Darčeky a remeselné umenie

Je tu 22 sekcií v ktorej sú 24 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem produkty 6180 celkom 174
Starožitnosti Praha

Starožitnosti Praha

Bazar Jelínek, Antik-shop.cz, starožitnosti Praha. V ponuke nájdete starožitný nábytok, svietidlá, hodiny, drobné starožitnosti ako porcelán, ale i veľké fontány či brány. Starožitnosti nájdete v objekte River Town Prague, Holešovice, Praha 7.
Prezentácia firmy: Antik-shop.cz
Poslať správu Starožitnosti Praha
Starožitný nábytok Praha

Starožitný nábytok Praha

Starožitný nábytok Praha. Ponúkame starožitný a štýlový nábytok, lustre, hodiny, umelecké predmety, porcelán, kované brány, záhradnú architektúru vrátane sôch, fontán a liatiny. Starožitný nábytok Praha 7 - Holešovice.
Prezentácia firmy: Antik-shop.cz
Poslať správu Starožitný nábytok Praha
Fotoobrazy

Fotoobrazy

Krásne fotoobrazy na mieru do bytu aj kancelárie. Foto obrazy na stenu, dekorácie do bytu. Tlačíme obrazy na plátno z Vašich fotografií alebo fotky z našej fotobanky Fotky-Foto.cz. Fotoobrazy podľa Vášho výberu. Tiež obrazy a plagáty svetových celebrít!
Prezentácia firmy: Fotobanka.Fotky-Foto.cz
Poslať správu Fotoobrazy
Vonné oleje

Vonné oleje

Dovážame kvalitné orientálne a ázijské vonné oleje a tyčinky, sviečky, doplnky pre aromaterapiu ( aromalampy, stojany na vonné tyčinky, svietniky ). Skladom ponúkame esenciálne aroma a masážne vonné oleje a balzamy ( bambucké maslo ) značky Salus ( Saloos ).
Prezentácia firmy: Batavia s.r.o.
Poslať správu Vonné oleje
Darčekové krabičky

Darčekové krabičky

Dovážame látkove, papierové aj drevené darčekové krabičky a šperkovnice. Skladom ponúkame po celej Českej republike dámske drevené a orientálne šperkovnice potiahnuté dekoračnou látkou, darčekové plechové krabičky s rozmanitými motívmi ( rasta, Bob Marley, hemp a iné ).
Prezentácia firmy: Batavia s.r.o.
Poslať správu Darčekové krabičky
Tabák do vodných fajok

Tabák do vodných fajok

Dovážame a predávame tabák do vodných fajok Prince Molasses cherry, fruit mix, melón, jablko, jahoda, citrus a ďalší tabák. Ponúkame rýchlozápalné uhlie do vodnej fajky Alladin, drviče tabáku, šlukovky, a ďalšie potreby na hulenie či fajčiarske doplnky.
Prezentácia firmy: Batavia s.r.o.
Poslať správu Tabák do vodných fajok
Orientálne drevené dekorácie

Orientálne drevené dekorácie

Orientálne drevené dekorácie sú vhodným doplnkom do každého bytu. Soška mačky, slona či masky z ušľachtilého dreva ( teak, chamjuri, akácia ) sa stanú krásnou dekoráciou akéhokoľvek interiéru. Orientálne drevené dekorácie v tradičnom aj modernom designe.
Prezentácia firmy: Batavia s.r.o.
Poslať správu Orientálne drevené dekorácie
Orientálna bižutéria

Orientálna bižutéria

Skladom ponúkame orientálne šperky, bižutériu a odevné doplnky z kože a z konope (hemp). E-shop ponúka množstvo orientálnej bižutérie ako náhrdelníky, náramky, náušnice, prstene z kostí, dreva a ďalších prírodných materiálov, naviac aj šperky z chirurgickej ocele.
Prezentácia firmy: Batavia s.r.o.
Poslať správu Orientálna bižutéria
Pralinky

Pralinky

Čokoládové pralinky vyrábame z kvalitných surovín z Čiech, Belgicka a Talianska. Čokoládové pralinky vyrábame v 25 druhoch. Pralinky sú plnené originálnymi náplňami. Náplne sú vo väčšine prípadov miešané podľa naších vlastných receptúr.
Prezentácia firmy: ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.
Poslať správu Pralinky
Cínové perle

Cínové perle

Vyberte si kvalitný cínovej perly, ktoré sa stanú vašou ozdobou prí akejkoľvek príležitosti. K dispozícii máte cínovej perly v jedinečných farebných odtieňoch a tvaroch.
Prezentácia firmy: JAMAS Co., s.r.o.
Poslať správu Cínové perle
Tlačené perly

Tlačené perly

Ponúkame stláčané perly v mnohých farebných, rozmerových a tvarových prevedeniach. Tlačené perly sú vhodné pre slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Pôsobí veľmi dekoativně a sú ideálnym doplnkom každej ženy.
Prezentácia firmy: JAMAS Co., s.r.o.
Poslať správu Tlačené perly
České guličky

České guličky

Dodávame české guličky v širokom sortimente rôznych veľkostí, farieb a tvarov. České guličky vyvážame do celého sveta. Perly a perličky sú tradičným výrobkom našej oblasti. Sklenené perly sú prírodné a nemôžu byť nahradené inými materiálmi.
Prezentácia firmy: JAMAS Co., s.r.o.
Poslať správu České guličky
Sklenené perly

Sklenené perly

Dodávame sklenené perly v širokom sortimente rôznych veľkostí, farieb a tvarov. Sklenené perly vyvážame do celého sveta. Perly a perličky sú tradičným výrobkom našej oblasti. Naše výrobky sú prírodné a nemôžu byť nahradené inými materiálmi.
Prezentácia firmy: JAMAS Co., s.r.o.
Poslať správu Sklenené perly
Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre od firmy Wranovský. Našou špecializáciou sú návrhy a ručná výroba kvalitných a originálnych svietidiel. Vyrábame sklenené lustre na mieru, či už sa jedná o klasické, nadčasové sklenené lustre či kovové a iné luxusné svietidlá do moderných interiérov.
Prezentácia firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslať správu Sklenené lustre
České krištáľové lustre

České krištáľové lustre

Firma Wranovský navrhuje a vyrába kvalitné české krištáľové lustre a iné originálne moderné svie-tidlá. Svojim zákazníkom ponúka nielen klasické nadčasové české krištáľové lustre, ale vyrába aj kovové a iné luxusné svietidlá do moderných interiérov.
Prezentácia firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslať správu České krištáľové lustre
Šiltovky

Šiltovky

Vyrábame kvalitné šiltovky, reklamné šiltovky, šiltovky s výšivkou či logom, šiltovky zimné i letné, na šiltovky sme schopní vyšiť logo či znak podľa Vašej predlohy, ďalej vyrábame čapice, klobúky a ostatné pokrývky hlavy.
Prezentácia firmy: Ing. Zdeněk Blažek
Poslať správu Šiltovky
Reklamné tričká

Reklamné tričká

Reklamné tričká BC – 190 g. Počet farieb 28, viac než 700 druhov. Reklamné tričká dámske, pánske a detské. Tričká 100% bavlna alebo zmes bavlny/elastanu. B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan.
Prezentácia firmy: GEKKO PROMOTION s.r.o.
Poslať správu Reklamné tričká
Retro štýl

Retro štýl

Retro štýl je nielen moderný a pohodlný, ale nesie si punc luxusu. Jednou z najväčších výhod štýlu Retro je však fakt, že vlastne nikdy nevyjde z módy. Ľudia sa znovu vracajú k starým veciam, pretože im symbolizujú kvalitu, ktorá prekonala niekoľko generácií.
Prezentácia firmy: RETROSTYL
Poslať správu Retro štýl
Kytice online Česká republika

Kytice online Česká republika

Naša služba kytice online Česká republika zabezpečuje dodanie kvetín na akýkoľvek účel po celej Českej republike a po celom svete. Môžete u nás objednať kvetiny zo všetkých kútov sveta pre Vašich blízkych a my ich doručíme presne podľa vašich požiadaviek.
Prezentácia firmy: Kytice.cz
Poslať správu Kytice online Česká republika
Ohňové korálky

Ohňové korálky

Spoločnosť Zakoglass vyrába a dodáva krásne ohňové korálky v pestrej ponuke farieb. Ohňovej korálky sú vo veľkostiach 3 - 18 mm, s doručením i do zahraničia. Ponúkame rôzne povrchové úpravy korálok.
Prezentácia firmy: Zakoglass s.r.o.
Poslať správu Ohňové korálky
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.