Darčeky a remeselné umenie

Je tu 21 sekcií v ktorej sú 24 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 172
České korálky

České korálky

České korálky priamo od výrobcu z regiónu medzinárodne známej "jabloneckej bižutérie." Ponúkame ako klasické korálky, tak povrchovo upravované brúsením do rôznych tvarov, napríklad slávikov, radlí, olív a ďalších.
Prezentácia firmy: Zakoglass s.r.o.
Poslať správu České korálky
Sklenené brúsené perly

Sklenené brúsené perly

Vyrábame sklenené brúsené perly vo všetkých farebných odtieňoch. Sklenené brúsené perly ďalej povrchovo zušľachťujeme, napríklad listrovaním, voskovaním, alebo vákuovými pokovmi.
Prezentácia firmy: Zakoglass s.r.o.
Poslať správu Sklenené brúsené perly
Feng Shui kryštál

Feng Shui kryštál

Feng Shui kryštály z optickej skloviny najvyššej kvality. Všetky fazety mechanicky brúsené a mechanicky leštené pre dosiahnutie čo najlepších optických vlastností. Feng Shui kryštál je vhodný všade tam, kde podľa učenia feng shui prúdi príliš veľa energie.
Prezentácia firmy: Glasstech, s.r.o.
Poslať správu Feng Shui kryštál
Štrasová bižutéria

Štrasová bižutéria

Naša štrasová bižutéria je vyrábaná prevažne ručne a z tohoto dôvodu sa stala veľmi vyhľadávaným artiklom, hlavne v zahraničí. Štrasová bižutéria je každoročne obohatená o približne 300 nových typov v kolekcii. Vyrobíme však aj vzory, ktoré si sami navrhnete.
Prezentácia firmy: RIAL
Poslať správu Štrasová bižutéria
Krištáľová mydla

Krištáľová mydla

Krištáľová mydla sa spracovávajú ručne z mydlovej hmoty, ktorá je dokonale priehľadná. Táto mydlová hmota umožňuje vzniknúť mnohým atraktívnym variantom krištáľového mydla, ktoré umocnia pôžitok z kúpeľa a prevonia každú kúpeľňu.
Prezentácia firmy: BOEMI
Poslať správu Krištáľová mydla
Potlač papierových obalov

Potlač papierových obalov

Medzi naše hlavné činnosti patrí potlač papierových obalov. Potlačou papierových obalov o sebe naša firma zaoberá už 17 rokov. Ponúkame tiež plnofarebne obaly s lamináciou.
Prezentácia firmy: BijouxPack
Poslať správu Potlač papierových obalov
Reklamné aromatické visačky

Reklamné aromatické visačky

Reklamné aromatické visačky vyrábame z ručne hladenej papierovej lepenky hrúbky 1,5mm s matným povrchom. Grafika na reklamné aromatické visačky sa tlačí UV ofsetom CMYK priamo na lepenku. K prevoňaniu používame výhradne esencie českého výrobcu.
Prezentácia firmy: MONT GROUP s.r.o.
Poslať správu Reklamné aromatické visačky
Swarovski Elements

Swarovski Elements

Sme autorizovaný predajca príveskov a kameňov Swarovski Elements, brúsených krištáľov od svetoznámeho výrobcu šperkov. Prívesky Swarovski Elements sú určené pre tvorbu vlastných výrobkov od náušníc, náhrdelníkov, alebo napríklad prsteňov.
Prezentácia firmy: Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Poslať správu Swarovski Elements
Sklenené korálky

Sklenené korálky

Sklenené korálky s najširšou ponukou na domácom trhu. Sklenené korálky sú komponentom pre tvorbu klasické a moderné bižutérie. Náš eshop ponúka spolu s korálkami aj ďalšie výrobky určené na jej výrobu. Kvalita za rozumné ceny.
Prezentácia firmy: Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Poslať správu Sklenené korálky
České korálky

České korálky

České korálky určené pre výrobu klasickej i modernej bižutérie nájdete spoločne s ďalšími bižutérnymi i striebornými komponentami v pestrej ponuke firmy Bijoux Components. Naše korálky sú preslávené vysokou kvalitou vychádzajúcou z tradície výroby "jabloneckej bižutérie".
Prezentácia firmy: Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Poslať správu České korálky
Ručne brúsený olovnatý krištál

Ručne brúsený olovnatý krištál

Ručne brúsený olovnatý krištál vysokej kvality ručnej práce presne podľa priania zákazníka. Ručne brúsený olovnatý krištál dodávame výberom z nášho katalógu alebo podľa zadaných podkladov. Ručne brúsený olovnatý krištál v širokom výbere druhu a brusu.
Prezentácia firmy: Perfekt Glass
Poslať správu Ručne brúsený olovnatý krištál
Sklenená bižutéria

Sklenená bižutéria

Sklenená bižutéria a módne doplnky z exkluzívnej bižutérie ponúkame vo vysokej kvalite. Pestrofarebný design, kombinácia rôznych druhov materiálov a vysoká kvalita je exkluzivita našej firmy. Sklenená bižutéria z Českého kryštálu má dlhoročnú tradíciu.
Prezentácia firmy: COLLEGIUM Trade, s. r. o.
Poslať správu Sklenená bižutéria
Sklenené pilníky

Sklenené pilníky

Sklenené pilníky sa vyrábajú v niekoľkých rozmeroch, jednostranné i obojstranné. Sú šetrné k Vašim nechtom. Náročný zákazník si môže naše sklenené pilníky nechať ozdobiť i drahým kameňom či zlatom.
Prezentácia firmy: DO.OL.-GLASS s. r. o.
Poslať správu Sklenené pilníky
Vodné fajky

Vodné fajky

Vodné fajky ( hookah, šíša, nargile ) u nás k dostaniu vo všetkých veľkostiach v tradičnom i netradičnom prevedení. V ponuke taktiež kompletné príslušenstvo a uhlíky. Vodné fajky starostlivo vyberáme, sami dovážame a distribuujeme do všetkých krajín Európskej únie.
Prezentácia firmy: Svět dýmek.cz
Poslať správu Vodné fajky
Obrazy

Obrazy

Predávame originálne obrazy. Olejomaľby na plátne. Ponúkame obrazy v rôznych rozmeroch a motívoch. Postupne rozširujeme našu ponuku o ďalšie kategórie a motívy. Vyberte si na stránkach firmy BUREŠ ART obraz podľa Vašeho vkusu.
Prezentácia firmy: BUREŠ ART s.r.o.
Poslať správu Obrazy
Reprodukcia obrazov

Reprodukcia obrazov

Firma Bureš Art s.r.o. Vám ponúka reprodukcie obrazov v najširšom výbere v celej východnej Európe. Výhradné zastúpenie firmy May z Nemecka, vlastná tlač reprodukcií, rozšírenie sortimentu o reprodukcie ďalších firiem z celého sveta, stroj na povrchovú úpravu reprodukcií.
Prezentácia firmy: BUREŠ ART s.r.o.
Poslať správu Reprodukcia obrazov
Bubenícke paličky

Bubenícke paličky

Bubenícke paličky – štandardná séria, bubenícke paličky i vyrábané na zakázku podľa zadaných rozmerov, alebo bubenícke paličky požadovaného tvaru, či modelu.
Prezentácia firmy: R - STICK
Poslať správu Bubenícke paličky
Priemyslový design

Priemyslový design

Priemyslový design, produktový design. Využívanie nových tvorivých nástrojov v súlade so súčasným technickým rozvojom. Priemyslový design pre dopravu, priemyslový design pre lékárstvo.
Prezentácia firmy: Jiří Španihel - průmyslový designér
Poslať správu Priemyslový design
Pomníky z prírodného kameňa

Pomníky z prírodného kameňa

Pomníky z prírodného kameňa Vám radi zhotovíme podľa Vášho priania, vrátane krytia, doplnkov, písma, opráv, zlatenia. V našej fotogalérii nájdete ukážku pomníkov z prírodného kameňa. Alebo nás navštívte a môžete si prehliadnuť hotové pomníky na predaj.
Prezentácia firmy: KAMENICTVÍ Čech
Poslať správu Pomníky z prírodného kameňa
Investičné diamanty

Investičné diamanty

Špecializujeme sa na predaj a poradenstvo v oblasti investičné diamanty. Vďaka naším obchodným kvalitám sme úspešne prenikli na medzinárodný trh. Priamy vstup na burzy v Antwerpách a Izraeli nám zaručuje maximálny servis a výborné ceny pre investičné diamanty.
Prezentácia firmy: INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
Poslať správu Investičné diamanty
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.