací systém

Informačný výstražný a varovací systém je komplexný systém varovania obyvateľstva. Jeho komponenty tvoria obecné a miestne rozhlasy, rozosielanie SMS správ, monitorovanie čidiel ( vodné hladiny a plyny ).
Prezentácia firmy: SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.
Poslať správu Informačný výstražný a varovací systém
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Čerpadlá a vákuové zariadenie LARM a.s. Stroje a zariadenia na kovovýrobu ESA Interplan s.r.o. Tenisové kurty a haly
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.