Dopravné prostriedky a preprava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 90 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 1130 celkom 361
Technologické kontajnery

Technologické kontajnery

Vyrábame špeciálne technologické kontajnery podľa špecifikácie a výkresov zákazníka. Technologické kontajnery je možno použiť napríklad k umiestneniu prúdových generátorov, púmp, kompresorov, nádrží a čističiek vody, vykurovacích kotlov, rozvodných skríň a ďalších.
Prezentácia firmy: KOVAR a.s.
Poslať správu Technologické kontajnery
Lakovňa Automotive

Lakovňa Automotive

Lakovňa Automotive vybavenie: technológia AFOTEK GmbH – lakovací, vytekací a sušiaci box. Lakovací Robot ABB – IRB – šesťosový. Farbové hospodárstvo - ITW Automotive Finisching - L.I.T. Lottman.cz. Power and Free dopravník. 4 stupňový systém predúpravy dielov.
Prezentácia firmy: COLORprofi, spol. s r.o.
Poslať správu Lakovňa Automotive
Dopravné reťaze

Dopravné reťaze

Vyrábame dopravné reťaze s nosnými doskami, s dutými čápmi, s nosnými doskami a dutými čapmi, redlerové dopravné reťaze, dopravné reťaze s otvormi - predĺžené alebo osadené čapmi.
Prezentácia firmy: ŘETĚZY VAMBERK spol. s.r.o.
Poslať správu Dopravné reťaze
Špedícia

Špedícia

V rámci špedície v súčasnej dobe vlastníme 25 vozových jednotiek ako sú napríklad chladiarenské a mraziarenské vozy, plachtové návesy i v špeciálnom režime ADR ). Zabezpečíme špedíciu kusových zásielok – rýchlo a kvalitne, paletových zásielok a nebezpečného tovaru.
Prezentácia firmy: VALAŠI s.r.o.
Poslať správu Špedícia
Nákladná doprava

Nákladná doprava

Nákladná doprava VALAŠI s.r.o. bola založená v roku 2005, za tri roky sme aj vzhľadom k predchádzajúcim skúsenostiam získali priaznivé renomé v obore autodoprava a zasielateľstvo. Naša nákladná doprava sa snaží plniť potreby zákazníka a tovar dopraviť v poriadku a včas.
Prezentácia firmy: VALAŠI s.r.o.
Poslať správu Nákladná doprava
Výroba autoskiel

Výroba autoskiel

Výroba autoskiel z vrstveného skla. Použitie ako čelné sklá, bočné či zadné sklá, pre nové typy a prototypy automobilov. Nachádzajú však uplatnenie aj pre pracovné stroje. Naša produkcia je kusová zákazková výroba autoskiel.
Prezentácia firmy: PRIMAGLASS spol. s r. o.
Poslať správu Výroba autoskiel
Spínače do automobilov

Spínače do automobilov

Medzi spínače do automobilov, ktoré vyrábame, patria napríklad spínače preklápacie - s presvetlenými symbolmi, tlačítkové (niektoré i s presvetlenými symbolmi), dverové spínače do automobilov a kombinované podvolantové. Vyrábame aj príslušenstvo.
Prezentácia firmy: H.L.F. spol. s r.o.
Poslať správu Spínače do automobilov
Traktorové pneu

Traktorové pneu

Firma Koltico ponúka traktorové pneu vrátane diskov a kultivačných kolies vrátane dvojmontáže so špecializáciou nielen na diagonálne pneu ( SEHA, BKT, Cultor ), ale hlavne radiálne pneu ( Firestone, Bridgestone, Nokian, Mitas, Michelin, Taurus, Kleber, Trelleborg, Alliance, BKT, Galaxy a iné. )
Prezentácia firmy: KOLTICO s.r.o.
Poslať správu Traktorové pneu
Pneu BKT

Pneu BKT

Balkrishna Industries Limited ( pneu BKT ) je indický výrobca pneumatík známy po celom svete pod skratkou pneu BKT, špecializujúci sa na výrobu pneu pre poľnohospodárske a stavebné stroje, ďalej pneu pre ATV( športové štvorkolky ) a pre záhradnú techniku.
Prezentácia firmy: KOLTICO s.r.o.
Poslať správu Pneu BKT
Doprava Írsko

Doprava Írsko

Doprava Írsko je našou ďalšou špecializáciou. Do tejto destinácie zabezpečujeme zbernú dopravu 2x týždenne. Ďalej môžeme ponúknuť zabezpečenie expresnej dopravy podľa požiadaviek zákazníka. Doprava Írsko je realizovaná prostredníctvom vlastného vozového parku.
Prezentácia firmy: PANDA EAST spol. s r.o.
Poslať správu Doprava Írsko
Doprava Anglicko

Doprava Anglicko

Doprava Anglicko, využite služby PANDA EAST spol. s r.o. - doprava Vašich výrobkov a tovaru do Anglicka. Ďalej zabezpečujeme zberné prepravy z Poľska, Slovenska, Maďarska – doprava do Anglicka a späť. PANDA EAST spol. s r.o. špecialista – doprava Anglicko.
Prezentácia firmy: PANDA EAST spol. s r.o.
Poslať správu Doprava Anglicko
Parkovacie lístky

Parkovacie lístky

Parkovacie lístky pre parkovacie automaty sú vyrábané ako kontinuálny pás vo forme roličiek alebo ako skladané (aj vo verzii s magnetickým prúžkom), oddelené priečnou perforáciou, so synchronizačnou značkou. Parkovacie lístky môžu byť aj číslované.
Prezentácia firmy: TECOM paper s.r.o.
Poslať správu Parkovacie lístky
Oceľové kontajnery

Oceľové kontajnery

Vyrábame odpadové oceľové kontajnery pre všetky typy nosičov. Oceľové kontajnery sú vyrobené podľa normy DIN 30722. Rozmery, prevedenie a povrchová úprava podľa priania zákazníka.
Prezentácia firmy: Alena Dorňáková KOVOVÝROBA
Poslať správu Oceľové kontajnery
Zapaľovanie a regulátory pre motocykle

Zapaľovanie a regulátory pre motocykle

Ponúkame elektropríslušenstvo pre motocykle domácich i zahraničných značiek. Vyrábame elektropríslušenstvo zdrojových i zapaľovacích sústav. Medzi naše hlavné produkty patrí zapaľovanie a regulátory pre motocykle.
Prezentácia firmy: VAPE spol. s r.o.
Poslať správu Zapaľovanie a regulátory pre motocykle
Cestné smerové stĺpiky

Cestné smerové stĺpiky

Vyrábame a dodávame cestné smerové stĺpiky s certifikátom CE, podľa technických podmienok TP 58, schválené Ministerstvom dopravy ČR. Cestné smerové stĺpiky vyrábame v klasickom prevedení kompaktné a montované, osadené plastovými odrazkami alebo retroflexnou fóliou.
Prezentácia firmy: Plastika SV s.r.o.
Poslať správu Cestné smerové stĺpiky
Predaj nosičov kolies

Predaj nosičov kolies

Predaj nosičov bicyklov na ťažné zariadenie, strechu alebo zadnú časť vozidla. Predaj nosičov kolies zahŕňa široký výber typov a značiek. Možné nakúpiť prostredníctvom e-shopu. Obráťte sa na nás v prípade hľadania konkrétneho výrobku či rád s výberom.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Predaj nosičov kolies
Požičovňa nosičov bicyklov

Požičovňa nosičov bicyklov

Požičovňa nosičov bicyklov na ťažné zariadení. Nosiče kolies sú v dnešnej dobe veľmi obľúbeným prvkom výbavy automobilov. Požičiavame nosiča na 2-3 bicykle, možnosť transportu i elektrobicyklov. Požičovňa nosičov bicyklov SVC Group. Pri akomkoľvek dotaze nás neváhajte kontaktovať.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Požičovňa nosičov bicyklov
Predaj ťažných zariadení

Predaj ťažných zariadení

Predaj ťažných zariadení pre osobné, terénne, dodávkové a nákladné vozidlá rôznych značiek pre celú EÚ. Naša ponuka zahŕňa viac ako 3500 druhov ťažných zariadení. Vykonávame tiež montáže a servis ťažných zariadení. Radi budeme nápomocní s výberom.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Predaj ťažných zariadení
Výroba ťažných zariadení

Výroba ťažných zariadení

Výroba ťažných zariadení pre všetky typy vozidiel dodávaných do Českej republiky a EÚ. Výroba ťažných zariadení pre osobné autá, dodávky, obytná a nákladné vozidlá. Sme najväčším českým výrobcom a predajcom ťažných zariadení na českom trhu s 26-ročnou tradíciou.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Výroba ťažných zariadení
Ťažná zariadenia

Ťažná zariadenia

Ťažná zariadenia sú vyrábané a schvaľované podľa smerníc Európskeho spoločenstva EC 94/20. Záruku kvality zabezpečuje systém riadenia kvality ČSN EN ISO 9001:2001 dozorovaný spoločnosťou TÜV. Ťažná zariadenia SVC Náchod sú originál české výrobky chránené patentami.
Prezentácia firmy: SVC Group s.r.o.
Poslať správu Ťažná zariadenia
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.