Chemikálie, plasty a suroviny

Je tu 29 sekcií v ktorej sú 40 podsekcií
 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem produkty 3150 celkom 309
Priemyslové tesnenia

Priemyslové tesnenia

Priemyslové tesnenia prírubové, priemyslové tesnenia kovové, priemyslové tesnenia špirálovo vinuté, priemyslové tesnenia hrebienkové, priemyslové tesnenia korugované, bezazbestové tesniací dosky, PTFE, upchávkové šnúry, pásky.
Prezentácia firmy: P O K O R N Ý , spol. s r.o.
Poslať správu Priemyslové tesnenia
Požiarne-športové hadice

Požiarne-športové hadice

Požiarne-športové hadice rady Pyrotex Supersport a Pyrotex Firesport. Požiarne športové hadice moderná konštrukcia zložená z polyesterovej tkaniny a tenkostennej gumovej vložky. Táto hadica je vyvinutá špeciálne pre požiarny šport tej najvyššej úrovne.
Prezentácia firmy: TECHNOLEN BOJANOV s.r.o.
Poslať správu Požiarne-športové hadice
Požiarne hadice

Požiarne hadice

Vyrábame požiarne hadice niekedy označované tiež ako zásahové hadice. Okrem požiarnych hadíc vyrábame a dodávame aj športové hadice pre požiarne športy, hydrantové hadice a priemyselné hadice. Požiarne hadice sú certifikované podľa národných noriem.
Prezentácia firmy: TECHNOLEN BOJANOV s.r.o.
Poslať správu Požiarne hadice
Dávkovače mydla

Dávkovače mydla

Dávkovače mydla Merida na tekuté mydlo sú vyrábané z tvrdeného veľmi odolného plastu ABS, alebo v kombinácii plast + nerez, alebo nerezu s objemom od 170ml do 1 litra. Farebné prevedenie dávkovača mydla je väčšinou v bielej farbe.
Prezentácia firmy: Merida Hradec Králové, s.r.o.
Poslať správu Dávkovače mydla
Silentbloky

Silentbloky

Spoločnosť FRAM spol. s r.o. vyrába štandardné silentbloky. Silentbloky sú štandardne vyrábané z gumy NR/SBR o tvrdosti 55°ShA. Rozsah pracovných teplôt je od -40°C do +90°C.
Prezentácia firmy: FRAM spol. s r.o.
Poslať správu Silentbloky
Výlisky z gumy

Výlisky z gumy

Ponúkame výlisky z gumy podľa požiadaviek zákazníka. Pracujeme systémom zákazkovej výroby. Spracovávame všetky typy gumy, vrátane silikónov a PU. Vykonávame pogumovanie rôznych dielov. Dodávame i vysekávané výlisky z gumy a gumené profily.
Prezentácia firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslať správu Výlisky z gumy
Výrobky z gumy

Výrobky z gumy

Na zákazku vyrábame technické výrobky z gumy lisovaním, výsekom alebo obrábaním. Výlisky a rôzne výrobky z gumy môžeme vyrobiť zo všetkých druhov kaučukových zmesí vrátane silikónov.
Prezentácia firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslať správu Výrobky z gumy
Gumové výrobky

Gumové výrobky

Vyrábame gumové výrobky prevažne vo formách dodaných zákazníkom. Gumové výrobky zhotovujeme na klasických gumárenských lisoch do veľkosti 700x700 mm. Vykonávame i pogumovanie kovových i nekovových materiálov.
Prezentácia firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslať správu Gumové výrobky
Výroba kozmetiky na objednávku

Výroba kozmetiky na objednávku

Našou kľúčovou podnikateľskou činnosťou je výroba kozmetiky na objednávku, napr. pre drogérie. Vďaka vlastnému laboratóriu a výrobe v ČR sme schopní vytvoriť novú kozmetiku podľa požiadaviek zákazníka. Private label na objednávku.
Prezentácia firmy: Pacific Direct, s.r.o.
Poslať správu Výroba kozmetiky na objednávku
Hotelová kozmetika

Hotelová kozmetika

Naša hotelová kozmetika je určená pre hotely všetkých kategórií. Hotelová kozmetika ponúka unikátne kolekcie od klasických rád až po luxusné značky. Naša luxusná značková hotelová kozmetika je vyrábaná pod prísnou licenciou majiteľov značky.
Prezentácia firmy: Pacific Direct, s.r.o.
Poslať správu Hotelová kozmetika
Plastové výlisky

Plastové výlisky

Vyrábame plastové výlisky na strojoch s uzatváracou silou 60 – 500 ton. Jedná sa o plastové výlisky vrátane náročných na prevedenie a presnosť.
Prezentácia firmy: Havel - plasty, s.r.o.
Poslať správu Plastové výlisky
Gumový terč pod dlaždice

Gumový terč pod dlaždice

Pokládací gumový terč slúži k ľahkému a rýchlemu pokladaniu terasovej, betónovej a kamennej dlažby s minimálnou výškou 2 cm za účelom spriechodnenia zaizolovaného povrchu striech, terás, lodžií a podobne. Gumový terč má priemer 150 mm a výšku 8 mm.
Prezentácia firmy: TF PRESS s.r.o.
Poslať správu Gumový terč pod dlaždice
Predaj recyklovaného acetónu

Predaj recyklovaného acetónu

Predaj recyklovaného acetónu za cca 70% ceny nového (od 22 Sk / l). Regenerujeme a recyklujeme acetón a ďalšie riedidlá pre našich zákazníkov už cez 15 rokov.
Prezentácia firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslať správu Predaj recyklovaného acetónu
Likvidácia nebezpečného odpadu

Likvidácia nebezpečného odpadu

Spracovanie odpadov i nebezpečných, nakladanie s odpadmi, likvidácia nebezpečného odpadu ( priemyslový, zdravotnícky, plasty a podobne ). Likvidácia nebezpečného odpadu - triedený, netriedený, znečistený chemicky. Recyklácia riedidiel a rozpúšťadiel.
Prezentácia firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslať správu Likvidácia nebezpečného odpadu
Tesniace pásky

Tesniace pásky

Tesniace pásky z PE, PU, EPDM a CR penových materiálov sú hlavným zameraním našej spoločnosti. Tesniace pásky slúžia najmä pre odvetvia ako je automobilový, stavebný a strojársky priemysel.
Prezentácia firmy: ISOBAST s.r.o.
Poslať správu Tesniace pásky
Plastové profily

Plastové profily

Plastové profily vyrábame z PVC, TPE, PS. Plastové profily vyrábame podľa požiadaviek zákazníka a možno ho použiť ako nábytkársky profil, stavebný, tesnenie a podobne. Profily z plastu vyrábame extruznou a co-extruznou technológiou.
Prezentácia firmy: MOPLAST s.r.o
Poslať správu Plastové profily
Čistiace a dezinfekčné prostriedky

Čistiace a dezinfekčné prostriedky

Vyrábame čistiace a dezinfekčné prostriedky určené pre poľnohospodárstvo, zdravotníctvo, potravinárstvo, obecnú a komunálnu hygienu a pre obchodné distribučné firmy s obmedzenými vlastnými výrobnými kapacitami. Naša firma má zastúpenie na mnohých miestach Českej republiky.
Prezentácia firmy: CHEPORT, spol. s.r.o.
Poslať správu Čistiace a dezinfekčné prostriedky
Strešné odkvapy

Strešné odkvapy

Strešné odkvapy Lindab Rainline je najkompletnejší vyskúšaný odkvapový systém na odvodňovanie striech, pre ktorý je charakteristická vysoká kvalita materiálu a jednoduchá montáž. Strešné odkvapy sú vyrábané z kvalitného oceľového plechu s farebnou vrstvou HB Polyester.
Prezentácia firmy: LINDAB s.r.o.
Poslať správu Strešné odkvapy
Vodomerné šachty

Vodomerné šachty

Ponúkame plastové vodomerné šachty. Vodomerné šachty sú určené pre prepájanie vodoměrových armatúr. Vodomerné šachty sú vyrobené z teplovzdušne vareného polypropylénu, pochôdzne zastropené.
Prezentácia firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslať správu Vodomerné šachty
Septiky

Septiky

Firma EKORY Jihlava spol. s r.o. ponúka v oblasti čistenia odpadových vôd septiky. Ponúkame niekoľko základných verzií jednokomorový, septikov, vyrobených v súlade s STN 756402.
Prezentácia firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslať správu Septiky
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.