Chemikálie, plasty a suroviny

Je tu 29 sekcií v ktorej sú 40 podsekcií
 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem produkty 7190 celkom 312
Výlisky z plastov

Výlisky z plastov

Vyrábame výlisky z plastov od návrhu po finálny výrobok, vrátane zhotovenia formy a orezávacích prípravkov. Opracovanie do finálneho tvaru pomocou orezu na CNC strojoch umožňujúcich vysoko presné a rýchle orezávanie výliskov zo zárukou opakovateľnosti.
Prezentácia firmy: MIFER, s.r.o.
Poslať správu Výlisky z plastov
Automobilové tesnenia

Automobilové tesnenia

Naša firma sa zameriava na výrobu automobilového tesnenia. Ide o ploché tesnenie do áut všetkých výrobcov a typov áut. Pre výrobu automobilového tesnenie používame materiály: motorit, meď, temafast, gumokorek a iné.
Prezentácia firmy: KUTIFEL s.r.o.
Poslať správu Automobilové tesnenia
Drevopredaj

Drevopredaj

Drevopredaj truhlárskeho a exotického reziva, lepené a konštrukčné hranoly ( KVH, BSH ), obkladové a podlahové palubovky, škárovky, biodosky, fasádny obklad THERMOWOOD ( tepelne upravené drevo ). Drevopredaj kvalitného reziva z celého sveta.
Prezentácia firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Poslať správu Drevopredaj
Bužírky

Bužírky

Bužírky ochranné a rozlišovacie vytlačujeme z rôznych druhov granulátov mäkčeného PVC tak, aby vlastnosti bužírok čo najlepšie odpovedali požadovanému účelu. Bužírky sú vyrábané iba z primárnych granulátov bez prímesí regranulátov a drte.
Prezentácia firmy: INTRIS, s.r.o.
Poslať správu Bužírky
Klipovacie pásky

Klipovacie pásky

Klipovacie pásky alebo Clipband slúžia k uzatváraniu sáčkov a iných obalov. Klipovacie pásky vyrábame z Fe drôtu a sú potiahnuté polypropylénom ( PP ). Jedná sa o moderný a efektívny pomocný prostriedok v balení výrobkov rôznych druhov.
Prezentácia firmy: INTRIS, s.r.o.
Poslať správu Klipovacie pásky
Technické výlisky

Technické výlisky

Technické výlisky sú vyrábane na zakázku. Technické výlisky - realizácia projektu od návrhu, výroby nástroja, vzorovania až po samotnú výrobu.
Prezentácia firmy: J.P. PLAST, s. r.o.
Poslať správu Technické výlisky
Vyfukované plastové obaly

Vyfukované plastové obaly

Vyfukované plastové obaly v rôznom farebnom prevedení podľa priania zákazníka, vrátane farebnej tlače. Vyfukované plastové obaly majú certifikáciu pre prepravu nebezpečných látok podľa medzinárodných noriem alebo potravinárske atesty.
Prezentácia firmy: J.P. PLAST, s. r.o.
Poslať správu Vyfukované plastové obaly
Dezinfekčné prostriedky

Dezinfekčné prostriedky

Ponúkame kvalitné dezinfekčné prostriedky, ktoré čistia a bielia škáry, odstraňujú plesne, baktérie a zlovestnej pachy. Dezinfekčné prostriedky sú spoľahlivým prostriedkom proti plesniam a baktériám.
Prezentácia firmy: Zenit,spol.s r.o.
Poslať správu Dezinfekčné prostriedky
Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

Firma Zenit vyrába univerzálne aj špeciálne čistiace prostriedky pre profesionálnu sféru, priemysel i domácnosť. V našom sortimente nájdete i dezinfekčné, umývacie a pracie prostriedky, toaletné i tekuté mydlá, sprchové gély, šampóny a umývacie pasty.
Prezentácia firmy: Zenit,spol.s r.o.
Poslať správu Čistiace prostriedky
Čistiace rohože

Čistiace rohože

Čistiace rohože vonkajšie v ráme aj voľne, protiskĺzové s drenážou - gumové rohože, gumové rohože, čistiace zóny, ergonomické rohože, textilné rohože. Upratovacia služba, prostriedky, stroje, deratizácia - dezinfekcia - dezinsekcia, upratovacia chémia.
Prezentácia firmy: de Wolf GROUP s. r. o.
Poslať správu Čistiace rohože
Stavby zdravotníckych priestorov

Stavby zdravotníckych priestorov

Pre stavby zdravotníckych priestorov sme vyvinuli: Surgical – moderný systém výstavby operačných sál a iných zdravotníckych priestorov, pripravený pre technológie budúcnosti. Tento stavebnicový systém je prevádzkovo, priestorovo, farebne a materiálovo variabilný.
Prezentácia firmy: BLOCK a.s.
Poslať správu Stavby zdravotníckych priestorov
Šamot

Šamot

Ponúkame 55 druhov glazúr, 750 druhov kachlí, ríms a doplnkov, kachlovia na repliky historických krbov a ručne ťahané kachle, šamoty, šamotové plátky, ťahy, krbový šamot a tehly šamotky, systém 4R.
Prezentácia firmy: MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.
Poslať správu Šamot
Výroba karbónových dielov

Výroba karbónových dielov

Výroba karbónových dielov na objednávku so zameraním na automobilový priemysel. Výroba karbónových dielov v spoločnosti Benet Automotive je súčasťou prevádzky spracovanie kompozitných materiálov - z uhlíkových vlákien a sklolaminátu.
Prezentácia firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Poslať správu Výroba karbónových dielov
Výroba polyuretánu technológiou RIM

Výroba polyuretánu technológiou RIM

Výroba polyuretánu technológiou RIM predstavuje metódu reakčného vstrekovania s vystužením. Výroba polyuretánu v spoločnosti Benet Automotive prebieha na dvoch lisovacích zariadeniach a za pomoci dvoch vstrekovacích technológií.
Prezentácia firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Poslať správu Výroba polyuretánu technológiou RIM
Predaj a nákup dreva

Predaj a nákup dreva

Nákup a predaj dreva od ostatných vlastníkov lesov. Predaj dreva je uskutočňovaný vo všetkých hrúbkových a kvalitatívnych triedach v drevinnej skladbe SM, BO, MD, BK v dĺžkach 2-14 m. Nákup ihličnatého aj listnatého dreva všetkých hrúbkových a kvalitatívnych tried a driev.
Prezentácia firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Poslať správu Predaj a nákup dreva
Stroje na plasty

Stroje na plasty

Firma Kuboušek s.r.o. je výhradným obchodným zástupcom významných výrobcov technologických zariadení pre spracovanie plastov. Ponúkame stroje na plasty a zastúpenie firiem: KRAUSS-MAFFEI, SEPRO, EAS, MATTEC. Stroje na plasty - predaj a servis.
Prezentácia firmy: KUBOUŠEK s.r.o.
Poslať správu Stroje na plasty
Meracie prístroje

Meracie prístroje

Meracie prístroje MITUTOYO - dovoz, predaj a servis meracích prístrojov firmy MITUTOYO pre Českú republiku. Meracie prístroje MITUTOYO patria ku svetovej špičke v meracích prístrojoch. Meracie prístroje súradnicové, kombinované, profilomery, drsnomery.
Prezentácia firmy: KUBOUŠEK s.r.o.
Poslať správu Meracie prístroje
Meradlá MITUTOYO

Meradlá MITUTOYO

Dovážame, predávame a servisujeme meradlá od firmy MITUTOYO. Súradnicové meradlá MITUTOYO - nová dimenzia zaistenia kvality, špičková technológia pre najvyššiu presnosť. Kombinované meradlá MITUTOYO - plnohodnotné meranie drsnosti a profilu.
Prezentácia firmy: KUBOUŠEK s.r.o.
Poslať správu Meradlá MITUTOYO
Plexisklo

Plexisklo

Firma KOPLAST Vám ponúka plexisklo a výrobky z plexiskla. Spracovávame plexisklo s využitím najmodernejších technológií Multicam ( CNC Router, Laser ). Vykonávame kompletnú výrobu, ako je ohýbanie, lepenie a leštenie vo vysokej kvalite spracovania.
Prezentácia firmy: KOPLAST spol. s r.o.
Poslať správu Plexisklo
Vákuové lisy

Vákuové lisy

Spoločnosť KOPLAST vyrába vákuové lisy rady VL800, VL1000, VL1500 a VL2000. Vákuové lisy KOPLAST sú certifikované certifikačným orgánom ITI TÜV pre Európu. Vákuové lisy KOPLAST sú určené k tvarovaniu tabuľových plastov od hrúbky 0,3 mm do 5,0 mm.
Prezentácia firmy: KOPLAST spol. s r.o.
Poslať správu Vákuové lisy
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.