Čaj

 
Stránka:   1
Zobrazujem produkty 17 celkom 7
Sypaný čaj

Sypaný čaj

Firma OXALIS ponúka sypaný čaj vo viac než 400 druhoch. Sypaný čaj je zastúpený v sortimente vo forme čistej i aromatizovanej. Sypaný čaj ponúkame čierny, zelený, žltý, biely, ovocný, bylinkový, mate, rooibos, honeybush a veľa ďalších.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: OXALIS, spol. s r.o.
Poslať správu Sypaný čaj
Výroba čaju

Výroba čaju

Výroba porciovaného čaju má u nás dvadsaťročnú tradíciu. Výroba čaju vysokej kvality z vlastnej surovinovej základne. Výroba ovocno - bylinných zmesí čaju a jednodruhového čaju. Výroba a balenie čaju prebieha na najmodernejších linkách.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: BIOGENA CB spol. s r.o.
Poslať správu Výroba čaju
Porciovaný čaj

Porciovaný čaj

Porciovaný čaj vyrábame najmodernejšou technológiou. Porciovaný čaj bez použitia kovových sponiek v hygienickom prebale. Porciovaný čaj rady Majestic, Fantastic a Bombastic Tea, je porciovaný čaj najvyššej kvality.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: BIOGENA CB spol. s r.o.
Poslať správu Porciovaný čaj
Kvitnúce čaje

Kvitnúce čaje

Unikátne kvitnúce čaje Blooming Tea vyrábané zo zeleného čaju, kvetov a okvetí rozličných rastlín, sú doplnené sviežou vôňou a chuťou Jasmínu. Všetky kvitnúce čaje, celkom 11 druhov z našej ponuky, sú vyrábané ručne a sú viacnálevové.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Pangea Tea s.r.o.
Poslať správu Kvitnúce čaje
Čajový kalendár

Čajový kalendár

Čajový kalendár obsahuje 24 kusov rozdielnych nálevových sáčkov, čaje z nami produkovaných rád Veselý šálek, Lahodný šálek a Royal Tea exclusive. Niektoré druhy čajov sú k dostaniu len v tejto unikátnej kolekcii. Čajový kalendár je celosvetovo patentovaný.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Pangea Tea s.r.o.
Poslať správu Čajový kalendár
Pečený čaj

Pečený čaj

Pečený čaj je vyrábaný len z obsiahnutého ovocia, cukru či fruktózy a korenia bez pridaných konzervačných látok, aróm či farbív. Vždy dbáme na najvyššiu kvalitu nami použitých surovín.

Prezentácia firmy: Nature Notea, s.r.o.
Poslať správu Pečený čaj
Zelený čaj

Zelený čaj

Náš aromatizovaný zelený čaj je typický svojou zelenožltou farbou nálevu, jemne zvieravou chuťou a dymovou vôňou. V súčasnej dobe je zelený čaj medzi konzumentami veľmi obľúbený pre svoje osviežujúce, povzbudzujúce a zdravotné účinky.
Ukáž na mape  
Prezentácia firmy: Jemča a.s.
Poslať správu Zelený čaj
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.