Domáce zariadenie a doplnky

Je tu 38 sekcií v ktorej sú 129 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 423
Rohože

Rohože

Protišmykové rohože, protiúnavové rohože a dekontaminačné lepivé rohože dodávame do priemyselných a potravinárskych prevádzok. Riešime vstupné čistiace zóny, na zapožičané čistiace rohože poskytujeme servis ( pranie a výmenu ).
Prezentácia firmy: LORIKA CZ s.r.o.
Poslať správu Rohože
Kovaný nábytok

Kovaný nábytok

Firma IRON - ART, s.r.o. je najväčším výrobcom kovového - kovaného nábytku a doplnkov v Českej republike. Na trhu pôsobíme už od roku 1996 a v našej ponuke nájdete kované postele, stoly, stoličky, doplnky a záhradný nábytok.
Prezentácia firmy: IRON - ART, s.r.o.
Poslať správu Kovaný nábytok
Kovové postele

Kovové postele

Kovové - kované postele sú vyrábané z masívnej ocele. Ručná výroba kovových postelí zaisťuje vysokú kvalitu remeselného spracovania. Často sú kovové postele kombinované s masívnym dubom. Záruka na kovové postele je 10 rokov.
Prezentácia firmy: IRON - ART, s.r.o.
Poslať správu Kovové postele
Vane

Vane

Od obdĺžnikových vaní, cez rohové vane, oválne vane, masážne vane a hydromasážne vane vedie cesta k nám.
Prezentácia firmy: Sanitec, s.r.o.
Poslať správu Vane
Kúpeľne fotogalérie

Kúpeľne fotogalérie

Malé kúpeľne fotogalérie. Navrhnite si vlastný ráz kúpeľne - fotogalérie, luxusné kúpeľne - fotogalérie, nadčasové riešenie kúpeľne - fotogalérie.
Prezentácia firmy: Sanitec, s.r.o.
Poslať správu Kúpeľne fotogalérie
Izbový termostat

Izbový termostat

Ide o jednoduchý elektronický izbový termostat pre ručnú reguláciu infračerveného vykurovania a automatické zníženie teploty v noci.
Prezentácia firmy: SAKUTUS CZ a.s.
Poslať správu Izbový termostat
Infravykurovanie

Infravykurovanie

Spoločnosť SAKUTUS CZ vyrába infravykurovanie značky ECORA, ktoré je vzhľadom k nízkym prevádzkovým nákladom efektívnym a úsporným spôsobom vykurovania. Infravykurovanie umožňuje v každej miestnosti pomocou termostatov nastaviť inú teplotu podľa požiadaviek zákazníkov.
Prezentácia firmy: SAKUTUS CZ a.s.
Poslať správu Infravykurovanie
Kuchynské sporáky

Kuchynské sporáky

Kuchynské sporáky spoločnosti ABX sú určené k vykurovaniu, prikurovaniu obytných miestností s možnosťou ohrevu, prípadne vareniu potravín. Kuchynské sporáky sú teda určené do prostredia obyčajného, bez nebezpečia výbuchu a prítomnosti prchavých látok podľa ČSN 332000-3.
Prezentácia firmy: ABX, spol. s r.o.
Poslať správu Kuchynské sporáky
Pracovné stoličky

Pracovné stoličky

Pracovné priemyselné stoličky Werksitz pre ergonomické dlhodobé zdravé sedenie vo výrobe. Sú vhodné pri montáži, do laboratórií aj čistých priestorov. Pracovné stoličky umožňujú nezávislé nastavenie sklonu a výšky sedadla a operadla.
Prezentácia firmy: LORIKA Slovakia s.r.o.
Poslať správu Pracovné stoličky
Regál Dexion

Regál Dexion

Dodávame skladovacie a archivačné vybavenie s bohatou ponukou regálových zariadení. Celosvetovo pôsobíme v oblasti vybavenia skladov, dopravníkovej techniky a zariadenia závodov. Regál Dexion do kancelárie, archívov či skladov, regálové systémy alebo skladovacie systémy.
Prezentácia firmy: DEXION, s.r.o.
Poslať správu Regál Dexion
Konzolové regály

Konzolové regály

Konzolové regály Dexion sú univerzálnym skladovacím systémom pre akýkoľvek tyčový materiál. Dopravníková technika, ktorá dopraví Váš tovar na správne miesto bez námah: spádové regály, horizontálne karusely, pásové a valčekové dopravníky.
Prezentácia firmy: DEXION, s.r.o.
Poslať správu Konzolové regály
Paletové regály

Paletové regály

Využitie paletových regálov vo výškových i príručných skladoch, chladiarenských priestoroch, pre manuálnu i automatizovanú obsluhu skladu. Zvláštne požiadavky na vyššiu kapacitu regálových skladov: posuvné paletové regály s jednou obslužnou uličkou, vjazdové regály.
Prezentácia firmy: DEXION, s.r.o.
Poslať správu Paletové regály
Policové regály

Policové regály

Regály skrutkované je možné montovať v kompletnom skrutkovanom prevedení alebo v kombinácii s policami zavesenými na háčikoch. Policové regály prestaviteľné umožňujú montáž regálov bez náradia a oba typy sú vhodné pre realizáciu viacpodlažných regálových konštrukcií.
Prezentácia firmy: DEXION, s.r.o.
Poslať správu Policové regály
Rekuperácia

Rekuperácia

Čistička vzduchu ELAIR je ventilačná jednotka s tepelným čerpadlom pre dokonalú výmenu vzduchu v objekte bez straty tepla ( rekuperácia ). Čistička vzduchu ELAIR má vyššiu účinnosť ako klasická rekuperácia a je menšia. Ventilácia je takmer bezúdržbová a za nižšiu cenu.
Prezentácia firmy: ELMET, spol. s r. o.
Poslať správu Rekuperácia
Kovania na postele

Kovania na postele

V kategórii kovania na postele ponúkame plastové komponenty pre výrobu roštov a postelí, držiaky, lamiel, podperné prvky, krytky kovania, klzáky atď.
Prezentácia firmy: K&S, lisovna plastů
Poslať správu Kovania na postele
Plastové úchytky

Plastové úchytky

Vyrábame plastové úchytky, medzi ich hlavné prednosti patrí priaznivá cena a dlhá životnosť. Vybrať si môžete z piatich variantov, ktoré sa od Sebel líšia tvarom a celkovým dizajnovým prevedením. Všetky plastové úchytky máme na sklade.
Prezentácia firmy: K&S, lisovna plastů
Poslať správu Plastové úchytky
Vstrekovanie plastov

Vstrekovanie plastov

Vstrekovanie plastov predstavuje výrobu z vlastných foriem i z foriem zákazníkov. Ponúkame vstrekovanie plastov na zakázku vrátane vypracovania ponuky a technologického posúdenia. Vstrekovanie plastov z materiálov PA, PE, PP, PC, PS, ABS, PBT, SAN a ďalších.
Prezentácia firmy: K&S, lisovna plastů
Poslať správu Vstrekovanie plastov
Plastové nábytkové kovanie

Plastové nábytkové kovanie

Plastové nábytkové kovanie dodávame truhlárom, veľkoobchodom s nábytkovým kovaním i významných výrobcom nábytku. Naše plastové nábytkové kovanie sa vyznačuje vynikajúcim pomerom kvality a ceny. Plastové nábytkové kovanie vyrábame v širokej farebnej škále.
Prezentácia firmy: K&S, lisovna plastů
Poslať správu Plastové nábytkové kovanie
Zaváracie poháre

Zaváracie poháre

Zaváracie poháre tvoria nezanedbateľnú časť nášho širokého sortimentu. V posledných rokoch sa snažíme jeho ponuku neustále rozširovať o nové typy. Zaváracie poháre a všetok skladom dostupný tovar sme schopní dodať v množstve od 1 kusa.
Prezentácia firmy: BRICOL - M, spol. s r.o.
Poslať správu Zaváracie poháre
Kamenný koberec

Kamenný koberec

Kamenný koberec je finálna povrchová úprava vhodná pre exteriér aj interiér. Kamenný koberec sa najčastejšie používa na terasu, k bazénu, na chodníky, do altánku, na cesty a schody, do kancelárskych priestorov, barov a reštaurácií, kúpeľní a ďalšie.
Prezentácia firmy: BAUDEKOR s.r.o.
Poslať správu Kamenný koberec
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.