Darčeky a remeselné umenie

Je tu 22 sekcií v ktorej sú 24 podsekcií
 
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9
Zobrazujem produkty 8194 celkom 174
Priemyslový design

Priemyslový design

Priemyslový design, produktový design. Využívanie nových tvorivých nástrojov v súlade so súčasným technickým rozvojom. Priemyslový design pre dopravu, priemyslový design pre lékárstvo.
Prezentácia firmy: Jiří Španihel - průmyslový designér
Poslať správu Priemyslový design
Pomníky z prírodného kameňa

Pomníky z prírodného kameňa

Pomníky z prírodného kameňa Vám radi zhotovíme podľa Vášho priania, vrátane krytia, doplnkov, písma, opráv, zlatenia. V našej fotogalérii nájdete ukážku pomníkov z prírodného kameňa. Alebo nás navštívte a môžete si prehliadnuť hotové pomníky na predaj.
Prezentácia firmy: KAMENICTVÍ Čech
Poslať správu Pomníky z prírodného kameňa
Investičné diamanty

Investičné diamanty

Špecializujeme sa na predaj a poradenstvo v oblasti investičné diamanty. Vďaka naším obchodným kvalitám sme úspešne prenikli na medzinárodný trh. Priamy vstup na burzy v Antwerpách a Izraeli nám zaručuje maximálny servis a výborné ceny pre investičné diamanty.
Prezentácia firmy: INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
Poslať správu Investičné diamanty
Ručne maľované sklo s kovom

Ručne maľované sklo s kovom

Naša firma ponúka ručne maľované sklo s kovom v širokej škále povrchovo zdobeného skla rôznych tvarov a ornamentov doplneného ručnou rytinou. Ručne maľované sklo s kovom vo veľkom výbere z množstva motívov, farieb a rytín.
Prezentácia firmy: Glass Fantasy
Poslať správu Ručne maľované sklo s kovom
Sklenená bižutéria

Sklenená bižutéria

Sklenená bižutéria sa u nás vyrába už s dlhoročnou tradíciou. Ponúkame Vám široký sortiment náhrdelníkov, náramkov, náušníc, opaskov, ale i voľné perly v mnohých tvaroch, farbách a veľkostiach. Sklenená bižutéria podľa návrhu zákazníka.
Prezentácia firmy: SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.
Poslať správu Sklenená bižutéria
Ručne dekorované sklo

Ručne dekorované sklo

Ručne dekorované sklo štúdia Miracle je vytvorené celkom novou technikou dekorovania sklenených výrobkov s možnosťou aplikácie motívov začínajúc obdobím secesie cez akékoľvek štýly 21. storočia. Ručne dekorované sklo vyvážame s veľkým úspechom do 35 krajín sveta.
Prezentácia firmy: Studio Miracle - Vlasta Voborníková
Poslať správu Ručne dekorované sklo
Krištáľové lustre

Krištáľové lustre

Krištáľové lustre moderné i klasické. Krištáľové lustre sú vyrábané z leštenej mosadze a zdobené ručne či strojovo brúsenými krištáľovými dielmi a príveskami Asfour, Strass Swarovski, Spectra Swarovski i príveskami historického typu českej proveniencie.
Prezentácia firmy: Bořivoj Tomeš – Art Crystal
Poslať správu Krištáľové lustre
Sklenené darčekové predmety

Sklenené darčekové predmety

Sklenené darčekové predmety vyrábame z českého ručne brúseného skla. Naše sklenené darčekové predmety sú koncipované tak, aby zahŕňali darčeky rôzneho významu, pre rôzne príležitosti, rôzne osoby, v niekoľkých cenových hladinách.
Prezentácia firmy: ELEF, Lukáš a Frouz
Poslať správu Sklenené darčekové predmety
Náušnice z chirurgickej ocele

Náušnice z chirurgickej ocele

Ponúkame Vám originálne módne náušnice z chirurgickej ocele. Náušnice z chirurgickej ocele rozličných tvarov a veľkostí odpovedajúce presne Vášmu štýlu nájdete na našom e-shope. Na našom e-shope nájdete široký sortiment nielen šperkov z chirurgickej ocele.
Prezentácia firmy: SKALIMAR s.r.o.
Poslať správu Náušnice z chirurgickej ocele
Prstene chirurgická oceľ

Prstene chirurgická oceľ

Prstene chirurgická oceľ - rozličných tvarov a veľkostí od klasických až po najmodernejšie podľa nových trendov, v prevedení matnom či leštené do vysokého lesku. Prstene chirurgická oceľ - zdobené zlátením.
Prezentácia firmy: SKALIMAR s.r.o.
Poslať správu Prstene chirurgická oceľ
Brúsené nápojové sklo

Brúsené nápojové sklo

Brúsené nápojové sklo kristalin s rôznými vzormi brusu a druhu. Nápojové sklo vyrábame i priamo na prianie zákazníka podľa zadaných podkladov zo strany zákazníka. Nápojové sklo je dekorované ručným brúsením. Brúsené nápojové sklo je našim hlavným produktom.
Prezentácia firmy: BRANS BOHEMIA v.o.s.
Poslať správu Brúsené nápojové sklo
Drevené regály na víno

Drevené regály na víno

Drevené regály na víno vyrábame napríklad z buku, masívneho duba, smreka. Drevené regály a stojany na víno sú vhodné nielen pre vinárov, ale i pre dokrášlenie domova, prekvapenie priateľov, obchodných partnerov. Pri väčšom odbere tovaru možná individuálna zľava.
Prezentácia firmy: dakr.net
Poslať správu Drevené regály na víno
Investičné diamanty

Investičné diamanty

DTC zaistí bezpečnú medzinárodnú prepravu pre Vaše investičné diamanty do 110 krajín sveta. Prírodné brúsené investičné diamanty prepravia do certifikačného laboratória v Európe či USA. DTC predáva investičné diamanty pod burzovnou cenou RAPAPORT.
Prezentácia firmy: DIAMOND TRADE CENTER a.s.
Poslať správu Investičné diamanty
Smaltované cedule

Smaltované cedule

Smaltované cedule sú rovné, signované a bombírované do veľkosti 1 x 1 m. Sú ručne šablonované alebo tvorené smaltovanou obtlačou na základný smalt. Smaltované cedule Vám môžeme navrhnúť v našom grafickom štúdiu.
Prezentácia firmy: Smaltovna Český Brod, s.r.o.
Poslať správu Smaltované cedule
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.